Wen 26 دسامبر 2020 2 نظر
امروز من با مردم دوست داشتنی Thistle and Spire همکاری می کنم تا یک هدیه شگفت انگیز بعد از کریسمس به شما ارائه دهم! مدتی است که من در وبلاگ خود نتایج خوبی ارائه داده ام! در واقع ، ماه گذشته سالگرد وبلاگ من بود (5 سال! بله!) و لحظه ای برای جشن گرفتن وقت نگذاشتم. به هر حال ، من فکر می کنم فصل تعطیلات زمان مناسبی برای این بخش کوچک است که به من پیشنهاد شد میزبان باشم! من خیلی در مورد آن هیجان زده هستم!
این بخش در صفحه اینستاگرام من در حال انجام است ، اما من فکر کردم خیلی خوب است که اطلاعات اضافی در مورد مارک و آنچه آنها به خوانندگان وبلاگ من ارائه می دهند ارائه دهم!لباس خواب مردانه فانتزی
 
 
 
[سلب مسئولیت: من برای کارم در این نمایشگاه جبران شدم. گرچه همه افکار و عقاید من است و هیچ ویرایشی درخواست نشده است.]
 
Thistle and Spire یک برند لباس زیر زنانه مستقر در NYC است که به طور مداوم در جدول زمانی من آتش بازی ایجاد می کند. آنها به دلیل ایجاد گلدوزی های زرق و برق دار معروف هستند. به یاد دارم که این مارک را با مجموعه Medusa آنها کشف کردم که قبلاً توسط بسیاری از معتادان به لباس زیر خریداری شده است! من دیده ام که افراد با اشکال و جنسیت های مختلف بدن لباس زیر را در شبکه های اجتماعی تکان می دهند. این همیشه برای چشم ها خوشایند است و من فکر می کنم آنها واقعاً می دانند که چگونه مشتریان خود را جشن بگیرند.
این مارک چند ماه پیش به من نزدیک شد ، زیرا آنها قصد داشتند اندازه های جدید خود را به بازار عرضه کنند و پذیرایی از بچه های پر تنش را شروع کنند! من حتی نمی توانم به شما بگویم که چقدر از این اخبار هیجان زده شده ام زیرا تنها چیزی که مانع من شد تا کنون مارک تجاری را امتحان کردم این بود که کاملا مطمئن بودم که نسبت زیر نیم تنه / نیم تنه من با اندازه های معمول آنها کار نخواهد کرد.
 
محدوده اندازه جدید
برای کسانی که با آنها آشنا نیستند ، این مارک ها لباس های شب ، لباس شب و سوتین هایی را در اندازه های XS تا XL و 32A تا 36DD در صورت داشتن سیم ارائه داده اند. و بنابراین آنها من را با اندازه های جدید Buxom خود معرفی کردند ، که محدوده اندازه آنها را به 38G افزایش می دهد !! این اندازه ها همچنین باعث می شود که محدوده اندازه کلی شامل 30 باند باشد ، که شگفت انگیز است ، و صادقانه بگویم من فکر می کنم افرادی که 28 باند می پوشند کاملاً می توانند اندازه های کوچکتر Buxom خود را امتحان کنند! چقدر فوق العاده است؟ من عاشق این هستم که مارک های مستقل بیشتری تمایل به جلب نظر کامل تری دارند! این Thistle & Spire Giveaway یک فرصت عالی برای بررسی این اندازه های جدید است!
 
 
 
 
یک معرفی سریع
BODYSUIT THE SMOKIN ’MIRRORS
 
 
بسیار خوب ... این لباس بدن FIRE است! نام تجاری برای من اندازه کوچکی فرستاده که کاملا عالی است! در واقع بسیار خوشحالم که از من خواسته نشد که اندازه را انتخاب کنم زیرا به اشتباه به دنبال مدیوم می گشتم. راستش من عاشق تناسب این قطعه هستم.
می دانید ، این مقدار مناسبی از مشاعره و پوشش جانبی را به همراه دارد. من از نظر ظاهری نیم تنه من از کنار خیلی راحت نیستم اما این قطعه باعث می شود 100٪ نسبت به کل ظاهر خود اطمینان داشته باشم.
لباس خواب فانتزی
 
لباس خواب فانتزی فاق باز
 
فروش لباس زير كاستوم
 
لباس خواب دخترانه فانتزی
 
لباس خواب فانتزی دخترانه
 
انواع لباس زير فانتزي
 
عکس لباس خواب فانتزی
 
خرید لباس خواب فانتزی سایز بزرگ
 
لباس خواب مردانه فانتزی
 
لباس زير كاستوم
 
لباس خواب فانتزی مردانه
 
لباس خواب فانتزی عروس
 
خرید اینترنتی لباس خواب کاستوم
 
خرید لباس خواب فانتزی
 
لباس خواب فانتزی اینستاگرام
 
آموزش دوخت لباس خواب فانتزی
 
لباس خواب زنانه فانتزی
 
فروشگاه آنلاين لباس زير فانتزي زنانه
 
کانال تلگرام لباس خواب کاستوم
 
فروش عمده لباس خواب فانتزی
 
انواع لباس خواب فانتزی
 
لباس کاستوم فانتزی
 
لباس خواب فانتزی زنانه
 
لباس خواب های فانتزی
 
انواع کاستوم فانتزی
 
لباس خواب فاق باز
 
لباس خواب فانتزی به انگلیسی
 
دوخت لباس خواب فانتزی
 
خريد لباس فانتزي
 
خريد اينترنتي لباس زير فانتزي زنانه
 
لباس خواب فانتزی جدید
 
انواع مدل لباس خواب فانتزی زنانه
 
تولیدی لباس خواب فانتزی
 
مدل لباس خواب فانتزی
 
لباس خواب عروس فانتزی
 
لباس خواب فانتزی تحریک کننده
 
لباس خواب فانتزی دخترانه شیک
 
فروش لباس خواب فانتزی
 
لباس كاستوم
 
کاستوم های فانتزی
 
لباس های خواب فانتزی
 
لباس بادی فانتزی
 
کانال لباس خواب فانتزی
 
كاستوم پرستاري
 
جدیدترین لباس خواب فانتزی
 
مدل لباس خواب فانتزی زنانه
 
خرید اینترنتی لباس خواب فانتزی
 
پخش لباس خواب فانتزی
 
لباس خواب فانتزی با جوراب
 
سفارش لباس خواب فانتزی
 
ست لباس زير زنانه فانتزي
 
لباس خواب فانتزی سایز بزرگ
 
ست لباس خواب فانتزی