میکرونیدلینگ RF یک درمان ضروری برای پوست رنگ است
نوشته شده توسط REBECCA NORRIS
به روز شده 19 آوریل 2021
فیس بوک
PENTEREST
اشتراک ایمیل
میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی
دریافت / طراحی توسط CRISTINA CIANCI
با زخم های آکنه سر سخت مبارزه می کنید؟ احتمالاً شنیده اید که لایه برداری شیمیایی و لیزر بهترین دوست شما هستند. اگرچه این برای برخی از افراد درست است ، اما اگر رنگ چهره تیره تری دارید ، تکیه بر این روش ها می تواند بیشتر از فواید شما آسیب برساند. به همین دلیل است که امروزه میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی بسیار محبوب است. با ترکیب دو روش قابل اعتماد ، یک درمان واحد قادر است علائم متعددی از صدمه به رنگ چهره را بدون ایجاد بیشتر در روند حل کند.
 
 
مجذوب شدی؟ به گفته متخصصان ، برای همه چیزهایی که می توان در مورد میکرونیدلینگ RF دانست ، به خواندن ادامه دهید.
 
 
با کارشناس دیدار کنید
 
تامیلا دونی متخصص زیبایی پزشکی است که تجربه زیادی در زمینه روش های درمانی و جوان سازی پوست دارد.
Adeline Kikam ، DO ، FAAD ، یک متخصص پوست و مربی پوست با رنگ پوست است.
Uchenna Okekere ، MD ، MSc ، FAAD ، یک متخصص پوست دارای مجوز در هیئت مدیره در کانتون ، MA است.
میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی چیست؟
بیایید آن را خراب کنیم ، میکرونیدلینگ استفاده از سوزن های ریز و کوچک برای ایجاد ریز تجاوزهایی در پوست است که باعث تسریع در ترمیم زخم می شود ، در حالی که رادیوفرکانسی نوعی انرژی با شدت بالا است که می تواند به پوست نفوذ کند و منجر به بهبود چهره شود. هنگامی که این دو با هم ترکیب می شوند ، تامیلا دونی زیبایی شناس پزشکی می گوید که روش زیبایی که "از سوزن های عایق شده مخصوصی استفاده می کند که پس از شکستن سوزن ها از طریق پوست ، انرژی فرکانس رادیویی با شدت بالا را به بافت هدف منتقل می کنند" ، تولید کلاژن و الاستیک را تحریک می کند بافت سالم و جدیدی را در پوست تقویت کنید و در نهایت برای بازگرداندن چهره به ظاهر بی عیب و نقص و قبل از زخم خود تلاش کنید.
وی به اشتراک می گذارد: "به نظر من ، این یکی از م mostثرترین روش های درمان ضد پیری و درمان جای زخم در صورت یا بدن است."
 
 
برای نشان دادن بیشتر روش های زیبایی ، متخصص پوست و مربی پوست دارای مجوز هیئت مدیره ، Adeline Kikam توضیح می دهد که میکرونیدلینگ RF بر اساس عمق جای زخم ها و / یا آسیب ، گرما را در اعماق از پیش تعیین شده منتشر می کند. از طریق این فرآیند است که هم میکرونیدلینگ و هم RF می توانند به طور هم افزایی به محو اسکار و تجدید پوست نزدیک شوند. و از آنجا که گرما به لایه های عمیق پوست وارد می شود ، با ملانوسیت های داخل اپیدرم تداخل نمی کند ، به این معنی که منجر به افزایش رنگدانه در رنگ های تیره پوست نمی شود.
 
nbsp ؛
 
 
مزایای استفاده از میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی
بهبود زخم های آکنه یا جراحی (روی صورت و بدن)
خطوط و چین و چروک را کاهش می دهد
ظاهر هایپرپیگمنتیشن را کاهش می دهد
باعث کاهش علائم کشش می شود
به رنگ پوست و پوست مات و ناهموار کمک می کند
منافذ بزرگ شده را کوچک می کند
به پوست شل (صورت و بدن) کمک می کند
سلولیت را کاهش می دهد
پوست پلک فوقانی را محکم می کند
خطوط روی پوست بالای لب را صاف می کند
 
نکته این است که هر کس و همه می توانند از میکرونیدلینگ RF بهره مند شوند! به گفته دونی ، بیماران در هر سنی می توانند از میکرونیدلینگ RF بهره مند شوند - و این فقط مربوط به کسانی نیست که جای زخم های آکنه سرسخت دارند. Deveny خاطرنشان می کند که همچنین می تواند به خطوط ریز و چین و چروک و همچنین عدم اختلاف بافت کمک کند. او می گوید: "این می تواند به شما کمک کند پوستی زیبا ، براق و سالم داشته باشید." ، از همه مهمتر ، این درمان از پیری ظاهر می شود.
 
 
چگونه می توان برای درمان میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی آماده شد
قبل از انجام درمان با میکرونیدلینگ RF ، می خواهید در مورد روشهای زیبایی گذشته و همچنین سابقه پوست به طور کلی با متخصص پوست یا متخصص زیبایی خود صحبت کنید. کیکام می گوید: "مهم است که قبل از عمل در مورد سابقه لوازم آرایشی خود اطلاعاتی را منتشر کنید ، مانند فیلرهای موجود در منطقه قبل از عمل ، هرگونه سابقه تبخال ، واکنش نامطلوب به نور ، لیزر یا سایر درمان های مشابه در گذشته". با ارائه اطلاعات درمورد سابقه پوست شما ، فرد متصدی RF می تواند شما را کاملاً برای آنچه انتظار دارید آماده کند یا حتی ممکن است به شما بگوید فعلاً این کار را انجام دهید. & nbsp؛
 
انتظار در طی درمان میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی چیست
در حالی که میکرونیدلینگ RF بسیار دردناک نیست ، شخصی که درمان شما را انجام می دهد با استفاده از یک کرم بی حس کننده موضعی شروع می کند تا اطمینان حاصل شود که راحت ترین حالت را دارد. به گفته اوچنا اوکره ، متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره ، به طور معمول حدود یک ساعت طول می کشد تا کرم شروع به کار کند.
 
وی توضیح می دهد: "بعد از بی حس شدن ، فرکانس رادیویی با دستگاه میکرونیدلینگ سوزن های عایق بندی شده ای را که به پوست نفوذ کرده و انرژی فرکانس رادیویی را از نوک سوزن آزاد می کنند ، دسته بندی کرده است." "این انرژی با تحریک تولید کلاژن و الاستین بدون از بین بردن لایه بالایی پوست ، تغییرات درمانی ایجاد می کند که به درمان زخم های آکنه کمک می کند." در حالی که این درمان برای چهره شما بسیار مفید است ، اما این روند فقط حدود 20 دقیقه طول می کشد. اگرچه پس از آن ، اوکره می گوید که ممکن است صورت شما مانند پس از آفتاب سوختگی احساس گرما کند. با این حال ، باید کاهش یابد