چه کسی دوست ندارد موهای براق را شلاق بزند و تکان دهد؟ اگر کسی هستید که به آینه خیره شده و گریه می کند و موهای کسل کننده و کسل کننده را نشان می دهد ، این محصولی است که می تواند غم و اندوه شما را به شادی تبدیل کند - براق مو! این محصول شگفت انگیز باعث می شود تا مردم در سراسر جهان به سراغ شکاف بروند. کنجکاو برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد درمان؟ ادامه مطلب

 
براقیت مو چیست؟
 
براقیت مو یک روش درمانی نیمه دائمی است که اغلب بین رنگ آمیزی موها برای اطمینان از ماندگاری رنگ و ماندگاری آن صورت می گیرد. از آن برای از بین بردن تن های کسل کننده و برنجی و آرام کردن پروازها و یخ زدن استفاده می شود. فرمول می تواند واضح و روشن باشد و به تقویت رنگ مو فعلی شما کمک می کند.
 
براقیت موها کوتیکول ها را مهر می کند و با درخشش شدید یک سطح صاف به آن اضافه می کند. احیای موهای کسل کننده باعث می شود بدون ریزش و تا 6 هفته ادامه یابد. این روش های درمانی از محو شدن رنگ مو شما جلوگیری می کنند و آن را تا سایه ای تیره تر می کنند. به عنوان مثال ، اگر رنگ موهای شما بلوند است ، براق کننده موی رنگ طلایی به آن می افزاید و رنگ خاکستری را از بین می برد.
 
حال بیایید به 10 بهترین براق مو در منزل که می توانید دست خود را در آن قرار دهید نگاهی بیندازیم.
 
محصولات چک قیمت
قیمت براق EQ براق Redken Shades قیمت را بررسی کنید
براقیت رنگ و براق درخشان رنگ Rita Hazan True Color Ultimate Check Price
براق کننده های رنگ و رنگ جان فریدا برای برونت های گرم را بررسی کنید
براق کننده رنگ dPHue + بررسی درجه حرارت تهویه مطبوع قیمت
قیمت براق و زنگ ویبرانس شوارتزکوپف ایگورا
براق و براقیت رنگ و براق قیمت را بررسی کنید
رنگ Wow پاپ و قفل براق درمان بررسی قیمت
قیمت براق و براق پوسته چکیده قیمت
قیمت براق و براق کننده رنگ TIGI را بررسی کنید
AG براقیت بافت مو قیمت را بررسی کنید
 
10 بهترین براق مو در منزل
1. براق های EQ Redken Shades
 
Redken Shades EQ GlossPinit
Redken Shades EQ Gloss یک رنگ مو است که موهای شما را عمیقاً شرط می کند. به اسیدهای آمینه گندم تزریق می شود که به صاف کردن موهای شما کمک می کند و آن را به نظر می رسد ابریشمی و براق می کند. این موهای برنجی را از بین می برد و رنگ موی تغییر رنگ یا محو شده را فوراً اصلاح می کند. این موها را به آرامی در هم می آمیزد و رنگ می کند و یک سالن مانند را فقط در یک بار استفاده می کند. بهترین بخش این است که این براقیت موها پس از اعمال فقط 20 دقیقه پردازش می شود.
 
طرفداران
 
کاربرد آسان
فوق العاده آبرسان
موهای شما را فوق العاده نرم می کند
نتایج طولانی مدت
 
منفی هیچ کدام
 
 
 
 
بازگشت به TOC
 
2. براقیت درخشان رنگ Rita Hazan True Color Ultimate
 
 
GlossPinit Shine True Color Ultimate Shine True Color Ultimate
این براق لوکس مو در حمام باعث تقویت رنگ مو شما می شود و درخشش ماندگاری ایجاد می کند. این براق برای تقویت درخشش طبیعی موهای شما مناسب است - خواه موهای موج دار یا راست ، موی سرخ یا موی مجعد. در پنج سایه متنوع و متناسب با رنگ مو شما ارائه می شود. این فرمول با پروتئین های پانتنول ، ویتامین B5 و پروتئین های ابریشمی تزریق می شود که به مرطوب شدن و حالت دادن به موهای شما کمک می کند. همچنین ادعا می کند که شجاعت را دور نگه می دارد. با این براق و براق کننده مو و احیای رنگی موهای خود را براق و درخشش دهید.
 
طرفداران
 
کاربرد آسان
روی موهای بدون رنگ کار می کند
نتایج سریع ارائه می دهد
عاری از پارابن و سولفات
منفی
 
بوی تند
3. براق کننده های رنگ سبز فریدا برای برونت های گرم
 
براق کننده های رنگ و رنگ جان فریدا برای Brunettes گرم Pinit
این براقیت مو ادعا می کند که فقط در یک بار استفاده درخشش طولانی مدت به موهای قهوه ای می بخشد. درخشش از دست رفته را دوباره پر کرده و به موهای شما ظاهری تازه می بخشد. این روش درمانی براق فقط مقدار مناسب و براق مورد نظر خود را بدون بلند کردن یا روشن کردن رنگ مو می افزاید.
 
طرفداران
 
ایده آل برای موهای زبر و کسل کننده
موهای شما را نرم و قابل کنترل می کند
به موهای شما آسیب نمی رساند
عاری از آمونیاک و پراکسید
منفی
 
نتایج تأخیر
 
 
بازگشت به TOC
 
4. براق کننده رنگ dPHue + براق کننده + عمیق با تهویه مطبوع بلوند طلایی
 
براق کننده رنگ dPHue + براق کننده + عمیق با تهویه مطبوع ، طلایی BlondePinit طلایی
dPHue Color Boosting Gloss ادعا می کند رنگ مو فعلی شما را تا حد زیادی تقویت می کند. موهای شما را آبرسانی می کند و باعث می شود نرم ، براق و روشن به نظر برسد. فرمول فقط 3 دقیقه موهای زرق و برق دار سالن را برای شما فراهم می کند. این ماده حاوی رنگدانه های فعال است که رنگی پر جنب و جوش و ماندگار به موهای شما می بخشد. این براق کننده مو تن ، طلای بی نظیری را به موهای بلوند می بخشد.
 
طرفداران
 
عاری از آمونیاک و پراکسید
درخشش ماندگار می افزاید
نتایج فوری
ایده آل برای موهای خشک و تیز
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
5. براق و لحن شوبرزکوپف ایگورا ویبرانس و تن
 
Schwarzkopf Igora Vibrance Gloss & TonePinit
Gloss & Tone Igora Vibrance Schwarzkopf یک رنگ ژل نیمه ماندگار است. این ترکیب با فناوری چند مراقبت ساخته شده است که به شما در تنظیم موهای شما کمک می کند تا در حالی که می توانید یک درخشش آینه مانند به آن ببخشید. فرمول به آرامی رنگ موهای فعلی شما را بدون بلند کردن یا روشن کردن آن تیره می کند. این ویتامین ها B3 ، B5 و C است که به ارائه مراقبت های شدید و درخشش برای نتایج چند تن کمک می کند. ادعا می شود 50٪ رشته های خاکستری را پوشش می دهد.
 
طرفداران
 
فرمول متعادل pH
از موهای شما در برابر آسیب محافظت می کند
مناسب برای تمام انواع مو
طول می کشد تا 20 شستشو
منفی
 
پوشش کافی نیست
 
 
بازگشت به TOC
 
6. براقیت و براقیت رنگ و لرزان
 
بی حوصلگی-و-بی حوصلگی-رنگ-براقPinit
این براق کننده مو درخشش و درخشش فوری را به موهای شما می بخشد. این فرمول با اسید پیچیده ، روغن آرگان و مخلوط لغزش تزریق می شود که به نرم شدن هر رشته کمک می کند و ظاهر براق به خود می گذارد. این روش درمانی براق کننده تن های برنجی را خنثی می کند و نقاط برجسته یا نکات برجسته شما را در یک فرایند واحد زنده می کند. ادعا می شود که به درخشش منشوری اضافه می کند که تا سه شستشو می ماند. فرمول سبک و غیر کثیف است.
 
طرفداران
 
مناسب برای تمام انواع مو
عاری از پارابن و سولفات
رنگ موهای شما را به میزان مناسب تقویت می کند
عاری از ظلم و ستم
منفی
 
مستعد لکه
 
 
بازگشت به TOC
 
7. درمان وای رنگ پاپ و براق کردن قفل
 
Color-Wow-Pop-Lock-Gloss-TreatPinit
این براق مو با یک ماده روان کننده روغنی که داخل آن کار می کند ، برای ترمیم و جوانسازی هر رشته و موهای شما ابریشمی و براق است. این محصول ادعا می کند که هنگام استفاده ، خاصیت ارتجاعی و قدرت را در هسته موهای شما بازگرداند. سرم قسمت بیرونی مو را پیچیده و یک لایه کریستالی شفاف تشکیل می دهد. براقیت شدید شدید برای قفل کردن کوتیکول ها و بسته شدن روان کننده ها به غلاف منتقل می شود. به این ترتیب رنگ موهای شما ظاهر می شود و بافت تغییر شکل می یابد.
 
طرفداران
 
ایده آل برای موهای کسل کننده و آسیب دیده
شکستگی و انتهای شکاف را کاهش می دهد
موهای یخ زده
در هر بار استفاده نیاز به محصول کمتری دارد
منفی
 
مانده باقی مانده است
 
 
بازگشت به TOC
 
8. براق تحت تأثیر پوسته
 
Rusk تحت تأثیر GlossPinit
این محصول یک ظاهر طراحی شده موی یک طرفه ، موم ، یک روش تهویه مطبوع و یک پیاز است که قول می دهد موهای شما را فوق العاده نرم و براق کند. این در حالی که از موهای شما در برابر رطوبت و اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند ، باعث براق و بافت طولانی می شود. این محصول یک ظاهر طراحی شده همه کاره سبک و بدون چربی است. این رشته های شما را در برابر آسیب محافظت می کند و ادعا می کند موهای شما را از احساس پر نور ترک می کند.
 
طرفداران
 
عمیقا موهای شما را حالت می دهد
عطر خوب
موهای شما را قابل کنترل تر می کند
موهایتان را به سمت پایین نکشید
منفی
 
مشکلات در دسترس بودن
 
 
بازگشت به TOC
 
9. براق تابشی رنگ TIGI
 
GlossPinit تابشی رنگ TIGI
TIGI Color Radiant Gloss یک کرم دمی دائمی با کارایی بالا است که ادعا می کند ظاهر تون را تکمیل می کند. این درخشش با شدت بالا را که تا 20 شامپو به طول می انجامد ، نشان می دهد. این فرمول با میکروب پیگمان ها و ماژول های اکسیداسیون تزریق می شود که به شما در رسیدن به یک ظاهر ترکیبی کمک می کند. کرم به طور مساوی پخش می شود و به پایان می رسد ، بازتاب دهنده و پر جنب و جوش است. این یک پایه خنثی 100٪ متعادل است که بوی آمونیاک را کاملاً ماسک می کند.
 
طرفداران
 
فرمول عاری از آلرژن
عطر خوب
می توان با یک فعال کننده مخلوط کرد
سریع پردازش می کند
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
10. براقیت بافت مو AG
 
AG GlossPinit بافت مو
براق بافت موی AG با فناوری پیچیده دریایی غنی شده است ، تزریق سه عصاره طبیعی عصاره و روغن غذای دریایی. این مواد سرشار از پروتئین ، مواد مغذی و اسیدهای آمینه هستند. جلبک دریایی غول پیکر مو را تقویت می کند و انتهای شکاف و شکست را کاهش می دهد. جلبک دریایی مثانه ، خزه ایرلندی و جلبک دریایی یک بافت طبیعی نرم ایجاد کرده و به مبارزه با خشکی و شکنندگی کمک می کند. این فرمول حاوی ویتامین های A ، B و C است که به طور طبیعی موهای شما را حالت می دهد و به حفظ پوست سر کمک می کند.
مرجع:ثانیکالا