جنس كاپ قاعدگي از سيليكون پزشكي است كه هيچ تاثيري روي محيط واژن نمي خواهد بستاند ، بد است بدانيد قبل از مجوز در بازار هر شركت سازنده نياز به آزمايش روي كاپي را ندارد ، در اين تست باعث حساسيت زايي و همراهي آن با التهاب مي شود. و سمیت کاپ قاعدگی سنجیده می شود ، همچنین می توانید میکروبی را نیز آزمایش کنید و در صورت وجود هر نوع مغایرت با استاندارد جهانی به هیچ عنوان مجوز ورود به بازار نخواهند داشت.معایب استفاده از کاپ قاعدگی
 
 
مقالات علمی در مورد کاپ قاعدگی و مزایا و معایب
 
کلیک کنید
فنجان قاعدگی و محیط زیست؟
اگر از طرفداران محیط زیست محافظت می کنید و نگهداری می کنید و نگهداری می کنید و اگر از فنجان قاعدگی یک گزینه جذاب برای شما استفاده می کنید. هر زن با جایگزینی نوار بهداشتی و تامپون و استفاده از کاپ شما را قادر می سازد از ورود لازم باشد 16000 عدد تامپون ، نوار بهداشتی و زباله های مربوط به آنها را به محیط زیست اجازه می دهد اگر این زباله بین 500 تا 800 سال طول کشد تا کاملاً کامل شود. تجزیه می شوند. بیشتر نوارهای بهداشتی از پلاستیک بالایی ساخته می شوند و در فرایند تولید این محصولات از سفید کننده ها و مواد شیمیایی سمی استفاده می شود ، در حالی که ماده سیلیکون بسیار سبزتر است پس از دور کم کم به حالت طبیعی خود یعنی سیلیس برمی شود.
 
بهترین مارک کاپ قاعدگی و نکات مهمی که خرید باید رعایت کنید
خرید لیوا پلاس کاپ قاعدگی لیوا
کاپ قاعدگی به انگلیسی Menstrual Cup درون واژن قرار می گیرد و یادتان می رود اگر محرمانه باشید اگر سالها باشد از آن استفاده کنید. پس در انتخاب و خرید فنجان قاعدگی مناسب با چند نکته در صورت عدم توجه در صورت ، باید در انتظار عواقب آن بر روی سلامتی خود باشید.
 
سازنده کمپانی: این محصول باید توسط شرکت های معتبر تولید شود و از خرید محصولات از واسط های بدون پروفایل معتبر یا محصولات چینی به شدت اعمال شود.
ایزو 13485: این استاندارد برای تمام ملزومات پزشکی الزامی است و دارا بودن آن توسط یک شرکت به معنای عبور از بازرسی های سخت گیرانه و نظارت شدید است.
مجوز: تمام محصولات تولیدی و وارداتی اصل و ایمن باید مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی را داشته باشد و این موضوع به راحتی در سایت این اداره قابل اعتماد است.
قبل از انتخاب کاپ قاعدگی و خرید آن حتماً در مورد مجوز ، استاندارد ها و اصالت ها اگر تحقیق کنید.
 
مشاهده نظرات خریداران و کاربران کاپ قاعدگی در دیجی کالا
 
کلیک کنید
استفاده از کاپ قاعدگی
سندروم شوک سمی یک بیماری نادر باکتریایی ولی خطرناک است که توسط باکتری استافیلوکوکوس اورئوس ایجاد می شود. این بیماری چند سال گذشته در آمریکا مشاهده می شود که دلیل آن استفاده از تامپون های قدرت بسیار زیاد بود. بعد از شناسایی دلیل آن ، تولید تامپون های سوپرجاذب محدود شد و بر روی لزوم تعویض هر 5 الی 6 ساعت تامپون ثابت شد.
 
 در مورد فنجان قاعدگی احتمال بروز این بیماری بسیار کم و نادر است. در واقع در صورتی که موارد بهداشتی رعایت کنید و هر 8 ساعت فنجان قاعدگی را تخلیه کنید ، دیگر نگران این بیماری نیستید. فقط یک مورد TSS مربوط به استفاده از این محصول است که بیمار مزبور اولین بار و بدون رعایت ساده ترین اصول ، استفاده از آن را نشان می دهد و به طور خاص سابقه بیماری تیروئیدی هاشیموتو (یک بیماری خودایمنی جدی است) نیز وجود ندارد. این مقاله ذکر شده است که استفاده از تامپون باعث شده است که مهم باشد برای نتیجه مناسب در ویژگی این فرد وجود ندارد که دلیل اصلی ابتکار آن به TSS ابن فرد است ، استفاده از فنجان قاعدگی وجود دارد یا اگر گفته شود که هنوز هم وجود ندارد.
کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی چیست
 
فنجان قاعدگی
 
قیمت کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي
 
کاپ قاعدگی برای دوشیزگان
 
نحوه استفاده از کاپ قاعدگی
 
خرید کاپ قاعدگی 
 
قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها
 
طرز استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ پریودی
 
فنجان قاعدگی چیست
 
کاپ پریودی چیست
 
کاپ قاعدگی چیه
 
بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده کاپ قاعدگی
 
روش استفاده از کاپ قاعدگی
 
لونت کاپ چیست
 
طریقه استفاده از کاپ قاعدگی
 
استفاده از کاپ قاعدگی
 
قیمت فنجان قاعدگی
 
نحوه استفاده کاپ قاعدگی
 
سایز کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي چيست
 
عوارض کاپ قاعدگی
 
کاپ بهداشتی
 
کاپ پریود
 
طریقه استفاده کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی نحوه استفاده
 
کاپ قاعدگی را از کجا بخریم
 
کاپ های قاعدگی
 
کاپهای قاعدگی
 
روش استفاده کاپ قاعدگی
 
معایب کاپ قاعدگی
 
آموزش استفاده از کاپ قاعدگی
 
مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی خرید
 
فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم
 
کاپ قاعده گی
 
طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی
 
انتخاب سایز کاپ قاعدگی
 
چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی
 
انواع کاپ قاعدگی
 
فنجان پریود
 
خريد كاپ قاعدگي
 
طرز استفاده از فنجان قاعدگی
 
كاپ قاعدگي خريد
 
کاپ قاعدگی یا تامپون
 
قيمت كاپ قاعدگي
 
خرید فنجان قاعدگی
 
مضرات استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی برای دختران
 
معایب استفاده از کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده از كاپ قاعدگي
 
خرید اینترنتی فنجان قاعدگی
 
فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی