7 مارک لوکس تمام عیار که باعث می شوند من نسبت به جام G خود احساس خوبی داشته باشم

وقتی بزرگ شدم ، واقعاً وسواس لباس زیر زنانه دخترانه و در عین حال ساده داشتم. من می خواستم از این سوتین های نخی خاکستری مانند هر 13 ساله دیگر استفاده کنم. من می خواستم دستبندهای نرم و نرم با چاپ شخصیت های کتاب های کمیک و سوتین های ساده و پر شده داشته باشم. هرچقدر که الان عجیب به نظر می رسد ، من همه آنها را می خواستم. من می خواستم احساس ناکافی بودن را متوقف کنم و لباس زیر زنانه مناسب سن خود را بپوشم.
 
با این حال ، یک روز ، وقتی کمی بزرگتر شدم ، فهمیدم که "مجبور شدن به پوشیدن لباس زیر زنانه گران تر ، به این معنی است که اگر مجبور باشم فقط 3 سوتین داشته باشم ، به طور بالقوه همه آنها کمی فانتزی هستند." در آن زمان ، واقعیت من این بود که گزینه های نیم تنه بسیار ابتدایی یا لوکس بودند ، به هر ترتیب ، گران بودند. Think Epure توسط لیز شارمل ، امپرینت یا پریما دونا. توجه داشته باشید که من در فرانسه بودم ، جایی که مارک هایی مانند Panache توسط بیشتر مردم شناخته نشده بودند و من هنوز به صورت آنلاین خرید نمی کردم. بنابراین اگر می خواستم پول زیادی برای خرید یک سوتین بپردازم ، منطقی است که یک تیپ زیبا را انتخاب کنم.
 
سرانجام ، هرچه زمان می گذشت ، فهمیدم که نه تنها سوتین های زیبایی که آرزو می کنم در دوران نوجوانی در انگلیس وجود داشته باشد ، بلکه برخی از زیباترین سوتین هایی که دیده ام توسط مارک های کاملاً نیم تنه یا مارک هایی ساخته شده اند که قادر به ایجاد سوتین های نیم تنه است. دیگر دلم برای خودم تاسف نمی خورد. فقط برای کیف پولم متاسفم در اینجا جالبترین سوتین هایی را که دیده ام در اندازه های نیم تنه ساخته شده اند ، آورده ام.
 
هارلو و روباه
مارک های لوکس تمام نیم تنه لباس زیر زنانه زیبا و نیم تنه
[دامنه اندازه آنها تا یک فنجان G افزایش می یابد]
 
هارلو و فاکس یک برند لوکس شناخته شده در جامعه لباس زیر است ، با این حال ، من اطمینان دارم که افراد بیشتری باید در مورد آنها بدانند. این مارک تجاری لوکس واقعی و منحصر به فردی را برای خانم های تمام قد ارائه می دهد. من عاشق این هستم که بازاریابی آنها همیشه رویایی و ترویج یک سبک زندگی مجلل است ، آها! هر وقت یکی از سوتین هایم را از آنها می پوشم ، احساس می کنم مثل یک شاهزاده خانم واقعی هستم. توری ، گلدوزی و چاپ آنها بسیار زیباست.
 
نکته جالب دیگر در مورد نام تجاری سازگاری آن در کیفیت و اندازه است. من دوست ندارم اندازه مارک های خود را در گذشته خریداری کنم. هارلو و فاکس برای شما بسیار مناسب است و معمولاً می توانید اطمینان حاصل کنید که در همه ساخت آنها از یک اندازه استفاده خواهید کرد. سوتین های آنها به شدت پشتیبانی می کند ، که در مورد لباس زیر زنانه لوکس همیشه چنین نیست. من شخصی هستم که برای موارد خاص وسایل را نگهداری نمی کنم ، بنابراین اگر می خواهم یک سوتین لوکس بخرم ، می خواهم آن را در سوپرمارکت بپوشم. کاملاً می توانید این کار را با سوتین های H&F انجام دهید. در صورت برخورد صحیح با آنها ، از آنها حمایت می کنند ، ایمن هستند ، طول عمر بالایی دارند و به شما احساس خاصی می دهند. بنابراین ارزش قیمت را دارد.
 
ملکه سبوربیا
Queen of Suburbia در واقع یک مارک تجاری تمام عیار نیست اما آنها سازندگان بسیار خوبی هستند. این یک برچسب کانادایی مستقل است که از زمان آغاز به کار خود به طرز باورنکردنی تکامل یافته است. مهارت و کیفیت آنها زیباست و من صادقانه عاشق زیبایی شناسی عاشقانه آنها هستم. وقتی به این برچسب نگاه می کنم ، فکر می کنم "جین آستین" ، پیاده روی طولانی در طبیعت ، آب شیرین رودخانه ، اما همچنین گاهی زنانگی قوی. این مجموعه ای که من انتخاب کردم شاید بهترین توصیف من برای توصیف آنها نباشد ، اما مجموعه ای است که دفعه دیگر که پول خرج لباس زیر را می توانم خریداری کنم. من عاشق این هستم که از جلو لوکس و ظریف به نظر می رسد و از عقب در واقع بد است.
باز هم می گویم ، این برند در لباس زیر زنانه تمام عیار تخصصی ندارد اما از نظر من ، آنها در این کار بسیار ماهر هستند. در صورت نیاز ، آنها لباس زیرهای اندازه گیری شده را با هزینه بسیار مناسب انجام می دهند. آنها راحت ترین و زیبا ترین لباس زیرهایی را که امتحان کرده ام درست می کنند. این مارکی است که من بدون فکر کردن ، با قیمت کامل خریداری می کنم.
 
AVOCADO LINGERIE
 
[آووکادو در سوتین های پر از فنجان با باند کوچک تخصص دارد و دامنه اندازه آنها با مارک های دیگر کمی متفاوت است ، زیرا اندازه آن 60-70 E-L ، 75 C-K ، تا اندازه 95F و خواهر است. تقریباً UK 28 E-HH / J تا 42E.]
 
لباس زیر آووکادو ، اکنون Avocouture مارکی است که بارها در این وبلاگ از آن نام برده ام. در حالی که من گزینه های لباس زیر زنانه سرگرم کننده و رنگارنگ انگلیس و امریکا را دوست دارم ، من همچنین یک ظاهر کلاسیک اروپایی را دوست دارم. آووکادو مارکی است که می توانید برای لباس زیر زنانه با کیفیت خوب ، با طراحی خوب و بی انتها به آن اعتماد کنید.
سوتین آنها سالها دوام آورده است و من نمی توانم یکی را بیاد بیاورم. وقتی تناسب خود را پیدا کردید ، کاملاً تنظیم می شوید.
توری های فرانسه ، گلدوزی های سوئیسی ، گیپور و الگوهای جالب سوتین های آنها از نظر اخلاقی در لهستان ساخته شده است. ای کاش فروشگاه های بیشتری آنها را انبار می کردند زیرا این مارک تجاری برای من است که بسیاری از افراد تمام قد باید از آن بدانند. اگر از من بخواهید یک سرمایه گذاری خوب است.
سلطنت آبی
این مارکی است که سالهاست به آن چشم دوخته ام. آنها در زمان طولانی استراحت کردند

لباس خواب سرهمی توری:

لباس خواب فانتزی فاق باز،لباس خواب،لباس زير فانتزي در تن،لباس خواب فانتزی،لباس خواب توری سرهمی،لباس خواب سرهمی توری،لباس خواب سرهمی،لباس خواب فانتزی در تن،لباس خواب دانتل،لباس خواب فانتزی بلند،لباس خواب لامباده،لباس خواب جلو باز فانتزی،لباس خواب تور بلند،لباس تور خواب،خرید لباس خواب فانتزی،لباس خواب سرهمی زنانه،خواب فانتزی،لباس سرهمی فانتزی،لباس خواب در تن،لباس خواب لامبادا،لباس باز خواب،فروش لباس خواب فانتزی،لباس خواب توری در تن،سرهمی لباس خواب،لباس خواب سر همی،مدل لباس خواب دانتل،لباس خواب بلند جلو باز،لباس خواب توری فانتزی،لباس خواب زنانه فانتزی،لباس فانتزی زنانه،سرهمی خواب زنانه،لباس خواب فانتزی مردانه،قیمت لباس خواب،لباس خواب مردانه توری