نام تجاری Ayur از سال 1984 با محصولات شگفت انگیز خود به مشتریان وفادار خود خدمت می کند. محصولات آنها با اجزای گیاهی تهیه می شود و دارای محصولات شگفت انگیزی از مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، مراقبت از آفتاب و محصولات مراقبت از بدن هستند. امروز ما لیست های بالای شامپوهای -10 را از نظر مراقبت از مو در نظر می گیریم. امیدواریم که در انتخاب بهترین شامپو گیاهی آیر برای مراقبت از مو به شما کمک کند.

 
بررسی قیمت محصولات
Amla Shikakai با بررسی قیمت شامپو Reetha
قیمت بررسی شامپو پروتئین ایور سویا
قیمت شامپو آیرون لیمو را بررسی کنید
قیمت شامپو آیور رزماری را بررسی کنید
قیمت شامپو Heena Tulsi را بررسی کنید
بررسی قیمت شامپو نارگیل آیور
محبوب ترین شامپوهای آیور
1. Amla Shikakai با شامپو Reetha:
 
amla shikakai با شامپو reitha Pinit
همه ما از مزایای استفاده از amla ، reetha و shikakai می دانیم ، اما به دلیل برنامه گیج کننده ، استفاده از آن امکان پذیر نیست. اما اگر بگویم که می توانید تمام این مواد را در یک شامپو بدست آورید؟ بله! آیور یکی از این برندهاست که این کار را انجام داده است. این شامپو از آیر رشد موهای شما را تقویت می کند ، خاک و مواد مغذی را از بین می برد و باعث می شود آنها سالم به نظر بیایند و آبرسانی شوند.
 
 
 
2. شامپو پروتئین ایور سویا:
 
شامپو پروتئین سویا Pinit
پروتئین برای مراقبت از مو به ویژه برای موهای نازک و شکننده بسیار مهم است. این شامپو از Ayur حاوی پروتئین سویا است که موها را از ریشه تقویت می کند و آنها را ضخیم می کند. همچنین موهای شما را مرطوب می کند و یک لایه محافظ روی موهای شما اضافه می کند. اگر موهای خشک و آسیب دیده دارید ، این شامپو برای شما ایده آل است.
 
 
3. شامپو لیمو ایور:
 
شامپو لیمو ayur Pinit
به دلیل آلودگی و آلودگی پوست ، پوست سر کثیف می شود و بنابراین تمیز کردن کامل لازم است. همه ما می دانیم که لیمو بهترین پاک کننده مو محسوب می شود و این شامپو حاوی خوبی از عصاره های لیمو و پرتقال است. لیمو همچنین برای جلوگیری از شوره سر شناخته شده است ، در حالی که عصاره های نارنج موهای کسل کننده شما را جوان می کند. اگر وقت کافی ندارید که از این مواد به تنهایی استفاده کنید ، این شامپو برای شما بسیار عالی است.
 
 
4. شامپو آیور رزماری:
این شامپو آیور حاوی خوبی از رزماری است که برای جلوگیری از ایجاد شوره و خارش شناخته شده است. رزماری همچنین دارای خواص تهویه مطبوع است که موهای خشک و آسیب دیده را تغذیه می کند و آنها را آبرسانی می کند. همچنین موهای شکننده را تقویت می کند که به رشد مو کمک می کند. اگر موهای خشک و شکننده دارید و از شوره سر رنج می برید ، این شامپو ارزش امتحان کردن را دارد.
 
 
5. شامپو Heena Tulsi:
 
شامپو حنا تولسی Pinit
حنا و لاله ها گیاهان پریمیایی هستند که برای مو فوق العاده هستند. آیور دارای شامپویی است که از این دو گیاه تهیه شده است و مخصوص موهای خشک و آسیب دیده است. شناخته شده است که حنا به رشد مو کمک می کند زیرا از ریزش مو جلوگیری می کند. همچنین یک نرم کننده طبیعی است که موهای شما را مرطوب و مرطوب نگه می دارد. در حالی که ، tulsi موها را از خاکستری نگه می دارد و پوست سر را سالم می کند. اگر از ریزش مو و سایر مشکلات مو رنج می برید ، شامپو حتماً باید امتحان کنید.
 
 
[بخوانید: شامپو پوست سر]
 
6. شامپو نارگیل آیور:
 
شامپو نارگیل aur شما
شامپو نارگیل Ayur را امتحان کنید زیرا این ماده حاوی خوبی از نارگیل است که موهای شما را تمیز می کند ، آن را آبرسانی کرده و آن را تغذیه می کند. شامپو عطر دلپذیری نارگیل موجود در آن است که به هیچ وجه قدرت آن را ندارد. موهای شما را نرم ، صاف و درهم و برهم می کند.
 
 
7. شامپو ضد شوره متعادل pH Ayur:
 
PH شامپو ضد شوره سر Pinit
شوره سر یکی از مشکلات شایع امروزه است. بنابراین ، استفاده از شامپو ضد شوره سر ضروری است اما یافتن آن دشوار است. آیور شامپو جدیدی را در محصولات مراقبت از مو خود معرفی کرده است که یک شامپو ضد شوره متعادل با pH است. این شامپو تعادل pH سالم پوست سر شما را حفظ می کند و از بروز سلول های مرده و شوره سر جلوگیری می کند. همچنین پوست سر را به طور کامل تمیز می کند تا بقایایی از شوره سر باقی نماند.
 
8. شستشوی موی طبیعی آیر:
 
شستشوی موهای طبیعی شما Pinit
این شامپو نیست بلکه شستشوی مو است که می تواند به عنوان جایگزینی برای شامپو مورد استفاده قرار گیرد. این ماده از آملا و شیکاکی تهیه شده است که ترکیبی مناسب برای موهای خشک و خشک است. موهای شما را تغذیه ، آبرسان ، صاف و سالم نگه می دارد. استفاده منظم از این شستشوی مو باعث افزایش رشد مو و همچنین بهبود بافت مو می شود. اگر عاشق استفاده از شستشوی مو هستید ، این یک امتحان است که باید امتحان کنید.
 
* منوط به در دسترس بودن
 
آیا از شامپو ایور استفاده کرده اید؟ تجربه شما چطور بود؟ نظر دهید.
مرجع:sanykala