آیا شما در بازی موهای مجعد جدید هستید؟ آیا نمی دانید که کدام یک از گره های فرفری شما را به سبک های سالن کامل می بخشد؟ خوب ، من شما را به خاطر سردرگمی مقصر نمی دانم - زیرا دست های بی شماری برای نوع مو ، طول ، بافت و غیره در آنجا وجود دارد. خواه شما آن موج های ساحلی سکسی ، زنگ های دهه 90 یا فرهای حجمی را بخواهید ، بندهای حلقه ای آن را برای شما پوشانده است.

 
اگر شما مانند من هستید که ترجیح می دهید سالها محصولی را نگه دارید و هنوز هم انتظار دارید که مانند یک حرفه ای عمل کند ، این مقاله برای شما مناسب است. در اینجا 10 دستبند دارای سطح بالا وجود دارد که به شما امکان می دهد رویای خود را برای تمیز کردن فرهای زرق و برق دار انجام دهید نگاهی بیاندازید.
 
محصولات چک قیمت
Remington Pro ½ "-1" ترکه گره با قیمت سرامیک مروارید مروارید
قیمت بررسی گره مخروطی سرامیک Conair Pro Tourmaline
تختخواب سفری تورمالین وایرلس سرامیک وایر بررسی قیمت
Xtava پیچ و تاب پیچ مخروطی ترک با قیمت چک Turmaline
گرگ منحنی گره گرگ چک قیمت
چک لیست قیمت چوب Stafford Chopstick Styler Curling Wand
قیمت بررسی آهن BaBylissPro Nano Titanium ConiCurl
بررسی قیمت گرگ NuMe کلاسیک گرگ
Bestope 5 در 1 ترکه حرفه ای فرش چک قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی گرگ Revlon 3X سرامیک
 
10 بهترین باند حلقه زنی موجود در بازار هم اکنون
1. Remington Pro ½ "-1" ترکه ترکه با فناوری سرامیک مروارید
 
 Remington Pro ½ "-1" ترکه پیچ خورده با فناوری سرامیکی مرواریدPinit
 
فرهای شبیه سالن را در خانه با گره سبک یک ظاهر طراحی شده Remington Pro بگیرید. بشکه 0.5 تا 1 اینچی آن می تواند به شما در ایجاد فرهای همه کاره کمک کند. فناوری سرامیک مروارید یک سالن صاف را به قفل های شما می بخشد. با داشتن گرمای زیاد 410، ، این محصول به سرعت موهای براق به خوبی تعریف شده را در هیچ زمان تولید نمی کند. ویژگی کنترل دیجیتال به شما امکان می دهد دمای ایده آل را انتخاب کنید. ادعا می شود فرهای ماندگار برای هر نوع مو ارائه می دهد. همچنین ، سرامیک پوشش حتی یک توزیع گرما را برای یک ظاهر طراحی سریع ارائه می دهد.
 
طرفداران
با دستکشهای محافظ گرما همراه است
سبک وزن
خاموش شدن اتوماتیک
زمان گرم کردن 30 ثانیه
دو سال ضمانت
دارای نمایشگر دمای LCD
منفی
به مبدل ولت نیاز دارد
 
 
 
2. گره فرش سرامیکی Conair Infiniti Pro Tourmaline - Rasberry
 
گرگ فرش سرامیکی Conair Infiniti Pro Tourmaline - RasberryPinit
 
با این گره فرفری حرفه ای ، فرهای فوری و طولانی مدت دریافت کنید. این امکان را به شما می دهد تا فرهای متنوع با یک بسته بندی واحد ایجاد کنید. این گره فرش دارای یک بشکه مخروطی از 1 تا 1.5 اینچ است که انواع مارپیچ های مرسوم ، مد روز و موج های مختلف را به شما می بخشد. بشکه از تورمالین و سرامیک ساخته شده است که به از بین بردن یخ و گره ها کمک کرده و موهای شما را ابریشمی و براق می کند. حتی بدون داشتن نقاط داغ حتی تا 400 heat گرما نیز فراهم می کند. در 30 ثانیه گرم می شود و گرمای زیادی را برای یک ظاهر طراحی سریع حفظ می کند. پنج تنظیم گرما وجود دارد که می تواند انواع مو را در خود جای دهد.
 
