نویسندهٔ نوشته شده است
از مدیر
تاریخ نوشته شده
آگوست 13 ، 2020
هیچ دیدگاهی برای عوارض استفاده از کاپ قاعدگیث نشده است
استفاده از کاپ قاعدگی
استفاده از کاپ قاعدگی
 
 
آدرس مطب: تهران ، اشرفی اصفهانی ، بالاتر از پونک ، نبش کوچه نوزدهم ، ساختمان بانک سامان ، پلاک 24 ، طبقه 4 ، واحد 7
 
یکی از محصولات بهداشت قاعدگی که این روزها مورد توجه اکثر خانمها قرار گرفته است ، کاپ یا فنجان قاضی است. در این مقاله ، درباره کاپ قاعدگی ، مزایا و معایب استفاده از کپ های قاعدگی و نحوه استفاده از آنها ، صحبت کنید کرد. جهت دسترسی به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
 
فهرست انتخاب قاعدگی چیست؟ مزایای کاپ قاعدگیمایایب استفاده از کپهای قاعدگینحوه وارد کردن و استفاده از کپ قاعدگیچ گونه کاپ قاعدگی را خارج از کشور می کند؟ بهداشت کاپ قاعدگیکاپ قاعدگی را از کجا بخریم؟ استفاده از کاپ قاعدگی
 
 
 
 
 
با این که مدت زمان کافی است که کاپ های قاعدگی تولید می شود ، به تازگی این محصول بهداشتی برای استفاده در زمان پریود توجه خانم ها را به خود جلب کرده است. کاپ قاعدگی ، نوعی قیف کوچک است که می تواند با قرار دادن آن در واژن ، خون قاعدگی را در زمان پریود جمع آوری کرد و مانند دیگر قدم نیازی به استفاده از نوار بهداشتی یا تامپون نیست. جنس کاپ های قاعدگی از سیلیکون پزشکی ، لاستیک یا پلاستیک است و می تواند دوباره از آنها استفاده کند. به سادگی می توان کاپ را خالی کرد ، آن را با آب و صابون شست و دوباره آن را در واژن قرار داد. کاپ قاعدگی را می توان بعد از 6 الی 12 ساعت استفاده کرد ، خارج کرده و بشویید. در قاعدگی های خونریزی شدید ، ممکن است فرد مجبور شود که کاپ خود را چندین بار در طول روز خالی کند.
 
 
 
کاپ قاعدگی یک جایگزین راحت و سازنده با محیط زیست به جای نوارهای بهداشتی یا تامپون هاست. مزایای استفاده از کاپ قاعدگی عبارت از:
 
• صرفاً جویی مالی: هزینه خرید کاپ قاعدگی در حدود 300 تا 500 هزار تومان است (تابستان 1398). با استفاده از این خرید ، این محصولات را بالا می برید اما کاپ های قاعدگی بسته شده به مارک خود را ممکن است چندین سال دوام داشته باشید. استفاده از یک کاپ در مقایسه با تامپون یا نوارهای بهداشتی ، باعث می شود که صرفه جویی در هزینه طولانی مدت ادامه یابد.
 
• سهولت در استفاده: اگر نظر خانم شما در استفاده از کاپ قاعدگی راحت تر از نوار بهداشتی یا تامپون است استفاده کنید. کاپ قاعدگی برخلاف تامپون ، باعث خشکی واژن نمی شود.
 
• در شکمی کمتر: برخی از افراد می گویند که در صورت شدت قاعدگی آنها را پس از استفاده از کپ های قاعدگی کاهش یافته است.
 
 
تمیز بیشتر: اگر کاپ را به طور معمول صحیح درون واژن قرار دهید ، نشتی یا بیرون از آن اگر شما بازی کنید ، یا حتی اگر آن را استفاده کنید ، دوباره می خواهید آن را بازی کنید.
 
کاهش اثر منفی زیست محیطی: نوارهای بهداشتی و تامپونها به طور ناگهانی یک بار مصرف می شوند و در صورت بسته بندی باعث می شوند ، اما کپ های قاضی برای سالهای استفاده شده اند. این خاصیت می تواند به طور چشمگیری میزان زباله های خود را از محصولات قاعدگی کاهش دهد.
 
کاهش عفونتهای قارچی واژن: استفاده از کاپ مناسب و تخلیه و شستشوی مکرر در صورت ابتلا به خطر ابتلا به عفونت های قارچی واژن نیز کاهش می دهد.
 
 
 
مهمترین معایب استفاده از کاپهای قاعدگی عبارت از:
 
عدم استفاده ساده از آن: قرار دادن و خارج کردن قاعدگی در اولین استفاده ممکن است ناخوشایند و پیچیده باشد. برخی از زنان از دیدن خون عادت ماهیانه خود را در صورت حالت تهویه می کنند یا احساس ناخوشایندی نسبت به آن دارند. در این افراد ، استفاده از کاپ قاعدگی می تواند گزینه ای مطلوب باشد.
 
احساس ناخوشایند نسبت به کاپ: کاپ قاعدگی در صورت عدم قرار گرفتن صحیح یا در صورت استفاده از سایز نامناسب نیز می تواند به احساس ناخوشایند و ناراحت کننده شما تبدیل شود.
 
ترشحات خونی: به دلیل اینکه زنان در معرض خطر شدید یا قرار دارند که به طور معمول در طول قاضی خونریزی همراه با لخته های خونی بزرگ دارند ، ممکن است با ترشحات خونی ادامه یابد.
کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی چیست
 
فنجان قاعدگی
 
قیمت کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي
 
کاپ قاعدگی برای دوشیزگان
 
نحوه استفاده از کاپ قاعدگی
 
خرید کاپ قاعدگی 
 
قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها
 
طرز استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ پریودی
 
فنجان قاعدگی چیست
 
کاپ پریودی چیست
 
کاپ قاعدگی چیه
 
بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده کاپ قاعدگی
 
روش استفاده از کاپ قاعدگی
 
لونت کاپ چیست
 
طریقه استفاده از کاپ قاعدگی
 
استفاده از کاپ قاعدگی
 
قیمت فنجان قاعدگی
 
نحوه استفاده کاپ قاعدگی
 
سایز کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي چيست
 
عوارض کاپ قاعدگی
 
کاپ بهداشتی
 
کاپ پریود
 
طریقه استفاده کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی نحوه استفاده
 
کاپ قاعدگی را از کجا بخریم
 
کاپ های قاعدگی
 
کاپهای قاعدگی
 
روش استفاده کاپ قاعدگی
 
معایب کاپ قاعدگی
 
آموزش استفاده از کاپ قاعدگی
 
مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی خرید
 
فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم
 
کاپ قاعده گی
 
طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی
 
انتخاب سایز کاپ قاعدگی
 
چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی
 
انواع کاپ قاعدگی
 
فنجان پریود
 
خريد كاپ قاعدگي
 
طرز استفاده از فنجان قاعدگی
 
كاپ قاعدگي خريد
 
کاپ قاعدگی یا تامپون
 
قيمت كاپ قاعدگي
 
خرید فنجان قاعدگی
 
مضرات استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی برای دختران
 
معایب استفاده از کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده از كاپ قاعدگي
 
خرید اینترنتی فنجان قاعدگی
 
فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی