ما به عنوان خانم ها ، همیشه آرزو می کنیم موهای ضخیم ، بلند و صاف مانند مدل هایی که در تبلیغات تلویزیونی و سریال دیده می شود. موهای صاف امروزه واقعاً "در" است. کسانی که موهای صاف ندارند ، برای جلب توجه به این روش ، به سمت درمان های شیمیایی حرکت می کنند. با این حال ، درمانهای شیمیایی گران هستند و همچنین زمان بر هستند. امروز قصد دارم در مورد کرم های صاف کننده مو و کرم های ترکیبی Wella برای شما تعریف کنم که به کمک آنها می توانید موهای مستقیم پوکر داشته باشید.

 
اگر به دنبال یک راه حل دائمی برای موهای مجعد خود هستید ، به سراغ کرم های صاف کننده دائمی بروید. اگر دوست دارید مدل موهای خود را از فرفری یا موج دار به راست تغییر دهید ، به سراغ کرم های صاف کننده مرخصی بروید.
 
بررسی قیمت محصولات
کیت شدید سامانه Wellastrate Straight System Check Price
چک کردن قیمت کرم ترکیبی Wella Enrich Straight
قیمت چک کرم صاف و صاف کننده حرفه ای سیستم Wella System
Wella Color Consumening Balm Straightening Check Price
بهترین کرم های آرایش مو Wella
1. کیت سیستم Wellastrate Straight System:
 
کیت مستقیم سیستم Pinit
 
این کیت سیستم مستقیم در دو نوع یعنی خفیف و قوی موجود است. اگر موهای شما خیلی فرفری و موج دار است ، به دنبال گزینه قوی بروید اما اگر موهای شما کمی موج دار است ، موی خفیف خود را انتخاب کنید. این کرم صاف کننده و یک خنثی کننده با قیمت مناسب است. ابتدا باید حدود 1 ساعت کرم صاف کننده را بمالید و سپس با آب ساده بشویید. بعد از این کار ، خنثی کننده را بمالید و 45 دقیقه آن را نگه دارید و بعد از آن آن را بشویید. تا سه روز دیگر موهای خود را بکشید و voila نکنید ، موهای شما صاف می شود! این اثر 6 ماه به طول می انجامد و موهای مستقیم پوکر به شما می دهد.
 
2. کیت شدید سیستم Wellastrate Straight System:
 
کیت شدید Pinast سیستم مستقیم
این کرم نرم کننده مو Wellastrate حاوی یک کرم صاف کننده مو 100 میلی لیتر و یک امولسیون خنثی کننده است. مراحل و اطلاعات مهم دیگر بر روی جزوه ای که همراه با کیت نوشته شده است ، نوشته شده است. این کیت به شما در دستیابی موهای صاف کمک می کند. یخ زدگی را لکه دار می کند و اثرات آن حدود 14 هفته ادامه خواهد داشت. موهای خود را با صاف کننده الکترونیکی صاف کرده و کرم صاف کننده را بمالید. سپس از خامه خنثی کننده استفاده کنید تا اثر صاف کردن آن قفل شود.
 
 
[بخوانید: کرم های صاف کننده مو هند]
 
3. کرم ترکیبی مستقیم Wella Enrich:
 
غنی سازی چاه را مستقیماً در خامه Pinit غنی کنید
این کرم صاف کننده مو از Wella برای موهای بدون موج و مو استفاده شده است. قفل های شما را صاف می کند و همچنین تا حدود زیادی فرس را کنترل می کند. این یک کرم ترک است ، بنابراین می توانید بعد از شامپو کردن و سپس به طور معمول از آن استفاده کنید. اثرات این کرم تا جلسه بعدی شامپو شما باقی خواهد ماند. غنی شده با کره Shea و عصاره های ابریشم که به شما موهای مستقیم پوکر می دهد ، و همچنین به آن رطوبت می دهد. اگر شما کسی هستید که هر از چند گاهی تغییر مدل مو می دهید ، این کرم از Wella برای شما مناسب است.
 
 
4. کرم راست و صاف کننده صاف و حرفه ای سیستم Wella System:
 
کرم کاملاً صاف و صاف کننده Pinit
این کرم مستقیم و صاف کننده از Wella tames می کند و موهای مواج ، فرفری و سرکش را صاف می کند. این به شما نتیجه موقت می دهد و بنابراین ، می توانید مدل موهای خود را بر این اساس تغییر دهید. از فرمول منحصر به فردی از پلیمرهای انعطاف پذیر ساخته شده است و همچنین حاوی ویتامین E است که به موهای شما آسیب نمی رساند. این به شما در دستیابی موهای براق و صاف کمک می کند. همچنین باعث ایجاد فرسودگی می شود و کرم صاف ، موهایی صاف و قابل کنترل به شما می دهد.
 
 
5- Wellm Color Balm را حفظ کنید:
این مومیایی کننده صاف کننده با فیلترهای اشعه ماوراء بنفش و مولکولهای نگهدارنده رنگ غنی شده است که جلوه ای صاف کننده به شما می دهد و از از بین رفتن رنگ مو جلوگیری می کند. همچنین موهای زائد را خسته کرده و موهای قابل کنترل و براق به شما می بخشد. طبق معمول این مومیایی کننده صاف کننده را روی موهای خشک و حوله بمالید. این اثرات تا شستشوی بعدی شما که بسیار عالی است ادامه خواهد داشت. اگر موهای شما با رنگ درمان می شود و موهای صاف می خواهید ، این مومیایی صاف کننده می تواند هدف شما باشد.
 
 
6. کرم شروع مستقیم Wella Biotouch:
 
Wella Biotouch کرم شروع مستقیم Pinit
این یک کرم صاف کننده نیست. با این حال ، این است که قبل از استفاده از کرم صاف کننده استفاده می شود زیرا باعث افزایش نتایج می شود. این ماده از روغن جوجوبا ساخته شده و موها را عمیقا تغذیه می کند. موهای شما را برای روند صاف کردن آماده می کند و همچنین اثرات صاف کردن را افزایش می دهد. به شما موهای قابل کنترل و بدون سر و صدا می دهد تا روند صاف شدن آسان و ساده شود.
 
[بخوانید: کرم نرم کننده موی برتر]
 
7. کرم ترکیبی مستقیم Wella Biotouch:
 
مرخصی مستقیم در خامه Pinit
این کرم صاف کننده ترک از Wella است. مقدار کمی از این کرم را بعد از شامپو زدن و سبک به طور معمول روی موهای خود بمالید (آن را بشویید). این کرم موهای براق و مستقیم پوکر به شما می دهد و اثرات آن 24 ساعت می ماند. این روغن با روغن روغن جوجوبا غنی شده و موهای خشک شما را غنی می کند. این امر همچنین تا حدود زیادی فرس را کنترل می کند. این برای موهای صاف فورا عالی است و یک پایان عالی را فراهم می کند.
 
8. عجایب شاد و موی بلند Wella:
 
وای تعجب آور براق مو Pinit
شگفت انگیز و موهای بلند مو از محدوده Wella Professional یک کرم صاف کننده سبک است که به شما موهای براق و صاف می دهد اما موقت است. مقاوم در برابر رطوبت است به این معنی که موهای شما حتی در معرض رطوبت شدید مستقیم باقی می مانند. اثرات صاف کننده تا شامپو بعدی باقی خواهد ماند. این کرم صاف کننده مو همچنین از موهای شما در برابر آسیب آفتاب محافظت می کند زیرا حاوی ویتامین B5 است. طبق معمول می توانید از آن روی موهای مرطوب و خشک استفاده کنید.
 
[بخوانید: طریقه استفاده از کرم صاف کننده مو]
 
* منوط به در دسترس بودن
 
آیا هیچ یک از این محصولات صاف کننده مو Wella را امتحان کرده اید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.
مرجع:sanykala