این که آیا شما می خواهید موهای خود را رنگ کنید ، سایه فعلی را اصلاح کنید ، یا نکات برجسته خود را تازه کنید ، باید در سالن بمبی بپردازید. اما اگر من به شما بگویم که دیگر نیازی به لمس منظم سالن ندارید ، چه می کنید؟ به نظر غیر ممکن است؟ خوب ، شما می توانید موهای رنگی کامل و مناسب را در خانه با کسری از قیمت به دست آورید! این درست است ، و این همه به لطف یک محصول است - شامپوی سپرده رنگ. این شامپو موهای کسل کننده را صیقل می دهد ، از محو شدن جلوگیری می کند و باعث افزایش شادابی رنگ موهای شما می شود.

 
آیا می خواهید در مورد این محصول شگفت انگیز مو اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ خواندن را ادامه دهید.
 
محصولات چک قیمت
بررسی قیمت قیمت شامپو عمیق و شاداب رنگ جان فریدا
ترکیب شامپو واریز کننده کننده رنگ های خالص - قیمت چک کاکائو
قیمت بررسی شامپو و تهویه مطبوع رنگ TouchBack
قیمت بررسی شامپو با رنگ 3 به 1 رنگ پانکی
بررسی قیمت قیمت شامپو آودا سیاه مالوا
شامپو تزریق رنگ Joico - قیمت چک مس
ردکن رنگ رد شامپو با سپردن رنگ مو بورنج قیمت را بررسی کنید
بررسی قیمت شامپو Oribe Silverati
قیمت بررسی شامپو واریز 3 در 1 رنگ Rage
قیمت بررسی شامپو روشن کننده بلوند خشک Drybar Blonde Ale
شامپو واریز کننده رنگ چیست؟
شامپوهای سپرده رنگ ، پاک کننده های رنگی هستند که رنگ مو را بر روی موهای شما (در حال حاضر رنگی) قرار می دهند. رنگدانه های موجود در این شامپوها به اندازه رنگ مو شدید نیستند ، اما برای رنگ آمیزی و تازه کردن رنگ از قبل در موهای شما کافی هستند. این شامپوها تن های برنجی را خنثی می کنند ، رنگدانه هایی را که با رنگ طبیعی موهای شما آمیخته می شود ، و به حداقل می رساند. برخی فرمول ها موی موقت را در موهای شما می گذارند که باعث می شود رنگ موهای شما روشن تر و شدیدتر به نظر برسد.
 
شامپوهای رسوب رنگ برای رنگهای طبیعی موهای مختلف سایه های مختلفی دارند. در اینجا چگونگی انتخاب مدل مناسب موهای شما آورده شده است.
 
 
شامپو های سپرده گذاری رنگ برای هر رنگ مو
ورزش بلوند - اگر موهای بلوند دارید ، سراغ یک شامپوی بنفش بروید.
قرمز - برای موهای قرمز ، آبرسان و زنجبیل از شامپوی قرمز استفاده کنید.
سبزه - برای موهای تیره ، یک شامپوی آبی انتخاب کنید.
اکنون که می دانید کدام شامپوی سپرده گذاری را برای انتخاب رنگ مو خود انتخاب می کنید ، بهترین موارد موجود در بازار را همین حالا ببینید.
 
10 بهترین شامپو برای سپردن رنگ - 2019
1. جان فریدا سبزه درخشان شامپو عمیق تر رنگ عمیق تر
 
سبزه درخشان جان فریدا درخشان تر و شفاف تر رنگ شامپو عمیق تر رنگ
آیا موهای براق و زیبایی با رنگ تقویت شده می خواهید؟ شامپو سبزه درخشان جان فریدا را امتحان کنید که ادعا می کند رنگ مو شما را عمیق تر می کند و یک درخشش غنی و شاداب را به آن اضافه می کنید. این شامپو که مخصوص الهه های موی قهوه ای ساخته شده است ، موهای شما را تمیز می کند ، رنگ های سبزه را تزریق می کند و آن را برای زیبایی به نظر می رسد. این فرمول با کاکائو و روغن گل پامچال غنی شده که عمق بیشتری به رنگ مو شما می بخشد ، غنی شده است.
 
