پاک کننده های صورت بخش مهمی از روال مراقبت از پوست سالم است. شستشوی صورت شما پوست شما را تمیز و عاری از ترکیب آرایش ، روغن اضافی و مواد زائد محیطی نگه می دارد. شستشوی چهره همچنین می تواند باعث شود پوست شما به عنوان درخشان به نظر برسد و همین باعث می شود جوان تر و شادتر به نظر برسید! چه کسی این را نمی خواهد؟

 
این FaceWas در 5 مقاله برتر پاک کننده های طبیعی و ارگانیک ما برجسته شده است.
 
متأسفانه ، بسیاری از پاک کننده های معمولی برای استفاده در صورت شما نا امن هستند و می توانند به طور کلی بر روی بدن شما تأثیر بگذارند. هر چیزی که روی پوست خود بگذارید از طریق پوست شما جذب می شود و می تواند وارد جریان خون شود. بنابراین ، ما نمی خواهیم مواد و مواد شیمیایی مصنوعی که هر روز سیستم ما را آب می کنند.
 
جستجوی گزینه های مراقبت از پوست که این خطرات غیر ضروری را برای سلامتی ما ایجاد نکند ، ضروری است ، به ویژه هنگامی که امروزه بسیاری از مارک های مراقبت از پوست طبیعی و ارگانیک عالی و مقرون به صرفه در بازار وجود دارد. حتی اگر نمی خواهید پول بیشتری برای شستشوی صورت ارگانیک خرج کنید ، فکر کنید خود را در خانه درست کنید! بسیاری از گزینه ها و دستور العمل های ساده برای انتخاب وجود دارد.
 
فقط کالا شستشوی صورت وگان برای پوست مستعد آکنه
 
اینها نکاتی است که باید به هنگام استفاده از شستشوی طبیعی صورت در ذهن خود داشته باشید که می تواند به پوست طبیعی و آکنه شما کمک کند. ممکن است مارک های زیادی پیدا کنید که ادعا می کنند طبیعی هستند و از مواد آلی استفاده می کنند ، اما این به معنای چندانی نیست. تنها کاری که یک شرکت باید انجام دهد اینست که از یک ماده طبیعی و آلی مانند روغن نارگیل باکره استفاده کند و آنها می توانند ادعا کنند که در عین حال از مواد شیمیایی زیادی استفاده می کنند. شما همیشه باید لیست مواد تشکیل دهنده را بخوانید تا مشخص شود که آیا مارک طبیعی و بی خطر برای استفاده است.
 
همچنین باید از شستشوهایی که از عطر در مواد تشکیل دهنده استفاده می کنند جلوگیری کرده و از افشای مواد تشکیل دهنده یا از کجا به وجود آمده فاش نشود. این به طور کلی به این معنی است که منبع عطر غیر طبیعی و فقط یک ترکیب شیمیایی است که در یک آزمایشگاه ساخته شده است. به دنبال گزینه های عطر یا مارک هایی باشید که عطر آنها را از روغنهای اساسی اسانس تهیه کنید.
 
ما همچنین توصیه می کنیم به محصولاتی که لیست کوتاهی از مواد تشکیل دهنده آنها را می چسباند ، چسبیده باشید. همچنین باید مطمئن شوید که می توانید نام ماده را تشخیص داده و بدانید که چیست. اگر نمی دانید چه چیزی است یا به نظر می رسد مانند یک ترکیب شیمیایی ترسناک است ، احتمالاً چنین است.
مرور
اگر به دنبال یک پاک کننده صورت فوق العاده سالم و طبیعی دست ساز هستید ، دیگر نگاه نکنید! شستشوی صورت خوب وگان تقریباً همه چیزهایی است که شما به دنبال آن هستید. این مارک متعهد است که هرگز از پتروشیمی ها ، سولفات ها ، پارابن ها ، فتالات ها یا رنگ های مصنوعی ، عطرها یا طعم دهنده ها استفاده نکند. ما عاشق یک محصول مراقبت از پوست دست ساز خوب هستیم ، بنابراین این شرکت فقط کالاهای دستباف و دست ساز را تولید می کند. همه این گیاهان و مواد معدنی است و هیچ چیز عجیب و بد بو ندارد.
 
فقط آرم کالا
 
شما احتمالاً در حال فکر کردن هستید ، "اوه ، مواد سالم ، وگان ، لوازم آرایشی و بهداشتی دستباف ... این هزینه کل من برای من است." خوب ، دوباره فکر کنید! فقط کالا در مورد ماندن مقرون به صرفه است تا همه بتوانند به محصولات جذاب خود دسترسی پیدا کنند. اگر به جای مناسب نگاه کنید و تحقیقات انجام دهید ، طبیعی نیست که به بازو و یک پا بپردازید.
 
شستشوی چهره وگان آنها به ما نشان می دهد که چربی های طبیعی و گیاهی ارزان قیمت چقدر می تواند باشد. شما می توانید اندازه نمونه آنها را امتحان کنید تا مطمئن شوید که مناسب پوست شما فقط $ 2.32 به ازای هر اونس است ، یا می توانید اندازه آنها را بیشتر از 4 اونس بدست آورید. با قیمت 5.21 دلار ما جرات می کنیم شما چیزی مقرون به صرفه تر از این پیدا کنید.
 
اندازه محصولات شستشوی صورت Vegan اندازه کالاها
نمونه و اندازه طبیعی
احساس خوشبختی نیز در اینجا متوقف نمی شود. این پاک کننده صورت برای پوست های نرمال و حساس است و با پایه ای از صابون های چربی آلی و خاک رس کائولن ساخته شده است. صابون کرچک بسیار ملایم است و خاک رس به جذب همه ناخالصی هایی که در پوست شما کم است کمک می کند. همچنين روغن اضافي را كه عامل شكست ناخوشايند است ، بيرون مي آورد.
 
آنها همچنین صورت خود را با روغن ضروری Palmarosa شستشو می دهند - روغن غیر سمی ، باعث تحریک پوست شما نمی شود و همچنین غیر حساس است. این بدان معنی است که روغن ضد عفونی کننده است و خاصیت ضد باکتری دارد. اما اگر می ترسید این روغن ضروری برای شما نباشد ، به آن حساسیت دارید و نمی خواهید آن عطر را در صورت شستشوی صورت بخورید ، می توانید از آنها بخواهید که آن را به پاک کننده اضافه نکنید. این زیبایی انتخاب یک مارک است که هر کالایی را که ساخته می شود ... سفارشی سازی است! شما همچنین می توانید اضافه کنید دانه های جداشدنی تجزیه پذیر تجزیه پذیر ، یا آنها را نیز می توان ترک کرد.
 
برای بهتر کردن وسایل ، پاک کننده EWG را نیز برای ایمنی و خلوص تأیید می کند. در اینجا چیزی برای ترسیدن وجود ندارد ، و از مواد نگهدارنده ای استفاده نمی شود. مواد لازم شامل مواردی مانند روغن نارگیل ، روغن آفتابگردان ، خاک رس کائولن ، صابون کرچک و آب است.
مرجع:sanykala