هر ۱۲ ساعت یکبار آن را بررسی کنید. اگر اوقات خود را می پذیرید تا 12 ساعت فنجان را در جای خود بگذارید. این به این معنی است که شما فقط باید آن را صبح و شب خالی کنید ، که اگر این کار را به راحتی انجام دهید در خانه خود انجام می دهید.
اگر خونریزی دارید ، می توانید آن را به دلیل عدم موفقیت در اختیار شما قرار دهید.
برای خارج کردن از فنجان سر توالت بنشینید. در حالی که برخی از زنان باید آن را ایستاده بیرون بیاورند ، اما بهتر است که آن را در توالت امتحان کنید. اگر هنوز به درستی روش را بلد نیستید کمی کتیفی ایجاد شود. ولی نگران نباشید. وقتی که بهترین راه برای برداشتن آن را پیدا کردید ، هیچ کتیفی ایجاد نمی شود.خريد كاپ قاعدگي
 
با از بین بردن آب بندی ، فنجان را بیرون بکشید. شما نمی توانید فنجان را بیرون بیاورید چون مکش بر ضد شما عمل می کند! به جای آن ، پایه فنجان (درست بالای ساقه) را بگیرید و دو طرف را به سمت فشار فشار دهید. این کار باید به اندازه کافی درزها را از بین ببرد تا شما را از آن خارج کنید و بکشید. دقت کنید که فنجان را در حالت عمودی بیرون بکشید.
فنجان قاعدگی
اگر با از بین بردن درزها خارج شود ، انگشت خود را در لبه فنجان به حرکت درآمد.
اگر در اولین تلاش نمی توانید آن را بیرون بیاورید ، نگران نباشید. یک لحظه صبر کنید ، آرامش خود را حفظ کنید و دوباره امتحان کنید.
فنجان را در توالت خالی کنید. اگر فنجان را به سمت دستشویی حرکت دهید ، اگر را عمودی نگه دارید و سپس برگردانید تا محتویات آن را تخلیه کنید. اگر نمی توانید فنجان را درست بشویید ، اگر بتوانید با کاغذ توالت پاک کنید و دوباره وارد کنید.
مراقب باشید که آن را در توالت نیندازید. اگر این کار را کردید ، قبل از اینکه دوباره وارد کنید ، کاملاً بشویید.
فنجان را با آب و صابون بشویید. در صورت امکان ، فنجان را در سینک آبکشی کنید. سپس آن را با صابون و آب گرم بمالید و اطمینان حاصل کنید که از آب جاری برای خارج از کل صابون استفاده کنید. سپس می توانید فنجان را وارد کنید.
بهتر است از صابون ملایم و بدون عطر استفاده کنید.
اگر یک فنجان غیرقابل قبول باشد ، اگر کنار گذاشته شود و یک فنجان جدید بردارید.
تمیز کردن فنجان و عیب یابی
فنجان را بین دوره های خود به وسیله جوشاندن استریلیزه کنید. فنجان را با آب و صابون بشویید. بعد آب را در یک ماهی تابه بریزید و بجوشانید. آن را در ماهی تابه بیندازید و برای مدت 5 تا ۷ دقیقه بجوشانید. به احتمال زیاد باید یک ماهی تابه جداگانه را برای این کار کنار بگذارید.
اگر فنجان لکه دار است ، از الکل ۷0 برای برای شستن استفاده کنید.
همچنین می توانید آن را با یک محل ضد ضد افونی مانند آنچه که برای بطری های شیر بچه استفاده کنید ، تمیز کنید. شما می توانید این ضد ضد افونی را از فروشگاه های لوازم کودک خریداری کنید.
همیشه دستورالعمل های استریلیزاسیون فنجان خود را بخوانید ، زیرا اگر بتوانید از فنجانی به فنجان دیگر متفاوت باشد ، ممکن است عمل کند.
2- قسمتی از ساقه که شما را اذیت می توانید جدا کنید. برای برخی از افراد ، ساقه موجود در فنجان خیلی طولانی است و باعث می شود اذیت شود. اگر برای شما نیز صادق است ، شما می توانید به سادگی بخشی از آن را ببرید.
 
همچنین می توانید فنجانی را با ساقه کوتاه تر بخرید.
3- اگر با فنجانی که خریده اید احساس خوبی ندارید ، فنجان های مختلف را امتحان کنید. هیچ فنجانی برای همه افراد مناسب نیست! به همین دلیل است که فنجان های مختلفی وجود دارد. اگر واقعاً ناراحت نیستید ، یک فنجان دیگر را امتحان کنید ببینید که آیا این فنجان بهتر است یا خیر.
 
برای مثال ، شما می توانید یک فنجان کوچک تر ، یا با ساقه کوتاه تر یا نمونه ای که برای حساسیت دیگران ساخته شده است را امتحان کنید.
حتی بعضاً از آن اشکال مختلف دارند! برای مثال ، برخی از فنجان ها حاوی زاویه دار تر از بقیه هستند.
4- اگر نشتی دارید ، از فنجانی که برای مایعات زیاد طراحی شده است ، استفاده کنید. در حالي كه گاهي تصادفا اتفاق افتاده است ، اما اگر از قرار دادن فنجانتان مطمئن باشيد ، اگر بيشتر اوقات نشتي داشته باشيد. با این حال ، اگر به طور معمول مدوم فنجان شما نشتی است و دیگر نمی توانید داوما آن را بررسی کنید ، فنجان شما را بیش از حد امتحان کنید. این نوع فنجان می تواند باعث نگه داشتن آن شود و از سرریز شدن آن نیز ممکن است کند.
 
5- اگر دیدید که ناحیه مورد نظر بسیار تنگ است ، دهانه واژن و پرده بکارت خود را بکشید. اگر تا به حال رابطه جنسی ندارید و یا از پنبه قاعدگی استفاده نکرده اید ، ممکن است متوجه شوید که دهانه واژن را برای قرار دادن فنجان به راحتی انجام نمی دهد. اگر اینگونه است ، سعی کنید ناهیه را در طول یک ماه با استفاده از انگشتانتان باز کنید. همچنین می توانید از یک دیلدو کوچک استفاده کنید. خیلی سریع این کار را انجام ندهید. اگر دردناک است ، این کار را متوقف کنید و تا جایی ادامه دهید که درد ندارد.
 
به یاد داشته باشید که پرده بکارت در جزیره در موارد نادر تمام دهانه واژن شما را پوشش نمی دهد و اگر هم چنین است ، باید با عمل جراحی اصلاح شود. در عوض ، غشایی در اطراف واژن شما وجود دارد که اگر دهانه واژن خیلی تنگ است ، باید آن را بکشید.
کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی چیست
 
فنجان قاعدگی
 
قیمت کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي
 
کاپ قاعدگی برای دوشیزگان
 
نحوه استفاده از کاپ قاعدگی
 
خرید کاپ قاعدگی 
 
قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها
 
طرز استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ پریودی
 
فنجان قاعدگی چیست
 
کاپ پریودی چیست
 
کاپ قاعدگی چیه
 
بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده کاپ قاعدگی
 
روش استفاده از کاپ قاعدگی
 
لونت کاپ چیست
 
طریقه استفاده از کاپ قاعدگی
 
استفاده از کاپ قاعدگی
 
قیمت فنجان قاعدگی
 
نحوه استفاده کاپ قاعدگی
 
سایز کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي چيست
 
عوارض کاپ قاعدگی
 
کاپ بهداشتی
 
کاپ پریود
 
طریقه استفاده کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی نحوه استفاده
 
کاپ قاعدگی را از کجا بخریم
 
کاپ های قاعدگی
 
کاپهای قاعدگی
 
روش استفاده کاپ قاعدگی
 
معایب کاپ قاعدگی
 
آموزش استفاده از کاپ قاعدگی
 
مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی خرید
 
فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم
 
کاپ قاعده گی
 
طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی
 
انتخاب سایز کاپ قاعدگی
 
چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی
 
انواع کاپ قاعدگی
 
فنجان پریود
 
خريد كاپ قاعدگي
 
طرز استفاده از فنجان قاعدگی
 
كاپ قاعدگي خريد
 
کاپ قاعدگی یا تامپون
 
قيمت كاپ قاعدگي
 
خرید فنجان قاعدگی
 
مضرات استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی برای دختران
 
معایب استفاده از کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده از كاپ قاعدگي
 
خرید اینترنتی فنجان قاعدگی
 
فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی