ما در وبلاگ زیبایی طبیعی کاملاً درباره خطرات رنگ های لب معمولی و مصنوعی صحبت کرده ایم. آنها مملو از مواد ترسناک و مضر مانند فلزات سنگین و رایحه های مصنوعی هستند که می تواند منجر به سرطان یا مشکلات تولید مثلی در زنان و موارد دیگر شود.

 
این رژلب در 5 مقاله برتر رژلبهای طبیعی و ارگانیک ما برجسته شد.
 
فلزات سنگین اغلب بزرگترین نگرانی در رژ لب هستند ، اما فتالات ، عطرهای مصنوعی ، BHA و BHT نیز در این نگرانی قرار دارند. در هر محصول زیبایی که استفاده می کنید باید از هر دو عطر و فتالات جلوگیری شود. این شامل لوازم آرایش ، محصولات مراقبت از پوست ، صابون ها ، لوسیون ها ، محصولات مو ، لاک ناخن و تن دیگر است. عطرها چنین موضوعی هستند زیرا شرکت ها می توانند مقادیر زیادی مواد شیمیایی و مواد سمی را تحت این یک ماده ساده پنهان کنند.
 
از آنجا که FDA به اندازه کافی صنعت لوازم آرایشی را تنظیم نمی کند ، شرکت ها ملزم نیستند آنچه را که در عطر خود گنجانده اند با مصرف کنندگان به اشتراک بگذارند. این مسئله برای مصرف کنندگان مسئله ای ایجاد می کند زیرا آنها کاملاً از آنچه در واقع مالش می کنند و در تمام بدن خود استفاده می کنند ، آگاه نیستند.
 
علاوه بر این ، عطرها به طور کلی با فتالات تثبیت می شوند. اینها مواد شیمیایی هستند که با نقایص هنگام تولد و مشکلات تولید مثلی در زنان و هنگام تولد خانمها مرتبط هستند. همانطور که مشاهده می کنید ، این یک مسئله جدی است و هرگز نباید با استفاده از چنین مواد سمی غیرضروری استفاده شود.
 
پارابن ها همچنین با لب ها نیز مشکل دارند. پارابن ماده نگهدارنده مصنوعی و شیمیایی است که رژ لب و سایر محصولات آرایش را تازه و عاری از باکتری نگه می دارد. اگرچه این برای حفظ مواد آرایشی ایمن مهم است ، اما شما می توانید با مواد نگهدارنده طبیعی مانند ویتامین E به همان نتیجه برسید! پارابن ها بسیار مضر هستند و در تمام کشورهای اروپایی کاملاً مضر هستند زیرا استفاده از آن ها بسیار نا امن است.
خوشبختانه ، بسیاری از مارک های موجود در بازار هرگز از این مواد در رژ لب خود استفاده نمی کنند ، بنابراین می توانید هر روز بدون هیچ گونه نگرانی رنگ لب مورد علاقه خود را بپوشید. W3ll People یک برند بسیار معتبر و محبوب در صنعت زیبایی طبیعی است. آنها جوایز متعددی را برای محصولات شرکتهای بزرگی مانند Allure ، Style ، Vogue ، Elle و موارد دیگر دریافت کرده اند.
 
در این بررسی ، ما به لب کره طبیعی برهنه W3ll People و آنچه می سازد بسیار سالم ، محبوب و بسیار شگفت انگیز است ، توجه خواهیم کرد!
 
مرور
مومیایی کردن لب لب W3ll در بین یک رژ لب و مومیایی کردن لب - در واقع تعادل عالی در بافت و رنگ است. شما از رنگ رژ لب بسیار خوبی می خواهید ، اما با درخشش ، هیدراتاسیون و احساس سبک تر مومیایی کردن لب یا براق لب. با قرار دادن این رژ لب ، لب های شما به طور خودکار احساس هیدراته و چسبندگی یا سنگین نمی کنند زیرا با بسیاری از رژ لب های سنتی حتی از نوع طبیعی و ارگانیک دریافت می کنید.
 
مومیایی کردن لب پر از روغنهای امگا و آلوئه ارگانیک است که به مرطوب نگه داشتن لب و تسکین ، خستگی و لک های لب کمک می کند. این مومیایی نیز از لب های شما در برابر عناصر شدید آب و هوا محافظت می کند ، بنابراین آنها تا حد ممکن زیبا می مانند. همچنین روغن گل سرخ ارگانیک را در مومیایی نیز می یابیم که به هیدراتاسیون کمک می کند.
 
این مرهم دارای جوهر نعناع وانیلی دوست داشتنی است که از ترکیبات سالم و طبیعی مانند عصاره وانیل و اسانس نعناع حاصل می شود. شما هرگز نمی توانید پیدا کنید که هیچ عطر و طعم مصنوعی در اینجا ساخته شده است.
 
رنگهای کره طبیعی برهنه لبهای W3ll People
 
این مومیایی کردن لب در سه رنگ مختلف ، گیلاس ، طبیعی و برهنه عرضه می شود. اگرچه گیلاس مومیایی کردن لب است ، اما کاملاً رنگی است و لبهای شما را با رنگ قرمز عمیق تری ، بیشتر شبیه به رژ لب سنتی ، اما با درخشش و شدت کمتری خواهد گذاشت. طبیعی گزینه ای بی رنگ است ، منظور آنها این است که لب های زیبا را در طول روز آبرسانی و کمی براق نگه دارید. برهنه یک رنگ مات و مات دارد که به لب شما کمی رنگ می بخشد اما با طبیعی ترین و بی دردسرترین راه ممکن به نظر می رسد. هر سه رنگ برای نگه داشتن در کیف آرایش خود بسیار عالی است زیرا هر یک از آنها ظاهری ، سبک و احساس متفاوتی می دهد که می تواند از روز به شب دیگر تغییر کند ، کار به مهمانی ، فوق العاده خوب.
 
به طور کلی ، موهای زائد W3ll People اگر به دنبال گرفتن رنگ لب هستید گزینه مناسبی است اما می خواهید چیزی با لطافت و کمی براق تر از آنچه که با رژ لب معمولی تهیه می کنید ، باشد!
مرجع:ثانیکالا