چه کسی دوست ندارد موهای زرق و برق دار و براق داشته باشد؟ در حقیقت ، اکثر خانم ها هنوز در تلاش هستند تا راه حلی برای موهای خشک و کسل کننده پیدا کنند. خوب ، اگر می توانید با این وضعیت ارتباط برقرار کنید ، جستجوی شما به اینجا ختم می شود ، زیرا ما کالای کاملی را کسب کرده ایم که به شما کمک می کند موهای خود را به قفلهای براق و براق تبدیل کنید که در آن خواب دیده اید. بله ، ما در مورد لعاب مو صحبت می کنیم.

 
محصولات چک قیمت
قیمت درخشش براق و درخشان جان فریدا لایه بردار روشن
بررسی قیمت کنرا Curl Glaze Mousse
Oribe Glaze برای بررسی قیمت رنگی زیبا
قیمت بررسی قیمت لعاب تقویت کننده مایع تقویت کننده CHI Volume
Scruples اجرای چک لعاب مجسمه سازی اضافی بنگاه اقتصادی
Framesi Be Yourself Pearl Glaze Check Price
بررسی قیمت سرم Oidid Shine Glaze
درخشش درخشان رنگ Shu Uemura بررسی درخشان درمان قیمت را بررسی کنید
قیمت چک قیمت لعاب یون بلوز
قیمت بررسی قیمت لعاب حرفه ای Hantz
لعاب مو چیست؟
 
لعاب مو یک درمان شیمیایی مو است که حاوی سیلیکون های محلول در آب است که باعث درخشش مو می شود. این می تواند به رنگ یا روشن باشد و رنگ موی نیمه دائمی را برای موهای شما ارائه می دهد. این درخشش را تقویت کرده و همزمان موهای فعلی شما را روشن می کند.
 
لعاب مو حاوی ترکیبات محافظتی است که موهای شما را در برابر آلودگی و گرما محافظت می کند. همچنین موهای شما را مرطوب می کند و به هر رشته خاصیت ارتجاعی می بخشد. می توان از آن برای نظافت و سبک کردن موهای خود استفاده کرد.
 
لعاب مو حاوی سرامیدهایی است که به درون کوتیکولهای مو نفوذ می کنند تا سطح آن را ببندند. به این ترتیب ، موهای شما فقط در یک بار استفاده نرم ، پرزدار و براق می شوند. معمولاً این درمانها تا دو هفته ادامه دارد.
 
 
در حالی که این روش های درمانی در سالن ها استفاده می شود ، می توانید آنها را نیز خودتان در خانه انجام دهید. در اینجا لیستی از 10 بهترین لعاب مو را که می توانید انتخاب کنید گرد آورده ایم.
 
10 بهترین لعاب مو که اکنون باید امتحان کنید
1. براق و براق لایه بردار جان فریدا
 
براق و براق لایه بردار John Frieda - GlazePinit
 
موهای بی جان دارید که به شدت آسیب دیده است؟ براق و براق براق و روشن John Frieda Glaze Glaze را امتحان کنید تا درخشش و بافت ابریشمی به موهای شما بازگردد. این لعاب رنگی با تقویت کننده های خفیف رنگ و درخشش تزریق می شود که باعث افزایش عمق و نشاط هر رشته می شود. این یک رنگ موی دائمی است و رنگ مو فعلی شما را بلند نمی کند و روشن نمی کند. این محصول با الهام از سالن براقیت شدید به موهای شما می بخشد در حالی که منافذ سوراخ دار مناطق آسیب دیده را در کوتیکول ها پر کرده و یک سطح صاف و صاف و یکنواخت ارائه می دهد.
طرفداران
 
برای موهای طبیعی و رنگی ایمن است
شکستگی را کاهش می دهد
عاری از آمونیاک و پراکسید
می تواند به عنوان یک درمان قبل از شستشو استفاده شود
سریع پردازش می کند
 
منفی
 
بوی نامطبوع
 
 
 
بازگشت به TOC
 
 
2. کنرا Curl Glaze Mousse
 
کنرا Curl Glaze Mousse - مو GlazePinit
کنسرت کنرای کنرای کنرا Kenra را درخشش به هر رشته می دهد و تعریف را برای ابعاد چند تنی اضافه می کند. این گل سرخ را کنترل می کند و از موهای شما در برابر رطوبت محافظت می کند. قفل های شما را نرم می کند و شما را با موهای کاملا براق و فوق العاده ابریشمی رها می کند. این یک فرمول بدون خشک کردن است که 60 ساعت نگه دارید و باعث می شود موهای شما قابل کنترل تر باشد. همچنین به طولانی شدن طول رنگ مو شما کمک می کند. فرمول محافظت حرارتی تا 450 درجه فارنهایت را فراهم می کند.
 
طرفداران
 
حجم را اضافه می کند
ایده آل برای فرهای شکننده و شکننده
فرهای نامرئی
فرهای کاملاً تعریف شده برای شما فراهم می کند
منفی
 
فرمول مهم
 
 
بازگشت به TOC
 
3. Oribe Glaze برای رنگ زیبا
این لعاب تهویه مطبوع با مجموعه امضای Oribe ساخته شده است - ترکیبی از عصاره گل هندوانه ، لیسیر و Edelweiss. این مواد از موهای شما در برابر استرس اکسیداتیو ، پیری و خشکی محافظت می کنند. آنها کراتین های طبیعی تخلیه شده را ترمیم می کنند و نشاط و ارتجاعی موهای شما را بهبود می بخشند. این فرمول حاوی پروتئین quinoa است که از از بین رفتن رنگ موهای شما جلوگیری می کند. همچنین حاوی ترکیبی از گل گل شور و فنجان است که باعث تقویت و محافظت از موهای خشک و شکننده می شود. این لعاب مو باعث درخشش شدید می شود که با استفاده بهبود می یابد.
طرفداران
 
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
وگان و عاری از ظلم و ستم
از موهای شما در برابر اشعه ماوراء بنفش دفاع می کند
نکات برجسته شما را تقویت می کند
موهای شما را نرم ، صاف و ابریشمی می کند
منفی
 
بسیار گران است
 
 
بازگشت به TOC
 
4. لعاب تقویت کننده مایع تقویت کننده CHI Volume
 
مایع ضد لعاب تقویت کننده جلد CHI Volume - GlazePinit مو
مایع تقویت کننده مایع شیشه ای CHI Volume تقویت کننده با فناوری اتصال به همبستگی یونی و کاتیونی تزریق می شود که به ایجاد استحکام و مقاومت در موهای شما کمک می کند. حجم ، بدن و ضخامت موهای شما را تأمین می کند. از موهای شما در برابر استفاده روزمره از ابزارهای طراحی یکنواخت محافظت می کند. همچنین به شما امکان می دهد چندین بافت با نگهدارنده طولانی و انعطاف پذیر ایجاد کنید. این فرمول بی وزن ، درخشش باورنکردنی را به موهای کسل کننده و بی جان می بخشد.
طرفداران
 
عاری از پارابن
حجم اضافه می کند که روزها ادامه دارد
ایده آل برای موهای نازک و خشک
کنترل می کند
منفی
 
بوی بد
 
 
بازگشت به TOC
 
5. Scruples اجرای لعاب مجسمه سازی اضافی را تقویت می کند
 
Scruples لعاب مجسمه سازی اضافی را تقویت می کند - GlazePinit Hair
Scruples Enforce اضافی بصورت مجسمه سازی مجسمه جلویی با مجموعه محافظ محافظ تزریق شده است که به ایجاد بدنی با استحکام اضافی کمک می کند. با اضافه کردن تعریف و بافت به موهای شما ، موهای شما را قالب و شکل می دهد. موهای شما را مرطوب می کند و از رطوبت آن محافظت می کند. این فرمول غیر چسبنده می تواند به عنوان لوسیون تنظیم کننده سبک طولانی مدت استفاده شود.
طرفداران
 
فرمول محلول در آب
به موهای شما حجم می بخشد
موهای ناخوشایند موهای زوزه زده و موها را کنترل می کند
به بدن و قابلیت مدیریت مو شما می بخشد
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
6. Framesi Be Youelfelf Pearl Glaze
 
Framesi Be Youelfelf Pearl Glaze - GlazePinit Hair
این فرمول عاری از الکل یک مایع غلیظ کننده است که باعث می شود بدن و درخشش درخشانی به موهای شما اضافه شود. این تعریف را به موهای شما می افزاید و درخشش بازتابی به آن می بخشد. این استاتیک را کنترل می کند و از موهای شما در برابر رطوبت محافظت می کند. این فرمول دارای خواص ضد پیری است که باعث از بین رفتن درخشش می شود. روی موهای مجعد تا موهای موج دار به خوبی کار می کند.
طرفداران
 
رنگ ایمن
عاری از سولفات و پارابن
دارای محافظ حرارتی و اشعه ماوراء بنفش
شکستگی را کاهش می دهد
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
  منفی
 
مشکلات در دسترس بودن
 
 
بازگشت به TOC
 
7. سرم Oidid Shine Glaze
 
سرم Ouidad Shine Glaze - GlazePinit مو
سرم Ouidad Shine Glaze به خصوص برای افزودن درخشندگی به موهای مجعد ایجاد شده است. این فرمول با میکرو بلورهای تقویت کننده درخشش تزریق می شود که درخشش بازتاب و درخشانی را به هر رشته اضافه می کند. سبک و محلول در آب است و موهای شما را به سمت پایین نمی کشد. این لعاب مو بدون چربی یک محصول مناسب برای یک ظاهر طراحی و شکل دادن به فرهای شماست. می توان از آن برای رفع سریع موهای ناخوشایند و نرم کردن موهای زائد و موهای زائد استفاده کرد.
طرفداران
 
در هر بار استفاده کمی محصول نیاز دارد
ایده آل برای موهای مجعد تا بد بو
درخشش ماندگار می افزاید
منفی
 
نتایج تأخیر
 
 
[بخوانید: چگونه موهای براق در خانه بکشیم]
 
8. درمان درخشان لعاب رنگ شو Uemura
 
درخشش درخشان رنگ Shu Uemura لعاب براق - مو GlazePinit
این ماسک مو مخصوصاً برای موهای با رنگ ایجاد می شود. ادعا می شود رنگ مو شما را حفظ کرده و کوتیکول ها را عمیقاً تغذیه می کند. موهای شما را شرایط می کند و درخشش پر جنب و جوش را به آن می بخشد. این فرمول از ترکیبات عجیب و غریب مانند روغن گلاب مشک و عصاره توت گوجی تهیه شده است که فیبر مو را به شدت تغذیه می کند و از از بین رفتن رنگ مو شما جلوگیری می کند. این محصول می تواند به عنوان یک درمان هفتگی بر روی موهای ریز استفاده شود.
طرفداران
 
عطر خوب
مناسب برای تمام انواع مو
ظاهری صیقلی را ارائه می دهد
نتایج طولانی مدت
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
منفی
 
بسیار گران است
 
 
9. یون بلوند لعاب
 
یون بلوز لعاب - مو GlazePinit
Blonde Glaze Ion ادعا می کند که یک درخشش درخشان را به موهای رنگی ارائه می دهد. موهای شما را براق ، پر جنب و جوش و ابریشمی به نظر می رساند. این لعاب تقویت کننده پوست برای صاف کردن موها و مدیریت بیشتر آن تدوین شده است. تنها در یک بار استفاده ، فرمول باعث می شود موهای شما احساس نرم و شادابی کند. این محصول ادعا می کند بدون در نظر گرفتن موهایتان به درخشش درخشانی طولانی مدت می افزاید.
طرفداران
 
موهای شما را شرایط می کند
موهای کسل کننده و بی جان را زنده می کند
عاری از پارابن
100٪ وگان
منفی
 
بوی نامطبوع
 
 
بازگشت به TOC
 
10. شیک گلی حرفه ای Hantz
 
لعاب حرفه ای Hantz Glaz - مو GlazePinit
این لعاب یک ظاهر طراحی شده حرفه ای یک فرمولاسیون عاری از الکل است که به خوبی روی انواع موهای طبیعی و نرم کار می کند. این محصول ادعا می کند که درخشش ماندگاری را با نگهدارنده محکم و در تمام طول روز و شب می افزاید. این ژل یک ظاهر طراحی شده با خشک کردن سریع باعث ایجاد بافت می شود و امکان شکل گیری کامل را فراهم می آورد. موهای شما را بدون استفاده از بیش از حد نرم و ابریشمی نگه می دارد.
مرجع:ثانیکالا