آیا سالها چیدن یا نخ زدن ابروهای شما پراکنده و نازک مانده است؟ آیا می خواهید آخرین روند مرورگرهای ضخیم و چاق را دنبال کنید؟ اگر پاسخ شما برای هر دو سوال بله است ، پس این مقاله برای شماست!

 
بررسی قیمت محصولات
قیمت بررسی ابرو فوری Godefroy
قیمت چک کردن مژه ابرو و رنگ ابرو ابرو
چک کردن قیمت Roux Lash and Brow Tint
قیمت لورا گلر رنگ ابرو را بررسی کنید
قیمت ابرو Refectocil مژه ابرو بررسی قیمت
قیمت ژل ابرو رنگی آناستازیا را بررسی کنید
قیمت رنگی معجزه ای ابری لب
قیمت کرم رنگ موی کرم Tintocil قیمت رنگ را بررسی کنید
قیمت ابرو آرایش مامان چک قیمت
10 رنگ موی ابرو برتر:
یکی از بهترین راه های رسیدن ابروهای ضخیم به کمک رنگ موهای ابرو است! رنگ های ابرو در رنگ های مختلف موجود است و شما می توانید یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد.
 
در اینجا 10 رنگ موی ابرو برتر آورده شده است:
 
1. رنگ موی ابرو فوری Godefroy:
 
 
10 رنگ برتر موی ابرو Pinit
رنگ ابرو Godefroy محبوب ترین گزینه در مورد رنگ ابرو است. اگر رنگ خاکستری از ابروهای خود دارید و می خواهید رنگ طبیعی مرورگر خود را تقویت کنید ، از کیت رنگ ابرو فوری Godefroy استفاده کنید. ساده تر از استفاده از مداد یا گرد و غبار است. کیت شامل کپسول های رنگی و توسعه دهنده کریم است.
 
 
2. مژه Eylure Dylash و ابرو:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (2) Pinit
رنگ Eylure Dylash یک رنگ ابرو ماندگار است که می تواند با تنها یک بار در سال ابروهای شما ضخیم به نظر برسد. این کیت با رنگ کرم و محلول فعال کننده همراه است که باید با هم مخلوط شوند. برای حداقل ظرف غذا ، می توانید از پالت کوچکی که همراه بسته بندی است استفاده کنید.
 
 
3. Roux Lash and Brow Tint:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (3) Pinit
از کیت رنگرزی Roux Lash می توان برای پوشاندن خاکستری و ایجاد ابروهایتان کرکی استفاده کرد. رنگ آمیزی فرایندی 2 مرحله ای است ، که در آن ابتدا موها را می پوشانید تا در نقره ای تقسیم شده رقیق شوند (که داخل یک بطری می آید) ، و سپس محلول دوم را اعمال می کنید. وقتی این دو در تماس باشند ، رنگ آمیزی قابل مشاهده است. بنابراین ، اگر شما مراقب باشید ، می توانید از ابروهای شبیه Groucho Marx که از اکثر رنگها اجتناب ناپذیر به نظر می رسد ، خودداری کنید.
 
 
[بخوانید: تکنیک هایی برای تیره کردن ابروهای شما]
 
4. لورا براو ابرو لورا:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (4) Pinit
این رنگ توسط لورا گلر همراه با تامر ابرو ژل است. این یک موی ابرو مفید است ، زیرا حاوی الیاف ریز است و باعث می شود ابروهای شما کرک شوند. رنگ های موجود در این محدوده انعطاف پذیر بوده و می تواند تقریباً به تمام رنگ های طبیعی مو مناسب باشد.
 
 
5. رنگ ابرو Refectocil مژه:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (5) Pinit
وقتی می خواهید ابروهای شما پر رنگ تر به نظر برسند و مژگان شما طولانی تر به نظر برسند ، می توانید از رنگ Refectocil استفاده کنید. این طیف وسیعی از رنگ ها دارد - از گرافیت گرفته تا شاه بلوط ، آبی عمیق تا بلوند قرمز.
 
 
[بخوانید: چگونه می توان از ریزش مو در ابرو جلوگیری کرد]
 
6. ژل ابرو رنگی آناستازیا:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (6) Pinit
اگر از مداد کردن ابروهای خود خسته شده اید ، وقت آن است که به ژل قهوه ای رنگ آناستازیا از بورلی هیلز بروید. این ژل لطیف و سبک وزن به شما کمک می کند رشته های ناعادلانه را مات کنید. در بلوند ، سبزه ، اسپرسو ، کارامل ، آبرن و گرانیت موجود است.
 
 
7. ژل ابرو رنگی بوسه جدید بوسه:
این یکی دیگر از ژل های رنگ شده است که می توانید به جای رنگ معمولی از آن استفاده کنید. همچنین با یک مداد همراه است. ژل آن براق کننده ای سبک دارد که حتی بعد از مالش و تعریق شدید نیز می چسبد.
 
8. رژ لب معجزه ای جوهر لب:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (8) Pinit
با استفاده از رنگ آمیزی مرورگرها ، این رنگ نیمه دائمی به شما کمک می کند موهای خاکستری آزار دهنده را در مرور ها بپوشانید. می توان از آن بر سبیل و ریش نیز استفاده کرد! در شش سایه مانند خاکستری ، بور ، تاپ ، قهوه ای ، مشکی و آفتابگردان موجود است.
 
 
9. کرم رنگ موی کرم Tintocil:
 
10 رنگ موی ابرو برتر (9) Pinit
رنگ Tintocil دارای بافت خامه ای است ، که به کاربرد آسان رنگ آن کمک می کند. خیلی طول می کشد کاربرد ملایم تا 5 هفته ادامه دارد و در برابر آب و مواد آرایشی نیز مقاوم است. در پنج سایه مانند مشکی ، آبی-سیاه ، قهوه ای ، قهوه ای روشن ، آبرسان و بلوند در دسترس است.
 
 
[بخوانید: ایده های ایده آل برای ابرو]
 
10. رنگ موی آرایش مامان:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (10) Pinit
با داشتن قوام سبک ، این رنگ آسان قابل استفاده است. این یک رنگ ابرو ارزان قیمت است. در 4 سایه مانند بلوند ، آفتابگردان ، سمور و فاو موجود است. این پوشش خاکستری برتر است و طولانی ماندگار است.
 
 
* منوط به در دسترس بودن
 
اگر شما هم جزو کسانی هستید که تأکید زیادی بر نحوه نگاه شما می کنید ، مطمئناً رنگهای ابرو چیزی هستند که می توانند به فاکتور نفخ شما بیفزایند. برای پوشاندن سریع یا به سادگی برای پوشاندن نواقص ، یکی از این رنگهای ابرو را امتحان کنید. فراموش نکنید که در بخش نظرات در زیر نظر خود را در مورد رنگ ابرو مورد علاقه خود فراموش نکنید.
مرجع:ثانیکالا