طرفداران
 
آسیب ها را کاهش می دهد
استاتیک را از بین می برد
فرها تمام روز طول می کشد
خاموش شدن به صورت خودکار
منفی
قرار دادن ناخوشایند دکمه ها
 
 
3. گرگ سر توری تورمالین سرامیک ترکه ترکیبی
فرهای حجیم را با تارهای سر توری تورمالین سرامیک ترکه دریافت کنید. این به شما کمک می کند تا موج های ساحلی ساحلی را با حجم ظالمانه ایجاد کنید. گره 1 "به درخشش درخشانی می دهد که تمام روز به طول می انجامد. باعث ایجاد برآمدگی و برهم زدن می شود. بشکه برای یک ظاهر طراحی سریع و آسان تا 400 درجه فارنهایت گرم می شود. با استفاده از این گره مجعد ، مدل موهای مختلفی را ایجاد کنید که ادعا می کند بافت را به موهای لنگ اضافه می کند.
 
طرفداران
ولتاژ دوگانه
سریع گرم می شود
بند ناف 6 فوت
به موهای شما آسیب نمی رساند
به موهای شما ظاهری براق می بخشد
منفی
از ویژگی تنظیم گرما برخوردار نیست.
 
 
4- Xtava پیچ و تاب پیچ مخروطی ترک با بشکه سرامیک تورمالین
 
Xtava پیچش مخروطی پیچ و تاب ترکیبی با Turmaline سرامیک BarrelPinit
گرگ پیچ و تاب Xtava به شما امکان می دهد موجی صاف ، براق و گشاد ایجاد کنید. این یک بشکه سرامیکی طولانی دارد که تا دمای 210 درجه سانتیگراد گرم می شود. دارای 22 تنظیم دما و ویژگی ولتاژ دوگانه است. همچنین دارای یک عملکرد خودکار 60 دقیقه ای در خواب است. فناوری یونی مانع از سرخ شدن و حفظ سلامت مو شما می شود. گرما بدون سوزاندن رشته ها به طور مساوی توزیع می شود. این گره فرش ، روی انواع موهای ریز ، نرمال و درشت کار می کند.
 
طرفداران
دارای دستکش مقاوم در برابر حرارت است
ایده آل برای موهای کوتاه
کنترل می کند
مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده
منفی
برای گرما زمان می برد
 
 
5. گرگ گرگ Curly Curl Wand
 
Ghd Curve Curl Curl Wand Wand
این گره جدید پیچش دار دارای فناوری سه ناحیه ای است که فقط در عرض چند دقیقه به شما زرق و برق دار ، براق و تند و تیز می دهد. این فناوری تضمین می کند درجه حرارت مطلوب به طور مساوی در کل سطح چوب گره ارائه شود. حداکثر دما 365 درجه فارنهایت است که با شش تنظیم دما می توان آن را حفظ کرد. با استفاده از این گره مجعد ، می توانید به سرعت موهای خود را بدون آسیب رساندن به آن سبک دهید.
 
طرفداران
به شما امواج ساحلی بافت می دهد
ولتاژ جهانی
به موهای شما آسیب نمی رساند
دارای ویژگی نشانه نور و صدا برای خاموش شدن است
منفی
بسیار گران است
 
 
6. لی Stafford Chopstick Styler Curling Wand
 
لی Stafford Chopstick Styler Curling WandPinit
ترکیبی ترکیبی Chopstick Le Stafford ادعا می کند که انگشترهایی مانند چوب خراطی به شما می دهد که شما را مانند یک دیوانه 90 جلوه می دهد. این گره منحنی منحصر به فرد دارای یک بشکه مستطیل شکل نی است که می تواند با گرفتن یک محکم به شما موهای محکم ببخشد. بشکه به سرعت تا 200 درجه سانتیگراد گرم می شود. پوشش سرامیکی موهای شما را بدون سر و صدا ، بدون آسیب ، ابریشمی ، براق و سالم حفظ می کند. برای کسانی که موهای کودک کوتاه و یا سرسخت دارند ، این گره پیچش می تواند یک شرط خوب باشد.
 
طرفداران
ولتاژ دوگانه
قابل استفاده توسط بزرگسالان و کودکان است
به شما امکان می دهد موهای کودک تیز و تار را مجعد کنید
سفر مناسب
منفی
در عرض چند ثانیه بسیار گرم می شود
 
 
7. BaBylissPro Nano Titanium ConiCurl Iron
 
BaBylissPro Nano Titanium ConiCurl IronPinit
با گره های نانو تیتانیوم بابلیس پرو ، موهای بلند و مشخص را دریافت کنید. بشکه مخروطی اجازه می دهد فرهای محکم تر با حرکت ابریشمی باشد. این می تواند تا 450 درجه فارنهایت گرم شود و 50 تنظیم دما داشته باشد. فناوری نانو Sol-gel جدید ، گرگ را قوی و بادوام می کند. این محصول یک ظاهر طراحی شده یک پایان صاف ، صاف و بدون حاشیه را تضمین می کند. همچنین ، یک نکته جالب وجود دارد که باعث می شود سبک شما بدون سوختن باشد.
 
طرفداران
آسان برای استفاده
موجهای ساحلی بی نقص به شما می دهد
مناسب برای موهای ضخیم و درشت
بند مفصل گردنده 8 فوتی
منفی
زمان لازم برای گرم کردن دارد
 
 
8. گرگ فرش کلاسیک NuMe
 
NuMe Classic Curling Wand Pinit
میله فرش کلاسیک NuMe با بشکه سرامیکی تورمالین ساخته شده است که با هر بار استفاده ، درخشش به فرهای شما می بخشد. این دستگاه با استفاده از فناوری گرمای دور مادون قرمز ساخته شده است که یون های منفی را برای مبارزه با یخ زدگی منتشر می کند. بشکه گسترده ایجاد موهای بلند و تند و تیز را برای شما آسان می کند. این توزیع حتی گرما را بدون آسیب رساندن به موهای شما تضمین می کند.
 
طرفداران
موهای خود را به سرعت مجعد کنید
بند ناف کاملاً چرخان
امواج ابریشمی و طبیعی به شما می بخشد
منفی
غیر بادوام
 
 
9. Bestope 5 در 1 گرگ حرفه ای
 
Bestope 5 In 1 Curling Professional WandPinit
این گره 5 در 1 پیچ در 5 اندازه قابل استفاده - 0.35-0.75 اینچ ، 0.5-1 اینچ ، 1-1 اینچ ، 0.75-1.25 اینچ و 1 اینچ. این پنج بشکه فر را با بدن ، فرهای موج دار و موج ، فرهای حجمی و مارپیچ به شما می بخشد. بشکه های قابل تعویض یکپارچه روی دسته کلیک کرده و یک ویژگی قفل دارند که از جدا شدن آنها جلوگیری می کند. این بشکه ها از جنس PTC و سرامیک ساخته شده اند که حتی بدون آسیب رساندن به مو شما حتی گرما نیز تأمین می کند. با استفاده از فناوری PTC ، هر بشکه در مدت زمان 60 ثانیه تا 410 درجه فارنهایت گرم می شود.
 
طرفداران
موهای شما صاف و ابریشمی تر می کند
کنترل می کند
مناسب برای انواع مو با هر طول
منفی
غیر بادوام
 
 
10 - چوب ترکیبی سرامیکی Revlon 3X
 
Revlon 3X فرش سرامیکی WandPinit
ویندوز فرش سرامیک Revlon 3X مخصوص موهای خشک و آسیب دیده طراحی شده است. این شامل سه لایه از پوشش سرامیکی است تا از گرمای موهای شما محافظت کند. گرما را به طور مساوی توزیع می کند که به سرعت به موهای شما نفوذ می کند بدون آسیب رساندن به فرهای شما. بشکه مخروطی شکل در چند ثانیه فرهای گشاد به نظر می رسد. 30 تنظیم گرما کنترل دقیقی را برای انواع مو ارائه می دهد.
 
طرفداران
همراه با دستکشهای ضد گرما
مانع از یخ زدگی و ایستا می شود
می درخشد
منفی
می تواند به سرعت قطع شود
 
مرجع:ثانیکالا