طرفداران
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
قفل های شما را آبرسانی می کند
نکات برجسته را تازه می کند
فقط برای هر بار استفاده کمی محصول مورد نیاز است
منفی
در ابتدا می تواند موهای شما را خشک کند
 
 
2. شامپو ته نشین کننده رنگی و ترکیبی خالص - کاکائو
 
ترکیب شامپو ضد آرد کننده کننده رنگ های خالص - کاکائو Pinit
با استفاده از این شامپوی رنگی بیش از حد رنگی ، رنگ قهوه‌ای شدید و غنی را به موهای خود اضافه کنید. مخلوط خالص یک شامپوی مرطوب کننده است که باعث اصلاح ، روشن تر و رنگ مو شما می شود. با از بین بردن رنگ های گرم ، غنای تن قهوه ای را حفظ می کند. همچنین از محو شدن جلوگیری کرده و رنگ را با هر بار استفاده عمیق تر می کند. فرمول آن سبک است و بدون اینکه موهایتان را به پایین بکشید به خوبی گره می زند. از آنجا که رنگ پایه آن قهوه ای خنک است ، شامپو به حفظ رنگ های قهوه ای خنثی و خنثی کمک می کند.
 
طرفداران
قوام خامه ای
موهای شما را شرایط می کند
عطر دلپذیر
زمان توسعه کوتاه
عاری از سولفات
منفی
می تواند پوست سر شما را لکه دار کند
3. شامپو و نرم کننده تهویه رنگی موقت TouchBack از طریق مسنجر
 
TouchBack شامپو و تهویه مطبوع Pinit موقت با رنگ موقت از طریق مسنجر
این شامپو و تهویه مطبوع دوتایی رنگ سیاه را به موهای تغییر رنگ اضافه می کند. رنگ تا سه شست و شو طول می کشد. این فرمول با استفاده از فناوری موقت رنگ مو ایجاد می شود که از یونیزاسیون طبیعی برای اتصال رنگ به ساقه مو استفاده می کند. این محصول ادعا می کند که رنگ شما را روشن تر کرده و درخشش درخشانی به آن می بخشد. همچنین ، با جلوگیری از پژمرده شدن رنگ مو ، تنوع تونی را کنترل می کند. بهترین چیز در مورد این محصول این است که خاکستری ها را با آمیختن یکدست آنها به رنگ موی طبیعی شما ، کم رنگ می کند.
 
طرفداران
موهای شما را تغذیه و مرطوب می کند
تعمیر کوتیکول های آسیب دیده
رنگ را تقویت می کند
بسیار رنگی
تقویت می درخشد
عاری از آمونیاک و سولفات ها
منفی
نتایج طولانی مدت نیست
 
 
4- شامپو ضدعفونی کننده رنگ 3 در 1 پانکی + تهویه - تهویه کننده
 
شامپو واریز کننده رنگ 3 در 1 پانکی + تهویه کننده - Pinit Purpledacious
شامپو تهویه + 3-در یک رنگ Punky Color + Conditioner رطوبت را به هر رشته می بخشد و فولیکول ها را برای موهای سالم و براق تقویت می کند. با افزودن درخشش درخشان به آن ، به حفظ رنگ پر جنب و جوش مو کمک می کند. این فرمول همچنین با حفظ بیشتر رنگ در مناطق محو شده به حفظ رنگ کمک می کند. این یک سد محافظ در اطراف شفت ها ایجاد می کند ، زندگی را به موهای شما باز می گرداند. این شامپو به اسیدهای آمینه کراتین ، عصاره های گل Verbascum و quinoa هیدرولیز تزریق شده است که باعث می شود موهای شما به وضوح براق و سالم به نظر برسد.
 
طرفداران
تعمیر کوتیکول های آسیب دیده
درخشش را بهبود می بخشد
حجم را اضافه می کند
موهای خشک را صاف می کند
منفی
پوست خود را لکه دار می کند
 
 
5. شامپو آودا سیاه مالوا
 
شامپو Pinit آوندا سیاه مالوا
شامپو Aveda Black Malva رنگ های دلپذیری را در سایه های طبیعی به ارمغان می آورد و رنگ های قرمز و برنجی را برای ظاهری پر جنب و جوش و از بین می برد. به آرامی مو و پوست سر شما را تمیز می کند. فرمول آن به ترکیب رشته های محو شده به رنگ طبیعی مو کمک می کند. رنگ خاکستری را کم رنگ می کند و به موهای شما ظاهری جوان می بخشد. این فرمول همچنین با اسانس گل و گیاه خالص که موهای شما را تغذیه می کند تزریق می شود.
 
طرفداران
ایده آل برای موهای سیاه و سبزه
فرمول خامه ای
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
عطر دلپذیر
منفی
گران
 
 
6. شامپو تزریق رنگ Joico - مس
 
شامپو تزریق رنگ Joico - مس Pinit
شامپو مس Jouse Color Infuse مس مخصوصاً برای افزودن تون های گرم به مو و موهای بلوند ایجاد شده است. با لمس لرزش فلزی ، رنگ موی سرخ و مایل به قرمز را به موهای شما منتقل می کند. با برنجی ناخواسته مبارزه می کند و 85٪ از لرزش رنگی را تا 18 شستشو حفظ می کند. فرمول آن با رنگدانه های تقویت کننده تن تزریق می شود که به رنگ مو شما عمق می بخشد. این شامپو همچنین با یک مجموعه دفاعی بی نظیر چند طیف ساخته شده است که از از بین رفتن رنگ مو شما جلوگیری می کند و یک فناوری رنگ آمیزی آنیونی که تضمین می کند رنگ برای روزها سالم باقی نمی ماند.
 
طرفداران
کنترل می کند
موهای آسیب دیده را ترمیم می کند
در هر استفاده می درخشید
سریع پردازش می کند
منفی
هیچ یک
 
 
 
7. Redken Color شامپو با رسوب رنگ مو بوراند را گسترش دهید
 
Redken Color ShampooPinit با رسوب رنگ باند را افزایش می دهد
این رنگ شامپوی بنفش را برای موهای بلوند فرموله می کند. رنگ مو شما را تازه می کند و باعث می شود درخشان تر و سالم تر به نظر برسید. رنگدانه ماوراء بنفش آن با یک مجموعه اسید پروتئین سه گانه تزریق می شود که موهای بلوند شما را تقویت کرده ، روشن تر و رنگ می کند و از ظهور رنگ های زرد جلوگیری می کند. این شامپو همچنین موهای شما را تقویت کرده و شکستگی را کاهش می دهد.
 
طرفداران
ظاهری براق به موهای شما می بخشد
تعمیر کوتیکول های آسیب دیده
فقط برای هر بار استفاده کمی محصول مورد نیاز است
جلوی رنگ شدن موهای شما را می گیرد
منفی
عطر محکم
 
 
8. شامپو Oribe Silverati
 
شامپو Pinit Oribe Silverati
این شامپو مخصوص موهای خاکستری و سفید است. باعث رفع افتادگی و رنگ زرد می شود و درخشش بازتابی به موهای شما می بخشد. موهای شما را نرم می کند و خاصیت ارتجاعی آن را بهبود می بخشد. به آرامی موها و پوست سر شما را بدون خشک شدن تمیز می کند. همچنین رشته های ناعادلانه را لکه دار می کند و باعث می شود موهای شما قابل کنترل تر باشد. این فرمول با رنگدانه های آبی و نقره ای تزریق می شود که به درخشندگی موهای خاکستری و نقره ای کمک می کند. این شامپو بی نظیر از عصاره نقره ای اروپایی تهیه شده است که موهای شما را به شدت هیدراته می کند و از پیری زودرس جلوگیری می کند.
 
طرفداران
بازیابی شور و نشاط و درخشش به موهای کسل کننده
موهای شما را قابل کنترل تر می کند
موهای شما را مرطوب می کند
ایده آل برای احیای نکات برجسته خاکستری و سفید
منفی
گران
 
 
9. N Rage 3-in-1 Shampoo Depo Color + تهویه - N-Digo Blue
 
N Rage 3-in-1 Shampoo Depo Colouring + Conditioner - N-Digo Blue Pinit
این شامپو بلافاصله رنگ شدید را به موهای شما منتقل می کند. موهای شما را مرطوب و ترمیم می کند ، نشاط آن را حفظ می کند و با هر بار استفاده درخشش طولانی مدت به شما می بخشد. فرمول آن با عصاره های گل Verbascum و quinoa هیدرولیز شده که موهای خشک و زبر را مرطوب می کند تزریق می شود. این شامپو ادعا می کند ضمن تقویت کوتیکول ها در سطح سلولی ، رنگدانه های رنگی را به موهای شما منتقل می کند.
 
طرفداران
موهای شما را نرم می کند
پروازهای تیمس
خیلی خوب
فرمول مقاوم در برابر محو شدن
منفی
زمان می برد
مرجع:sanykala