Eyeshadow یک روش سرگرم کننده برای بازی آرایش است و باعث می شود چشمان شما برجسته شود. بسیاری از رنگ ها و سایه ها برای انتخاب وجود دارد ، و تنوع ظاهری وجود دارد که می توانید امتحان کنید. امکانات بی پایان وجود دارد!

 
این سایه چشم در 5 مقاله برتر سایه چشم طبیعی و ارگانیک ما برجسته شد.
 
با این وجود ، اگر نگاهی دقیق به مواد موثره موجود در سایه چشم های سنتی بیندازید ، چندان جالب نیست. آنها شامل لیستی از لباس های شسته شده از مواد شیمیایی سمی هستند که می توانند آسیب جدی به چشم و بدن شما وارد کنند. بنابراین ، ضروری است که به دنبال گزینه چشم سایه طبیعی ، سالم ، ارگانیک و تمیز باشید تا بتوانید همچنان با آرایش خود سرگرم شوید ، اما در امان باشید.
 
بسیاری از سایه های چشم حاوی پارابن هستند ، مواد نگهدارنده مصنوعی هستند که هدف آنها حفظ سایه چشم شما تازه و عاری از باکتری است. در حالی که این به نظر می رسد مانند یک اثر مثبت است ، برای تأثیر بر بدن شما نمی توان گفت: پارابن ها می توانند استروژن موجود در بدن شما را به عنوان یک عامل بیماری غدد درون ریز تقلید کنند و این می تواند شانس ابتلا به سرطان پستان را افزایش دهد.
 
قدرت آلومینیوم یکی دیگر از ترکیبات رایج است. این به سایه چشم ها به رنگ های مختلف آنها می بخشد ، اما همچنین یک نوروتوکسین شناخته شده است و توسط پایگاه داده های عمیق پوستی EWG به عنوان نگرانی بالا شناخته می شود. آلومینیوم با فرآیندهای سلولی و متابولیکی در بدن تداخل دارد. این امر بر سیستم عصبی و بافتهای شما بعد از استفاده طولانی مدت تأثیر خواهد گذاشت.
 
بسیاری از مواد مؤثر دیگری که باید از آنها در سایه چشم و سایر لوازم آرایش جلوگیری کنید ، وجود دارد و می توانید در اینجا درباره این موارد با عمق بیشتری بخوانید.
اکنون که به دلایلی می دانیم سایه چشم معمولی بسیار خطرناک است و چند ماده برای جلوگیری از خرید یک محصول جدید ، ما به بررسی سه‌گانه سایه زرق و برق دار Mineral Fusion می پردازیم. شما هرگز نخواهید گفت که این یک جایگزین ایمن و طبیعی برای نام تجاری معمولی سایه چشم شماست!
 
مرور
Mineral Fusion یک برند آرایش و زیبایی مواد معدنی مرسوم ، مد روز است که متعهد به تولید محصولات سالم و سالم برای زنان است. آنها محصولات خود را مطابق با استانداردهای حرفه ای تدوین می کنند ، بنابراین می توانید احساس کنید با بهترین کیفیت ممکن محصولات را بدست می آورید ، در حالی که همچنان عملکرد قابل توجهی را حفظ می کنید. پیدا کردن مارک های آرایش طبیعی که عملکردی با کیفیت بالا و حرفه ای دارند ، همانند مارک های معمولی آرایش معمولاً چالش برانگیز است. اما ، با وجود فیوژن معدنی ، این مسئله هرگز مطرح نیست. شما هرگز نیازی به فدا کردن عملکرد برای یک گزینه طبیعی و سالم نخواهید داشت.
 
در حقیقت ، این مارک به حدی مورد احترام قرار گرفته است که آنها جزو بهترین برندهای آرایشی طبیعی 1 در صنعت هستند. بسیاری از محصولات آنها EWG تأیید شده و عاری از مضرترین عناصری است که به طور معمول در مارک های زیبایی و آرایش من پیدا می کنیم.
 
 
 
تریون های سایه چشم آنها در رنگ های مختلفی به چشم می خورد و به زیبایی رنگی ، درخشان و براق هستند. این سایه های چشم با مواد سالم و مغذی مانند آلوئه ، چای قرمز ، انار ، چای سفید ، ویتامین E و C. فرموله شده است. همچنین باعث می شود خطوط ریز اطراف چشم شما یکدست تر به نظر برسد ، و این گزینه ای عالی برای رفع سن و کار چند وظیفه ای به شمار می رود. چه کسی سایه چشم نمی خواهد که شما را خیره کننده به نظر برسد ، بلکه همزمان آن خطوط جریمه را برطرف می کند.
 
این سه گانه همچنین با مواد معدنی سه گانه ابریشمی فرموله شده است تا سایه به طور یکدست و یکنواخت ادامه یابد. گاهی اوقات سایه چشم های طبیعی ممکن است احساس و ناهموار به نظر برسند ، زیرا حاوی مواد شیمیایی نیستند تا آنها را نرم و صاف کنند ، اما شما هرگز مجبور نخواهید بود که درباره این مسئله نگران کننده باشید. همچنین از UV طبیعی محافظت می کند که از مواد معدنی و شیرین بیان ، آلوئه و خیار حاصل می شود و از پوست محافظت می کند.
 
آنها هرگز از سایه های گلوتن ، پارابن ، رنگ های مصنوعی ، عطرها یا تالک در سایه های خود استفاده نمی کنند. همچنین 100٪ وگان و عاری از ظلم است. این ویژگی ها برای افرادی که پوست حساس دارند یا تحمل گلوتن دارند بسیار عالی است.
 
ما همچنین دوست داریم که این محصول با EWG تأیید شده باشد. کارگروه محیط زیست برخی از سخت ترین قوانین و مقررات را برای گروه بندی محصولات بی خطر و سالم و پرخطر دارد. آنها صدها هزار ماده و مواد اولیه موجود در آزمایشگاه شخص ثالث خود را آزمایش کرده اند تا دقیق ترین اطلاعات ممکن را برای افراد به ارمغان بیاورند.
مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا