8 کرم صاف کننده مو Wella

 ما به عنوان خانم ها ، همیشه آرزو می کنیم موهای ضخیم ، بلند و صاف مانند مدل هایی که در تبلیغات تلویزیونی و سریال دیده می شود. موهای صاف امروزه واقعاً "در" است. کسانی که موهای صاف ندارند ، برای جلب توجه به این روش ، به سمت درمان های شیمیایی حرکت می کنند. با این حال ، درمانهای شیمیایی گران هستند و همچنین زمان بر هستند. امروز قصد دارم در مورد کرم های صاف کننده مو و کرم های ترکیبی Wella برای شما تعریف کنم که به کمک آنها می توانید موهای مستقیم پوکر داشته باشید.

 
اگر به دنبال یک راه حل دائمی برای موهای مجعد خود هستید ، به سراغ کرم های صاف کننده دائمی بروید. اگر دوست دارید مدل موهای خود را از فرفری یا موج دار به راست تغییر دهید ، به سراغ کرم های صاف کننده مرخصی بروید.
 
بررسی قیمت محصولات
کیت شدید سامانه Wellastrate Straight System Check Price
چک کردن قیمت کرم ترکیبی Wella Enrich Straight
قیمت چک کرم صاف و صاف کننده حرفه ای سیستم Wella System
Wella Color Consumening Balm Straightening Check Price
بهترین کرم های آرایش مو Wella
1. کیت سیستم Wellastrate Straight System:
 
کیت مستقیم سیستم Pinit
 
این کیت سیستم مستقیم در دو نوع یعنی خفیف و قوی موجود است. اگر موهای شما خیلی فرفری و موج دار است ، به دنبال گزینه قوی بروید اما اگر موهای شما کمی موج دار است ، موی خفیف خود را انتخاب کنید. این کرم صاف کننده و یک خنثی کننده با قیمت مناسب است. ابتدا باید حدود 1 ساعت کرم صاف کننده را بمالید و سپس با آب ساده بشویید. بعد از این کار ، خنثی کننده را بمالید و 45 دقیقه آن را نگه دارید و بعد از آن آن را بشویید. تا سه روز دیگر موهای خود را بکشید و voila نکنید ، موهای شما صاف می شود! این اثر 6 ماه به طول می انجامد و موهای مستقیم پوکر به شما می دهد.
 
2. کیت شدید سیستم Wellastrate Straight System:
 
کیت شدید Pinast سیستم مستقیم
این کرم نرم کننده مو Wellastrate حاوی یک کرم صاف کننده مو 100 میلی لیتر و یک امولسیون خنثی کننده است. مراحل و اطلاعات مهم دیگر بر روی جزوه ای که همراه با کیت نوشته شده است ، نوشته شده است. این کیت به شما در دستیابی موهای صاف کمک می کند. یخ زدگی را لکه دار می کند و اثرات آن حدود 14 هفته ادامه خواهد داشت. موهای خود را با صاف کننده الکترونیکی صاف کرده و کرم صاف کننده را بمالید. سپس از خامه خنثی کننده استفاده کنید تا اثر صاف کردن آن قفل شود.
 
 
[بخوانید: کرم های صاف کننده مو هند]
 
3. کرم ترکیبی مستقیم Wella Enrich:
 
غنی سازی چاه را مستقیماً در خامه Pinit غنی کنید
این کرم صاف کننده مو از Wella برای موهای بدون موج و مو استفاده شده است. قفل های شما را صاف می کند و همچنین تا حدود زیادی فرس را کنترل می کند. این یک کرم ترک است ، بنابراین می توانید بعد از شامپو کردن و سپس به طور معمول از آن استفاده کنید. اثرات این کرم تا جلسه بعدی شامپو شما باقی خواهد ماند. غنی شده با کره Shea و عصاره های ابریشم که به شما موهای مستقیم پوکر می دهد ، و همچنین به آن رطوبت می دهد. اگر شما کسی هستید که هر از چند گاهی تغییر مدل مو می دهید ، این کرم از Wella برای شما مناسب است.
 
 
4. کرم راست و صاف کننده صاف و حرفه ای سیستم Wella System:
 
کرم کاملاً صاف و صاف کننده Pinit
این کرم مستقیم و صاف کننده از Wella tames می کند و موهای مواج ، فرفری و سرکش را صاف می کند. این به شما نتیجه موقت می دهد و بنابراین ، می توانید مدل موهای خود را بر این اساس تغییر دهید. از فرمول منحصر به فردی از پلیمرهای انعطاف پذیر ساخته شده است و همچنین حاوی ویتامین E است که به موهای شما آسیب نمی رساند. این به شما در دستیابی موهای براق و صاف کمک می کند. همچنین باعث ایجاد فرسودگی می شود و کرم صاف ، موهایی صاف و قابل کنترل به شما می دهد.
 
 
5- Wellm Color Balm را حفظ کنید:
این مومیایی کننده صاف کننده با فیلترهای اشعه ماوراء بنفش و مولکولهای نگهدارنده رنگ غنی شده است که جلوه ای صاف کننده به شما می دهد و از از بین رفتن رنگ مو جلوگیری می کند. همچنین موهای زائد را خسته کرده و موهای قابل کنترل و براق به شما می بخشد. طبق معمول این مومیایی کننده صاف کننده را روی موهای خشک و حوله بمالید. این اثرات تا شستشوی بعدی شما که بسیار عالی است ادامه خواهد داشت. اگر موهای شما با رنگ درمان می شود و موهای صاف می خواهید ، این مومیایی صاف کننده می تواند هدف شما باشد.
 
 
6. کرم شروع مستقیم Wella Biotouch:
 
Wella Biotouch کرم شروع مستقیم Pinit
این یک کرم صاف کننده نیست. با این حال ، این است که قبل از استفاده از کرم صاف کننده استفاده می شود زیرا باعث افزایش نتایج می شود. این ماده از روغن جوجوبا ساخته شده و موها را عمیقا تغذیه می کند. موهای شما را برای روند صاف کردن آماده می کند و همچنین اثرات صاف کردن را افزایش می دهد. به شما موهای قابل کنترل و بدون سر و صدا می دهد تا روند صاف شدن آسان و ساده شود.
 
[بخوانید: کرم نرم کننده موی برتر]
 
7. کرم ترکیبی مستقیم Wella Biotouch:
 
مرخصی مستقیم در خامه Pinit
این کرم صاف کننده ترک از Wella است. مقدار کمی از این کرم را بعد از شامپو زدن و سبک به طور معمول روی موهای خود بمالید (آن را بشویید). این کرم موهای براق و مستقیم پوکر به شما می دهد و اثرات آن 24 ساعت می ماند. این روغن با روغن روغن جوجوبا غنی شده و موهای خشک شما را غنی می کند. این امر همچنین تا حدود زیادی فرس را کنترل می کند. این برای موهای صاف فورا عالی است و یک پایان عالی را فراهم می کند.
 
8. عجایب شاد و موی بلند Wella:
 
وای تعجب آور براق مو Pinit
شگفت انگیز و موهای بلند مو از محدوده Wella Professional یک کرم صاف کننده سبک است که به شما موهای براق و صاف می دهد اما موقت است. مقاوم در برابر رطوبت است به این معنی که موهای شما حتی در معرض رطوبت شدید مستقیم باقی می مانند. اثرات صاف کننده تا شامپو بعدی باقی خواهد ماند. این کرم صاف کننده مو همچنین از موهای شما در برابر آسیب آفتاب محافظت می کند زیرا حاوی ویتامین B5 است. طبق معمول می توانید از آن روی موهای مرطوب و خشک استفاده کنید.
 
[بخوانید: طریقه استفاده از کرم صاف کننده مو]
 
* منوط به در دسترس بودن
 
آیا هیچ یک از این محصولات صاف کننده مو Wella را امتحان کرده اید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.
مرجع:sanykala

10 رنگ موی ابرو برتر موجود در هند

 آیا سالها چیدن یا نخ زدن ابروهای شما پراکنده و نازک مانده است؟ آیا می خواهید آخرین روند مرورگرهای ضخیم و چاق را دنبال کنید؟ اگر پاسخ شما برای هر دو سوال بله است ، پس این مقاله برای شماست!

 
بررسی قیمت محصولات
قیمت بررسی ابرو فوری Godefroy
قیمت چک کردن مژه ابرو و رنگ ابرو ابرو
چک کردن قیمت Roux Lash and Brow Tint
قیمت لورا گلر رنگ ابرو را بررسی کنید
قیمت ابرو Refectocil مژه ابرو بررسی قیمت
قیمت ژل ابرو رنگی آناستازیا را بررسی کنید
قیمت رنگی معجزه ای ابری لب
قیمت کرم رنگ موی کرم Tintocil قیمت رنگ را بررسی کنید
قیمت ابرو آرایش مامان چک قیمت
10 رنگ موی ابرو برتر:
یکی از بهترین راه های رسیدن ابروهای ضخیم به کمک رنگ موهای ابرو است! رنگ های ابرو در رنگ های مختلف موجود است و شما می توانید یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد.
 
در اینجا 10 رنگ موی ابرو برتر آورده شده است:
 
1. رنگ موی ابرو فوری Godefroy:
 
 
10 رنگ برتر موی ابرو Pinit
رنگ ابرو Godefroy محبوب ترین گزینه در مورد رنگ ابرو است. اگر رنگ خاکستری از ابروهای خود دارید و می خواهید رنگ طبیعی مرورگر خود را تقویت کنید ، از کیت رنگ ابرو فوری Godefroy استفاده کنید. ساده تر از استفاده از مداد یا گرد و غبار است. کیت شامل کپسول های رنگی و توسعه دهنده کریم است.
 
 
2. مژه Eylure Dylash و ابرو:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (2) Pinit
رنگ Eylure Dylash یک رنگ ابرو ماندگار است که می تواند با تنها یک بار در سال ابروهای شما ضخیم به نظر برسد. این کیت با رنگ کرم و محلول فعال کننده همراه است که باید با هم مخلوط شوند. برای حداقل ظرف غذا ، می توانید از پالت کوچکی که همراه بسته بندی است استفاده کنید.
 
 
3. Roux Lash and Brow Tint:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (3) Pinit
از کیت رنگرزی Roux Lash می توان برای پوشاندن خاکستری و ایجاد ابروهایتان کرکی استفاده کرد. رنگ آمیزی فرایندی 2 مرحله ای است ، که در آن ابتدا موها را می پوشانید تا در نقره ای تقسیم شده رقیق شوند (که داخل یک بطری می آید) ، و سپس محلول دوم را اعمال می کنید. وقتی این دو در تماس باشند ، رنگ آمیزی قابل مشاهده است. بنابراین ، اگر شما مراقب باشید ، می توانید از ابروهای شبیه Groucho Marx که از اکثر رنگها اجتناب ناپذیر به نظر می رسد ، خودداری کنید.
 
 
[بخوانید: تکنیک هایی برای تیره کردن ابروهای شما]
 
4. لورا براو ابرو لورا:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (4) Pinit
این رنگ توسط لورا گلر همراه با تامر ابرو ژل است. این یک موی ابرو مفید است ، زیرا حاوی الیاف ریز است و باعث می شود ابروهای شما کرک شوند. رنگ های موجود در این محدوده انعطاف پذیر بوده و می تواند تقریباً به تمام رنگ های طبیعی مو مناسب باشد.
 
 
5. رنگ ابرو Refectocil مژه:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (5) Pinit
وقتی می خواهید ابروهای شما پر رنگ تر به نظر برسند و مژگان شما طولانی تر به نظر برسند ، می توانید از رنگ Refectocil استفاده کنید. این طیف وسیعی از رنگ ها دارد - از گرافیت گرفته تا شاه بلوط ، آبی عمیق تا بلوند قرمز.
 
 
[بخوانید: چگونه می توان از ریزش مو در ابرو جلوگیری کرد]
 
6. ژل ابرو رنگی آناستازیا:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (6) Pinit
اگر از مداد کردن ابروهای خود خسته شده اید ، وقت آن است که به ژل قهوه ای رنگ آناستازیا از بورلی هیلز بروید. این ژل لطیف و سبک وزن به شما کمک می کند رشته های ناعادلانه را مات کنید. در بلوند ، سبزه ، اسپرسو ، کارامل ، آبرن و گرانیت موجود است.
 
 
7. ژل ابرو رنگی بوسه جدید بوسه:
این یکی دیگر از ژل های رنگ شده است که می توانید به جای رنگ معمولی از آن استفاده کنید. همچنین با یک مداد همراه است. ژل آن براق کننده ای سبک دارد که حتی بعد از مالش و تعریق شدید نیز می چسبد.
 
8. رژ لب معجزه ای جوهر لب:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (8) Pinit
با استفاده از رنگ آمیزی مرورگرها ، این رنگ نیمه دائمی به شما کمک می کند موهای خاکستری آزار دهنده را در مرور ها بپوشانید. می توان از آن بر سبیل و ریش نیز استفاده کرد! در شش سایه مانند خاکستری ، بور ، تاپ ، قهوه ای ، مشکی و آفتابگردان موجود است.
 
 
9. کرم رنگ موی کرم Tintocil:
 
10 رنگ موی ابرو برتر (9) Pinit
رنگ Tintocil دارای بافت خامه ای است ، که به کاربرد آسان رنگ آن کمک می کند. خیلی طول می کشد کاربرد ملایم تا 5 هفته ادامه دارد و در برابر آب و مواد آرایشی نیز مقاوم است. در پنج سایه مانند مشکی ، آبی-سیاه ، قهوه ای ، قهوه ای روشن ، آبرسان و بلوند در دسترس است.
 
 
[بخوانید: ایده های ایده آل برای ابرو]
 
10. رنگ موی آرایش مامان:
 
10 رنگ موی ابرو بالا (10) Pinit
با داشتن قوام سبک ، این رنگ آسان قابل استفاده است. این یک رنگ ابرو ارزان قیمت است. در 4 سایه مانند بلوند ، آفتابگردان ، سمور و فاو موجود است. این پوشش خاکستری برتر است و طولانی ماندگار است.
 
 
* منوط به در دسترس بودن
 
اگر شما هم جزو کسانی هستید که تأکید زیادی بر نحوه نگاه شما می کنید ، مطمئناً رنگهای ابرو چیزی هستند که می توانند به فاکتور نفخ شما بیفزایند. برای پوشاندن سریع یا به سادگی برای پوشاندن نواقص ، یکی از این رنگهای ابرو را امتحان کنید. فراموش نکنید که در بخش نظرات در زیر نظر خود را در مورد رنگ ابرو مورد علاقه خود فراموش نکنید.
مرجع:ثانیکالا

15 بهترین شامپو شوارتزکوف برای سال 2019

 همه ما عاشق موهای سالن خود هستیم ، مگر نه؟ درخشش ، روکش ابریشمی و براق درست بعد از یک سالن درمانی به دلیل محصولاتی که سبک های مورد استفاده از آن استفاده می کنند ، خارق العاده است. محصولات داروخانه هر روز با محصولات سالن مطابقت ندارد.

 
شوارتزکوف طیف کاملاً شناخته شده ای از محصولات سالن است. در اینجا من شامپوهای برتر را از این محدوده لیست می کنم. می توانید همه آنها را از سالن خود بخرید!
 
بررسی قیمت محصولات
Schwarzkopf Gliss اصلاح مو کراتین آسیا مستقیم شامپو را بررسی کنید
قیمت بررسی شامپو برای رشد مو حرفه ای Schwarzkopf
Schwarzkopf BC بازگرداندن قیمت بررسی شامپو Q10 Q10
قیمت بررسی شامپو نجات ترمیم Bonacure Professional Schwarzkopf
قیمت بررسی شامپو هیدرو کلاژن هیدروژن کلاژن شوارتزکوف
قیمت بررسی شامپو تقویت شونده حجم شوارتسکفف
Schwarzkopf BC Bonacure Color ذخیره شامپو نقره ای قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی شامپو Nutritive Oil Schwarzkopf Gliss
قیمت بررسی شامپو حجم شوارتزکوپف Essency
قیمت بررسی شامپو موی ضخیم تر شوارتزکوفف فولر
بگذارید با لیست بهترین شامپوهای شوارتزکوف شروع کنیم:
 
1. ترمیم مو Schwarzkopf Gliss با شامپو مستقیم مایع کراتین آسیا:
 
شامپو ترمیم مو schwarzkopf gliss Pinit
 
این شامپو Schwarzopf برای موهای خشک با هدف تقویت تعادل مناسب رطوبت موهای شما - اضافه کردن رطوبت به قفل های خشک و مرطوب نگه داشتن آنها. همه ما می دانیم موهای هیدراته موهای شاد هستند. این شامپو همچنین ادعا می کند که آسیب های وارد شده توسط دستگاه های گرما و گرما را ترمیم می کند.
 
 
2. شامپو برای رشد مو حرفه ای Schwarzkopf:
 
شامپو رشد مو schwarzkopf Pinit
ریزش مو درد بسیاری از خانم ها است. بنابراین ضمن جلوگیری از ریزش مو ، تمرکز روی رشد مو به بزرگنمایی آثار مثبت کمک می کند. این شامپو مخصوص رشد مو Schwarzkopf قول کمک به رشد جدید مو را می دهد.
 
 
[بخوانید: شامپو واتیکا برای ریزش مو]
 
3. شوارتکوفف Schauma گلات و شامپو براق:
 
Schwarzkopf Schauma گلات شامپو Pinit
این ماده حاوی روغن جوجوبا است که شناخته شده است رطوبت شدید مو را ایجاد می کند. این باعث می شود موهای شما نرم و براق باشد و از بین رفتن شکاف نیز جلوگیری می کند. این شامپو فقط در سالن های منتخب موجود است.
 
4. شوارتزکوف قبل از میلاد بازگرداندن شامپو Q10:
 
زمان schwarzkopf BC بازیابی شامپو Q10 Pinit
همه ما می دانیم که رسیدگی به موهای آسیب دیده چقدر سخت است. یا برای تغذیه موهای آسیب دیده یا به شامپوی افسانه ای نیاز داریم ، یا باید موی کوتاه تری را انتخاب کنیم. با گذشت سالها به سن ما ، موها نیز بالغ می شوند و تغذیه آنها سخت تر می شود. شامپو Schwarzkopf BC Restore Q10 با هدف تأمین مواد مغذی برای چنین موهایی انجام شده است. مراقبت های اضافی ، تغذیه اضافی و محافظت بیشتر از موهای بالغ ، در این بطری از خوبی ها وجود دارد.
 
 
5. شامپو نجات تعمیر Bonacure Professional Schwarzkopf:
 
شامپو نجات ترمیم شوچر Schwarzkopf Pinit
این شامپو به منظور تغذیه موهای درمان شده شیمیایی است. شامپو Bonacure Repair Rescue به منظور تأمین هیدراتاسیون به موهایی که از نظر شیمیایی درمان می شوند فرموله شده است - موهای ریخته شده ، موهای بازدارنده و غیره.
 
 
6. شامپو هیدرو کلاژن هیدروژن کلاژن شوارتزکوف مراقبت اضافی:
 
شامپو هیدرو کلاژن مراقبت اضافی Schwarzkopf Pinit
برای موهایی که به هیدراتاسیون نیاز دارند ، سالن ها فراتر از این شامپو نیستند. ادعا می شود رطوبت شدیدی به موها می بخشد تا بتواند قفل ها را براق و نرم نگه دارد. این شامپو را امتحان کنید تا رطوبت مورد نیاز خود را به موهایتان ببخشد و بهار آن را ببینید.
 
 
[بخوانید: شامپو Scalpe]
7. شامپو تقویت کننده حجم Bonacure شوارزکوپف:
 
شامپو تقویت کننده حجم تحمل شوارزکوپف Pinit
در حالی که سایر شامپوهای فوق با هدف تأمین رطوبت موها ، Volume Boost هدف از تهیه حجم و گزاف گویی موها است. موها را با حجم و زندگی زیادی نرم و براق می کند.
 
 
8. شامپو تغذیه مستقیم و براق Schwarzkopf Supersoft:
 
شامپو براق schwarzkopf مستقیم و براق مستقیم Pinit
به این شامپو اعتماد کنید تا نرمی ، یک براق براق و گزاف گویی زیادی به موهای شما ببخشد. شامپو Schwarzkopf Supersoft Straight و Glossy Nutrition بسیار مورد توجه این خاصیت قرار گرفته است.
 
9. Schwarzkopf BC Bonacure Color Save Shampoo Silver:
موهای درمان شده با رنگ نسبت به موهای معمولی نیاز به مراقبت و تغذیه بسیار بیشتری دارند. برای تأمین مراقبت بیشتر ، به شامپوهایی احتیاج داریم که موها را با مراقبت بیشتر و مواد خاص درمان می کنند. شامپو Bonacure Color Save هم همین کار را می کند.
 
 
10. شامپو مغذی Schwarzkopf Gliss Oil:
 
شامپو مغذی روغن schwarzkopf gliss Pinit
این کاملاً برای موهایی که مستعد خرد شدن هستند ساخته شده است. موهای خشک همیشه مستعد آسیب دیدن هستند و تزریق رطوبت کافی قطعاً باعث بهتر شدن آن می شود. چه راه بهتری وقتی شامپو Gliss Oil Nutritive در اینجا است وجود دارد؟
 
 
11. شامپو حجم شوارتزکوپف Essency حجم:
 
شامپو حجم ذات شوارتزکوپف Pinit
یکی دیگر از شامپو های افسانه ای برای دادن حجم به موهای ریز ، این شامپو در بین وبلاگ نویسان زیبایی نیز بسیار مبهم است!
 
 
12. شامپو مو Schwarzkopf Thicker Fuller:
 
شامپو موهای ضخیم تر و پرحجم تر schwarzkopf Pinit
این شامپو موها را تمیز کرده و کلیه ساختگی ها را از بین می برد. این مو و پوست سر شما را تمیز می کند و حجم آن را اضافه می کند تا ضخیم تر و کامل تر شود.
 
 
13. شامپو محافظت رنگ Schwarzkopf Gliss:
 
از شامپو Pinit محافظت می کند و از شامپو Pinit محافظت می کند
یکی دیگر از شامپوهای محافظ رنگ از دامنه Gliss ، این شامپو البته موها را در حالی که رنگ را حفظ نمی کند ، تمیز می کند.
 
 
14. شامپو حجم فشار فشار اضافی Schwarzkopf:
 
شامپو مراقبت اضافی schwarzkopf Pinit
این شامپو باعث از بین رفتن قبلی موها شده و به دستیابی به پوست سر تمیز و موهای تند و تیز کمک می کند. به موهای چسبناک نیز حیات می بخشد.
 
15. شامپو شفاف سازی ذات حرفه ای شوارتزکوفف:
 
شامپو Pinit شامپو روشن کننده ذات schwarzkopf
این بهترین شامپوهای روشن کننده است. دامنه Essency این شامپو روشن کننده را ارائه می دهد که موهای قبلی را پاک می کند.
 
* منوط به در دسترس بودن
 
پس دختران ، بهترین انتخاب شما چیست؟ شلیک یک نظر! ماندگار باش!
مرجع:ثانیکالا

10 مدل صاف کننده برتر مو براون موجود در هند - 2019

 من به عنوان کسی که کل زندگی خود را با موهای مجعد بزرگ کرده و همیشه در محاصره زنان موهای مو یا موهای فرفری بوده است ، با اطمینان می توانم بگویم که هیچ چیز نمی تواند با هیجان و احساساتی که هر وقت موهای خود را صاف می کنید مطابقت داشته باشد. اما مسئله این است که استفاده از یک آهن صاف به طور منظم می تواند به موهای شما صدمه وارد کند ، به خصوص اگر شما از یک کیفیت متوسط ​​استفاده می کنید. بنابراین ، اهمیت اولیه شما این است که یکی از برندهای معتبر را انتخاب کنید و از کیفیت عالی برخوردار باشد. و یکی از مارک های برجسته هنگام صاف کردن مو باید از Braun باشد. بنابراین ، در اینجا لیستی از 10 صاف کننده برتر مو براون را که هم اکنون در هندوستان موجود است ، گردآوری کرده ایم. نگاهی بیاندازید!

 
بررسی قیمت محصولات
صاف کننده موی Braun Satin Hair 3 (ST 310) بررسی قیمت
صاف کننده مو موی Braun Satin 5 (ST 550) قیمت را بررسی کنید
قیمت سوزن مو Braun Satin Hair 7 (ST 710) بررسی قیمت
صاف کننده مو Braun Satin 7 SensoCare (ST 780) قیمت را بررسی کنید
مو Braun Satin Hair 1 Style & Go Mini Straightener (ST 100) بررسی قیمت
قیمت سوزن مو Braun Satin Hair 7 (ST 730) بررسی قیمت
مو Braun Satin Hair 5 Iontec Straightener (ST 560) بررسی قیمت
بررسی قیمت سایش مو Braun ES3
قیمت برنایت ساتن مو Braun Satin 3 Style & Go
موهای ساتن براون 5 Iontec Multistyler (ST 570) بررسی قیمت
بهترین صاف کننده های موی Braun
1. صاف کننده مو Braun Satin Hair 3 (ST 310)
 
صاف کننده مو Braun - صاف کننده مو Braun Satin Hair 3 (ST 310) Pinit
صاف کننده مو Braun Satin Hair 3 شامل صفحات سرامیکی 100٪ غیر قابل تخریب است که احتمالاً موهای شما را صاف می کند. تنظیم کننده دمای دستی آن می تواند در 13 تنظیم گرما تنظیم شود که به ارائه طیف گسترده ای از گزینه های یک ظاهر طراحی شده کمک می کند. اما USP این صاف کننده باید بشقاب های بزرگتر 1.5 x آن باشد که باعث می شود موهای ضخیم و بلند آسان شود.
 
 
طرفداران
 
در 40 ثانیه گرم می شود
نوک صاف کننده سرد است و نگه داشتن و سبک کردن آن با دو دست راحت تر است
به راحتی روی موهای ضخیم و بلند قابل استفاده است
خاموش شدن خودکار
منفی
 
موها می توانند در بین صفحات گیر کرده و شکسته شوند
می تواند موهای شما را خشک کند
 
 
بازگشت به TOC
 
[بخوانید: نحوه استفاده از یک اتوی مو با خیال راحت در خانه]
 
2. صاف کننده مو Braun Satin Hair 5 (ST 550)
 
صاف کننده مو Braun - صاف کننده مو Braun Satin 5 مو صاف (ST 550) Pinit
اگر فردی هستید که دوست دارد در مورد مدل موهای خود آزمایش کند ، پس باید با یک صاف کننده مو Braun Satin Hair 5 امتحان کنید. صفحات منحنی منحصر به فرد این آهن به گونه ای طراحی شده اند که شما نه تنها می توانید موهای خود را صاف کنید بلکه آنها را مجعد کنید. این دستگاه با 5 تنظیم دما که تا 200 درجه سانتیگراد بالا می رود و صفحات سرامیکی که باعث لغزش بدون اصطکاک می شود.
 
طرفداران
 
می تواند موهای شما را صاف و مجعد کند
صاف می کند موهای شما
منفی
 
فقط تا 200 درجه سانتیگراد گرم می کند
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
[بخوانید: صاف کردن مو در خانه]
 
3. صاف کننده مو Braun Satin Hair 7 (ST 710)
 
صاف کننده مو Braun - صاف کننده مو Braun Satin Hair 7 (ST 710) Pinit
Braun Satin Hair 7 Straightener با فناوری Iontec ساخته شده است که هدف آن کدر کردن موهای زائد و ایجاد موهای شما صاف و براق است. این یون های فعال همچنین تعادل رطوبت موهای شما را ترمیم می کنند تا از خشک شدن آن جلوگیری شود. همچنین از صفحات سرامیکی شناور تشکیل شده است که گرما و فشار را به طور مساوی توزیع می کنند تا از آسیب دیدن موهای شما جلوگیری شود.
 
طرفداران
 
در 40 ثانیه گرم می شود
فروز را کاهش می دهد
مانع از زبر و خشک شدن موها می شود
منفی
 
گران
4. صاف کننده مو Braun Satin Hair 7 SensoCare (ST 780)
 
صاف کننده مو Braun - صاف کننده مو Braun Satin 7 SensoCare صاف کننده مو (ST 780) Pinit
Braun یک ابزار یک ظاهر طراحی شده چند منظوره با ساتین موهای خود را با ساتن مو 7 SensoCare ارائه می دهد که می تواند برای سبک کردن موهای شما به صورت مستقیم ، در فرها و امواج استفاده شود. این ابزار هوشمند مجهز به سنسورهای داخلی است که هر 20 ثانیه موهای شما را بازرسی می کند تا در دمای ایده آل تنظیم شود و آن را از آسیب گرما محافظت کند. همچنین می تواند شرایط شخصی موهای 3 کاربر را نجات دهد ، و این باعث می شود تا نسبی برای به اشتراک گذاشتن آن با خواهر یا دوستانتان فراهم شود.
 
طرفداران
 
می توان برای دستیابی به موج و فر نیز استفاده کرد
دما را مطابق با موهای شما تنظیم می کند
صفحات سرامیکی NanoGlide که موهای شما را صاف می کند
صفحات سرامیکی گرما و فشار را به طور مساوی توزیع می کنند
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
5. موهای ساتن Braun Satin 1 1 & Go Mini Straightener (ST 100)
 
صاف کننده مو Braun - Braun Satin Hair 1 Style & Go Mini Straightener (ST 100) Pinit
اگر در جستجوی یک صاف کننده مو مناسب برای مسافرت بوده اید ، جستجوی شما به اینجا ختم می شود. این Braun Mini Straightener با یک درپوش مسافرتی تهیه شده است که نه تنها صفحات موجود در آن را قفل می کند تا از خراشیده شدن آن توسط محتویات کیف شما جلوگیری کند بلکه کیف شما را از هرگونه گرمای باقیمانده نیز محافظت می کند.
 
طرفداران
 
در 60 ثانیه گرم می شود
سفر مناسب
سیستم چند ولتاژ که استفاده از آن را در سراسر جهان ایمن می کند
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
[بخوانید: درمان صاف کننده مو کراتین]
 
6. صاف کننده مو Braun Satin Hair 7 (ST 730)
 
صاف کننده مو Braun - صاف کننده مو Braun Satin Hair 7 (ST 730) Pinit
Braun Satin Hair 7 Hair straightener ION های فعال را منتشر می کند که با سرخ شدن مبارزه می کنند و درخشش را تقویت می کنند تا موهای صاف تری داشته باشند. LCD آن نیز باعث می شود تنظیم درجه حرارت و بهبود تجربه کلی صاف کردن موها آسان شود. سرانجام ، آن را 3 3x 3 صاف تر مو می کند تا از ریزش مو جلوگیری کند.
 
طرفداران
 
LCD
فروز را کاهش می دهد
مو را صاف تر و براق تر می کند
منفی
 
فقط تا 200 درجه سانتیگراد گرم می کند
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
7. Braun Satin Hair 5 Iontec Straightener (ST 560)
 
صاف کننده مو Braun - صاف کننده مو Braun Satin 5 Iontec صاف کننده Iontec (ST 560) Pinit
صاف کننده Braun Hair Satin 5 همچنین از فناوری Iontec استفاده می کند که یون های فعال را آزاد می کند تا موهای بدون سر و صدا و نرم و صاف به شما ببخشد. صفحه های این صاف کننده سرامیکی Braun موی شما را صاف می کند و در برابر بقایای محصول یک ظاهر طراحی شده مقاوم است. سرانجام ، این سیستم دارای 3 تنظیم دما است که عملکردی بدون دردسر را آسان می کند.
 
طرفداران
 
فروز را کاهش می دهد
به ولتاژهای بین 110 تا 240 ولت اقتباس می شود تا بتوانید از آن در هر نقطه از جهان استفاده کنید
منفی
 
فقط 3 تنظیم دما
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
[بخوانید: صاف کننده مو در مقابل صاف کردن مو]
 
8. مو صاف کننده Braun ES3
 
صاف کننده مو Braun - صاف کننده مو Braun ES3 Pinit
افرادی که موهای رنگ شده دارند معمولاً از استفاده از ابزارهای طراحی یکنواختی خودداری می کنند زیرا باعث می شوند رنگ سریعتر محو شود. بنابراین ، این صاف کننده ابریشمی براون به طور خاص برای این جمعیت ساخته شده است. صاف کننده مو Braun ES3 به طور خاص برای تقویت رنگ موهای شما و کاهش 70٪ محو شدن موها طراحی شده است. همچنین دارای یک سیستم حافظه داخلی است که به شما امکان می دهد تنظیمات خود را از استفاده بعدی ذخیره کنید.
 
طرفداران
 
از 50٪ رطوبت جلوگیری می کند
از محو شدن رنگ مو جلوگیری می کند
طراحی لمس نقطه خنک از سوزاندن دست ها محافظت می کند
صفحات NanoGlide باعث می شود تا 3x بدون سرنشین حرکت کند
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
9. Braun Satin Hair 3 Style & Go Straightener
 
صاف کننده مو Braun - Braun Satin Hair 3 Style & Go Straightener Pinit
اکنون یک صاف کننده مو دیگر وجود دارد که می توانید هنگام مسافرت از آن استفاده کنید. Braun Satin Hair 3 Style & Go Straightener به یک قفل مسافرتی مجهز شده است که صفحات را به یکدیگر قفل می کند تا از آسیب دیدگی در کیف شما جلوگیری کند. همچنین از یک سیستم چند ولتاژ بهره می برد که بین 100 ولت تا 240 ولت سازگار است تا استفاده از آن در هر کجا آسان باشد. قیمت صاف کننده موی ساتن براون 3 قیمت 2،346.00 پوند است.
 
طرفداران
 
صفحات 100٪ eloxal که موهای شما را صاف می کند
مقاوم در برابر مانده های یک ظاهر طراحی شده
راحت برای استفاده
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
[بخوانید: اثرات جانبی صاف کردن مو]
 
10. Braun Satin Hair 5 Iontec Multistyler (ST 570)
 
Braun صاف کننده مو - Braun Satin Hair 5 Iontec Multistyler (ST 570) Pinit
Braun Satin Hair 5 Multistyler به همان اندازه که به عنوان صاف کننده عمل می کند ، به همان اندازه نرم و راحت عمل می کند. دنده های موازی در اطراف راهنمایی پیرامون و موهای شما را کاملاً پیچیده می کنند. علاوه بر این ، فناوری Iontec آن به از بین بردن استاتیک و مبارزه با یخ زدگی کمک می کند تا موهایی صاف و براق داشته باشد.
 
طرفداران
 
به عنوان صاف کننده و کناف کار می کند
صاف می کند موهای شما
کاهش آسیب مو
منفی
 
فقط 3 تنظیم دما
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
[بخوانید: 7 راه ساده برای ساختن موهای ابریشمی ، طولانی و نرم]
 
 
 
و این جزء 10 ردیف موی برتر براون است که می توانید در هند پیدا کنید. بنابراین یکی را بگیرید ، آن را امتحان کنید و در زیر نظر دهید تا به ما اطلاع دهید که چگونه این کار را انجام داد!
 
پاسخ های کارشناسان برای سوالات خوانندگان
آیا صاف کننده های براون قرار است شما باشند
مرجع:ثانیکالا

بهترین 8 شامپو بهترین آیور

 نام تجاری Ayur از سال 1984 با محصولات شگفت انگیز خود به مشتریان وفادار خود خدمت می کند. محصولات آنها با اجزای گیاهی تهیه می شود و دارای محصولات شگفت انگیزی از مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، مراقبت از آفتاب و محصولات مراقبت از بدن هستند. امروز ما لیست های بالای شامپوهای -10 را از نظر مراقبت از مو در نظر می گیریم. امیدواریم که در انتخاب بهترین شامپو گیاهی آیر برای مراقبت از مو به شما کمک کند.

 
بررسی قیمت محصولات
Amla Shikakai با بررسی قیمت شامپو Reetha
قیمت بررسی شامپو پروتئین ایور سویا
قیمت شامپو آیرون لیمو را بررسی کنید
قیمت شامپو آیور رزماری را بررسی کنید
قیمت شامپو Heena Tulsi را بررسی کنید
بررسی قیمت شامپو نارگیل آیور
محبوب ترین شامپوهای آیور
1. Amla Shikakai با شامپو Reetha:
 
amla shikakai با شامپو reitha Pinit
همه ما از مزایای استفاده از amla ، reetha و shikakai می دانیم ، اما به دلیل برنامه گیج کننده ، استفاده از آن امکان پذیر نیست. اما اگر بگویم که می توانید تمام این مواد را در یک شامپو بدست آورید؟ بله! آیور یکی از این برندهاست که این کار را انجام داده است. این شامپو از آیر رشد موهای شما را تقویت می کند ، خاک و مواد مغذی را از بین می برد و باعث می شود آنها سالم به نظر بیایند و آبرسانی شوند.
 
 
 
2. شامپو پروتئین ایور سویا:
 
شامپو پروتئین سویا Pinit
پروتئین برای مراقبت از مو به ویژه برای موهای نازک و شکننده بسیار مهم است. این شامپو از Ayur حاوی پروتئین سویا است که موها را از ریشه تقویت می کند و آنها را ضخیم می کند. همچنین موهای شما را مرطوب می کند و یک لایه محافظ روی موهای شما اضافه می کند. اگر موهای خشک و آسیب دیده دارید ، این شامپو برای شما ایده آل است.
 
 
3. شامپو لیمو ایور:
 
شامپو لیمو ayur Pinit
به دلیل آلودگی و آلودگی پوست ، پوست سر کثیف می شود و بنابراین تمیز کردن کامل لازم است. همه ما می دانیم که لیمو بهترین پاک کننده مو محسوب می شود و این شامپو حاوی خوبی از عصاره های لیمو و پرتقال است. لیمو همچنین برای جلوگیری از شوره سر شناخته شده است ، در حالی که عصاره های نارنج موهای کسل کننده شما را جوان می کند. اگر وقت کافی ندارید که از این مواد به تنهایی استفاده کنید ، این شامپو برای شما بسیار عالی است.
 
 
4. شامپو آیور رزماری:
این شامپو آیور حاوی خوبی از رزماری است که برای جلوگیری از ایجاد شوره و خارش شناخته شده است. رزماری همچنین دارای خواص تهویه مطبوع است که موهای خشک و آسیب دیده را تغذیه می کند و آنها را آبرسانی می کند. همچنین موهای شکننده را تقویت می کند که به رشد مو کمک می کند. اگر موهای خشک و شکننده دارید و از شوره سر رنج می برید ، این شامپو ارزش امتحان کردن را دارد.
 
 
5. شامپو Heena Tulsi:
 
شامپو حنا تولسی Pinit
حنا و لاله ها گیاهان پریمیایی هستند که برای مو فوق العاده هستند. آیور دارای شامپویی است که از این دو گیاه تهیه شده است و مخصوص موهای خشک و آسیب دیده است. شناخته شده است که حنا به رشد مو کمک می کند زیرا از ریزش مو جلوگیری می کند. همچنین یک نرم کننده طبیعی است که موهای شما را مرطوب و مرطوب نگه می دارد. در حالی که ، tulsi موها را از خاکستری نگه می دارد و پوست سر را سالم می کند. اگر از ریزش مو و سایر مشکلات مو رنج می برید ، شامپو حتماً باید امتحان کنید.
 
 
[بخوانید: شامپو پوست سر]
 
6. شامپو نارگیل آیور:
 
شامپو نارگیل aur شما
شامپو نارگیل Ayur را امتحان کنید زیرا این ماده حاوی خوبی از نارگیل است که موهای شما را تمیز می کند ، آن را آبرسانی کرده و آن را تغذیه می کند. شامپو عطر دلپذیری نارگیل موجود در آن است که به هیچ وجه قدرت آن را ندارد. موهای شما را نرم ، صاف و درهم و برهم می کند.
 
 
7. شامپو ضد شوره متعادل pH Ayur:
 
PH شامپو ضد شوره سر Pinit
شوره سر یکی از مشکلات شایع امروزه است. بنابراین ، استفاده از شامپو ضد شوره سر ضروری است اما یافتن آن دشوار است. آیور شامپو جدیدی را در محصولات مراقبت از مو خود معرفی کرده است که یک شامپو ضد شوره متعادل با pH است. این شامپو تعادل pH سالم پوست سر شما را حفظ می کند و از بروز سلول های مرده و شوره سر جلوگیری می کند. همچنین پوست سر را به طور کامل تمیز می کند تا بقایایی از شوره سر باقی نماند.
 
8. شستشوی موی طبیعی آیر:
 
شستشوی موهای طبیعی شما Pinit
این شامپو نیست بلکه شستشوی مو است که می تواند به عنوان جایگزینی برای شامپو مورد استفاده قرار گیرد. این ماده از آملا و شیکاکی تهیه شده است که ترکیبی مناسب برای موهای خشک و خشک است. موهای شما را تغذیه ، آبرسان ، صاف و سالم نگه می دارد. استفاده منظم از این شستشوی مو باعث افزایش رشد مو و همچنین بهبود بافت مو می شود. اگر عاشق استفاده از شستشوی مو هستید ، این یک امتحان است که باید امتحان کنید.
 
* منوط به در دسترس بودن
 
آیا از شامپو ایور استفاده کرده اید؟ تجربه شما چطور بود؟ نظر دهید.
مرجع:sanykala

بررسی نقاشی سه بعدی سایه چشم معدنی

 Eyeshadow یک روش سرگرم کننده برای بازی آرایش است و باعث می شود چشمان شما برجسته شود. بسیاری از رنگ ها و سایه ها برای انتخاب وجود دارد ، و تنوع ظاهری وجود دارد که می توانید امتحان کنید. امکانات بی پایان وجود دارد!

 
این سایه چشم در 5 مقاله برتر سایه چشم طبیعی و ارگانیک ما برجسته شد.
 
با این وجود ، اگر نگاهی دقیق به مواد موثره موجود در سایه چشم های سنتی بیندازید ، چندان جالب نیست. آنها شامل لیستی از لباس های شسته شده از مواد شیمیایی سمی هستند که می توانند آسیب جدی به چشم و بدن شما وارد کنند. بنابراین ، ضروری است که به دنبال گزینه چشم سایه طبیعی ، سالم ، ارگانیک و تمیز باشید تا بتوانید همچنان با آرایش خود سرگرم شوید ، اما در امان باشید.
 
بسیاری از سایه های چشم حاوی پارابن هستند ، مواد نگهدارنده مصنوعی هستند که هدف آنها حفظ سایه چشم شما تازه و عاری از باکتری است. در حالی که این به نظر می رسد مانند یک اثر مثبت است ، برای تأثیر بر بدن شما نمی توان گفت: پارابن ها می توانند استروژن موجود در بدن شما را به عنوان یک عامل بیماری غدد درون ریز تقلید کنند و این می تواند شانس ابتلا به سرطان پستان را افزایش دهد.
 
قدرت آلومینیوم یکی دیگر از ترکیبات رایج است. این به سایه چشم ها به رنگ های مختلف آنها می بخشد ، اما همچنین یک نوروتوکسین شناخته شده است و توسط پایگاه داده های عمیق پوستی EWG به عنوان نگرانی بالا شناخته می شود. آلومینیوم با فرآیندهای سلولی و متابولیکی در بدن تداخل دارد. این امر بر سیستم عصبی و بافتهای شما بعد از استفاده طولانی مدت تأثیر خواهد گذاشت.
 
بسیاری از مواد مؤثر دیگری که باید از آنها در سایه چشم و سایر لوازم آرایش جلوگیری کنید ، وجود دارد و می توانید در اینجا درباره این موارد با عمق بیشتری بخوانید.
اکنون که به دلایلی می دانیم سایه چشم معمولی بسیار خطرناک است و چند ماده برای جلوگیری از خرید یک محصول جدید ، ما به بررسی سه‌گانه سایه زرق و برق دار Mineral Fusion می پردازیم. شما هرگز نخواهید گفت که این یک جایگزین ایمن و طبیعی برای نام تجاری معمولی سایه چشم شماست!
 
مرور
Mineral Fusion یک برند آرایش و زیبایی مواد معدنی مرسوم ، مد روز است که متعهد به تولید محصولات سالم و سالم برای زنان است. آنها محصولات خود را مطابق با استانداردهای حرفه ای تدوین می کنند ، بنابراین می توانید احساس کنید با بهترین کیفیت ممکن محصولات را بدست می آورید ، در حالی که همچنان عملکرد قابل توجهی را حفظ می کنید. پیدا کردن مارک های آرایش طبیعی که عملکردی با کیفیت بالا و حرفه ای دارند ، همانند مارک های معمولی آرایش معمولاً چالش برانگیز است. اما ، با وجود فیوژن معدنی ، این مسئله هرگز مطرح نیست. شما هرگز نیازی به فدا کردن عملکرد برای یک گزینه طبیعی و سالم نخواهید داشت.
 
در حقیقت ، این مارک به حدی مورد احترام قرار گرفته است که آنها جزو بهترین برندهای آرایشی طبیعی 1 در صنعت هستند. بسیاری از محصولات آنها EWG تأیید شده و عاری از مضرترین عناصری است که به طور معمول در مارک های زیبایی و آرایش من پیدا می کنیم.
 
 
 
تریون های سایه چشم آنها در رنگ های مختلفی به چشم می خورد و به زیبایی رنگی ، درخشان و براق هستند. این سایه های چشم با مواد سالم و مغذی مانند آلوئه ، چای قرمز ، انار ، چای سفید ، ویتامین E و C. فرموله شده است. همچنین باعث می شود خطوط ریز اطراف چشم شما یکدست تر به نظر برسد ، و این گزینه ای عالی برای رفع سن و کار چند وظیفه ای به شمار می رود. چه کسی سایه چشم نمی خواهد که شما را خیره کننده به نظر برسد ، بلکه همزمان آن خطوط جریمه را برطرف می کند.
 
این سه گانه همچنین با مواد معدنی سه گانه ابریشمی فرموله شده است تا سایه به طور یکدست و یکنواخت ادامه یابد. گاهی اوقات سایه چشم های طبیعی ممکن است احساس و ناهموار به نظر برسند ، زیرا حاوی مواد شیمیایی نیستند تا آنها را نرم و صاف کنند ، اما شما هرگز مجبور نخواهید بود که درباره این مسئله نگران کننده باشید. همچنین از UV طبیعی محافظت می کند که از مواد معدنی و شیرین بیان ، آلوئه و خیار حاصل می شود و از پوست محافظت می کند.
 
آنها هرگز از سایه های گلوتن ، پارابن ، رنگ های مصنوعی ، عطرها یا تالک در سایه های خود استفاده نمی کنند. همچنین 100٪ وگان و عاری از ظلم است. این ویژگی ها برای افرادی که پوست حساس دارند یا تحمل گلوتن دارند بسیار عالی است.
 
ما همچنین دوست داریم که این محصول با EWG تأیید شده باشد. کارگروه محیط زیست برخی از سخت ترین قوانین و مقررات را برای گروه بندی محصولات بی خطر و سالم و پرخطر دارد. آنها صدها هزار ماده و مواد اولیه موجود در آزمایشگاه شخص ثالث خود را آزمایش کرده اند تا دقیق ترین اطلاعات ممکن را برای افراد به ارمغان بیاورند.
مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا

نقد و تمیز کننده پوست مرطوب کننده آلی Nourish

 ما در مورد مسائل مربوط به بیشتر شستشوی صورت معمولی و اینکه چرا باید از آنها جلوگیری کردید ، یک تن صحبت کرده ایم. از SLS گرفته تا پارابن و سایر مواد شیمیایی ، آنها می توانند صدمات بسیار بیشتری نسبت به خوبی به پوست شما وارد کنند.

 
در این پست قصد داریم کمی بیشتر روی رایحه تمرکز کنیم. رایحه در اکثر مواقع شستشوی صورت یافت می شود و حتی ممکن است در پاک کننده های ارگانیک و طبیعی صورت نیز موجود باشد. این ماده باعث ایجاد نگرانی شدید می شود و یکی از مهمترین ترکیبات ما برای جلوگیری از زیبایی و محصولات زیبایی پوست است.
 
این پاک کننده صورت در 5 ماده برتر پاک کننده های طبیعی و ارگانیک ما برجسته شد.
 
پس چرا عطر خیلی بد است؟ دلایل زیادی وجود دارد که این ماده بسیار سمی است. یکی از بزرگترین مسائل این واقعیت است که شرکت ها تمایل دارند پشته مواد شیمیایی و سموم موجود در ماده "عطر" را مخفی کنند. طبق گفته FDA ، شرکت ها مجبور نیستند که چه چیزی عطر و بوی آنها را تشکیل می دهد ، فاش کنند و این به آنها اجازه می دهد چیزهای بدی را در آنجا مخفی کنند. طبق برخی مطالعات ، از 3،000 ماده شیمیایی به بالا و در هر ترکیبی بر روی محصولاتی که حاوی رایحه هستند یافت می شود. البته همه 3000 ماده به طور هم زمان مورد استفاده قرار نمی گیرند بلکه ممکن است 20 ، 100 یا بیشتر مواد موجود در آنجا یافت شود ، اما هرگز نمی دانید! همچنین ذکر این نکته حائز اهمیت است که ممکن است در لیست مواد تشکیل دهنده عطر با عنوان "parfum" نیز مشاهده شود.
 
یک مطالعه خاص توسط کارگروه محیط زیست و کمپین ایمنی لوازم آرایشی بهداشتی در سال 2010 انجام شده است که بر آزمایش برخی از رایج ترین عطرهای موجود در بازار متمرکز شده است.
 
آنها بطور جداگانه هر عطر را آزمایش کردند تا ببینند از چه چیزی تشکیل شده اند و نتایج تکان دهنده ای به همراه داشته اند. وی افزود: "آنها اختلالات غدد درون ریز ، فتالات ، دی اتیل فتالات ، که می تواند به تعداد اسپرم مردان آسیب برساند ، یافتند ، بیش از 24 ماده شیمیایی که به علت سردرد ، بثورات ، سرگیجه ، سرفه وحشتناک ، تحریک پوست ، افزایش فشار خون و غیره شناخته می شوند. همانطور که در این مقاله گفتیم ، بیشتر مواد شیمیایی موجود در آنها با نقص هنگام تولد ، سرطان و بیماریهای مزمن و کشنده مرتبط است.
 
حال که می دانیم رایحه برای بدن و سلامتی ما بسیار بد است ، باید یک پاک کننده صورت پیدا کنیم که عاری از عطرهای مصنوعی و شیمیایی باشد! خوشبختانه ، پاک کننده صورت مرطوب کننده Nourish Organics فقط با مواد خوب پر شده است و به هیچ وجه عطر و بوی اضافی ندارد.
 
مرور
این پاک کننده صورت توسط Nourish Organics ، قبل از هر چیز ، عاری از رایحه است. هیچ روغن ضروری اضافه ای برای رایحه ندارد. این بدان معنی است که شستشو هرگز خشک نمی شود و باعث تحریک پوست شما نمی شود زیرا برخی از روغنهای اساسی قوی هستند و می توانند باعث تحریک و قرمزی برخی از افراد با پوست مخصوصاً حساس شوند. این شستشو همچنین به عمق پوست شما نفوذ می کند ، بنابراین می تواند منافذ شما را تمیز کند. مواد آرایشی ، خاک ، روغن ، زباله ها و آلاینده های زیست محیطی در منافذ ساخته می شوند و برای اینکه پوست شما درخشان و سالم بماند ، باید هر روز یک بار آن را از بین ببرید. این همه ناخالصی ها را پاک می کند اما بدون هیچ گونه سختی ها.
 
بسیاری از شست و شوها ممکن است پوست شما را تمیز کنند ، اما باعث می شوند صورت شما احساس سفت ، خشک ، سوزش و قرمزی و درد شود. این نوع تحریک هنگامی اتفاق می افتد که از الکل و سایر مواد شیمیایی خشن استفاده می شود. Nourish Organic به جای استفاده از مواد مضر و خشن ، از مواد ساده ، ملایم و طبیعی استفاده می کند که همان اثر شگفت انگیز را دارند.
 
خیار پوست شما را آبرسانی می کند و باعث آرامش می شود ، واترچر ناخالصی ها را با سطح آنتی اکسیدانی زیاد خود شسته و به شما در محافظت از پوست در برابر آسیب های رادیکال آزاد نیز کمک می کند.
 
ما همچنین از این واقعیت که این محصول USDA Certified Organic است ، که اغلب یافتن آن در شستشوی صورت چالش برانگیز است ، خیلی دوست داریم. این تنها از مواد ساده و قابل تشخیص نیز استفاده می کند. مواد تشکیل دهنده زیر را می یابیم:
 
آب آلوئه ورا
روغن نارگیل آلی
آب خالص
پتاسیم هیدروکسید
روغن دانه آفتابگردان آلی
روغن دانه کنجد ارگانیک
روغن برگ آلی Neem
آدامس گوارشی آلی
عصاره خیار ارگانیک
عصاره گلدان آلی
باید توجه داشته باشیم که هیدروکسید پتاسیم با نگرانی هایی روبرو است ، اما مهم است که به یاد داشته باشیم که بعضی مواقع مجبور به سازش هستیم. طبق اطلاعات بانک اطلاعاتی پوست عمیق EWG ، این ماده در صورت استفاده در دوزهای بسیار زیاد ممکن است باعث ایجاد برخی از تحریکات پوستی در برخی افراد و برخی از سمیت سیستم اندام شود. آنها پیشنهاد می کنند که در مقایسه با بسیاری از ترکیبات دیگر از برخی محدودیت ها استفاده کنید. این سطح آسیب هنوز هم پایین است.
مرجع:ثانیکالا

نقد و بررسی رژ لب های خلاقیت ساحلی

 Creations Creations همه چیز در مورد ایجاد محصولات زیبایی و آرایش ارزان قیمت و مقرون به صرفه است. آنها سفر خود را در سال 2003 به عنوان یک شرکت صابون آغاز کردند و سپس به شرکتی که امروزه در آنجا حضور دارند رشد یافتند - آنها لوازم آرایش ، محصولات مراقبت از پوست ، محصولات مو ، حمام و کالاهای بدن و عطرها را حمل می کنند. آنها متعهد هستند كه هرگز از موادی استفاده نكنند كه به سلامتی شما آسیب برساند یا به سیاره زیبای ما آسیب برساند.

 
این پاک کننده صورت در 5 مقاله برتر لبهای طبیعی و ارگانیک ما برجسته شد.
 
آنها عمدتا از مواد معدنی و گیاهی استفاده می کنند تا مواد آرایشی خود را ایجاد کنند و شفافیت کامل را نسبت به آنچه در واقع در محصولات خود قرار می دهند ، ارزیابی کنند. آنها هرگز به شما نمی گویند محصول ممکن است حاوی چه چیزی باشد ... آنها به سادگی به شما می گویند که می خواهید چنین چیزی داشته باشد. شما اغلب با شرکتهای لوازم آرایشی و بهداشتی مواجه خواهید شد که تحت لیستی از مواد تشکیل دهنده سلب مسئولیت قرار می گیرند که چیزی را در این زمینه بیان می کند ، "ممکن است حاوی اکسید آهن ، میکا و غیره باشد".
 
اگرچه خوب است که این اطلاعات را فاش می کنند ، اما به طور مستقیم بیان نمی کند که چه چیزی در این محصول است ، و بیشتر مردم دوست دارند به طور قطعی بدانند که آیا این محصول در واقع حاوی اکسید آهن است یا نه. شما هرگز مجبور نخواهید بود درباره این مسئله نگران آفرینش های ساحلی باشید.
 
آرم رژ لب آفرینش کلاسیک ساحلی
 
آنها همچنین محصولات بدون ظلم را جدی می گیرند. Coast Creations یک عضو معتبر در ائتلاف برای تفریح ​​اطلاعات مصرفی برنامه بانی و PETA است. آنها همچنین بخشی از بسیاری از سازمانهای دیگر هستند. قدم برداشتن از آن ، بسته‌بندی پایدار و سازگار با محیط زیست و محصولات سازگار با محیط زیست است.
 
آنها تا آنجا که ممکن است از بسته بندی محصول استفاده کنند ، هرگز از مواد GMO در محصولات خود استفاده نکنید ، از زمین هایی که جنگل زدایی شده استفاده نمی کنند ، از مواد آلی و مقادیر تجزیه پذیر تجزیه پذیر استفاده نمی کنند.
 
کرایه های ساحلی همچنین می خواهند مواد سالم ، کاملاً طبیعی و کاملاً طبیعی را در خود جای دهند و از پوست نیز سودمند و تغذیه کنند. برخی از مواد مورد علاقه آنها برای استفاده شامل مواردی مانند عسل ، ادویه جات ترشی جات ، واکس ، خشت ، جوش شیرین ، ذرت ارگانیک و غیر GMO ، روغنهای ضروری و روغنهای طبیعی با رایحه طبیعی ، آبهای گلدار ارگانیک و روغنهای گیاهی سالم مانند روغن آووکادو است!
 
ما همچنین دوست داریم که Coastal Creations دارای آرایش هایی با اندازه مناسب نیز باشد. به این ترتیب ، مشتریان می توانند آرایش خود را امتحان کرده و سایه های مناسبی برای رنگ پوست خود را قبل از متعهد شدن به یک ظرف کامل آرایش پیدا کنند. آنها همچنین یک ویژگی "کمک به رنگ" در وب سایت خود دارند که به شما امکان می دهد برای پوست خود تطابق کاملی پیدا کنید. این یک ویژگی منحصر به فرد و عالی است زیرا معمولاً برای پیدا کردن بازی مناسب خود هنگام خرید آرایش ، مانند پایه ، به صورت آنلاین چالش برانگیز است.
 
علاقه مندی های زیادی با Coast Creations وجود دارد ، اما در این بررسی ما به رژ لب آنها خواهیم پرداخت. رژ لبهای آنها به رنگهای مختلفی می آید و با یک قیمت قیمتی وارد می شوند که پایین تر از بسیاری از مارک ها و مارک های سنتی و طبیعی است.
مرور
رژ لب ساحلی Creations یک رژ لب مات و تمام بدن است که ظاهری جسورانه و مورد نظر شما را به لبهای شما خواهد بخشید. ما عاشق رنگ کانچ آنها هستیم که یک رنگ زمستانی ثروتمند ، پر جنب و جوش اما کمی ظریف است. این یک رنگ عالی برای ماه های سردتر زمستان و پاییز است که رنگ های عمیق تر و غنی تری می پوشید.
 
رژ لب ، از جمله سایر رنگهای دیگر ، عاری از پارابن است و همگی وگان هستند. آنها حاوی ویتامین E از روغن آفتابگردان هستند که نه تنها لب شما را مرطوب و آبرسانی نمی کند بلکه از لب های گرانبهای شما در برابر اشعه UVA و UVB خورشید محافظت می کند. ما غالباً از محافظت از لب های خود در آفتاب غافل می شویم ، اما این بخش مهمی از بدن است که باید از اشعه های مضر خورشید نیز محافظت کنیم.
 
بافت این رژ لب خامه و صاف است ، بنابراین بدون زحمت روی لب شما می چسبد. ماندگاری آن نیز طولانی است ، بنابراین می توانید بیشتر از روز این رژ لب را بپوشید بدون اینکه نگرانی در مورد استفاده مجدد از آن هر چند ساعت یکبار وجود داشته باشد. رنگ های آنها بسیار رنگی نیز هست
 
فرمول رژ لب آنها همچنین دارای روغن بذر کنجد است که دارای ویتامین E ، D و کمپلکس B است که لب ها را آبرسانی می کند ، اما همچنین آنها را از رادیکال های آزاد محافظت می کند. فقط چند ماده ساده دیگر نیز وجود دارد - موم candelilla ، موم کارناوبا ، روغن پرتقال ، روغن لیموترش و اکسید آهن قرمز برای رنگ. همه رنگهای آنها از دستورالعملهای دقیق دستورالعمل اتحادیه اروپا پیروی می کنند ، که بسیار سختگیرانه تر و محدودتر از مقررات ارائه شده در ایالات متحده هستند.
مرجع:ثانیکالا

W3ll People Natural Ludist Lip Butter Natural

 ما در وبلاگ زیبایی طبیعی کاملاً درباره خطرات رنگ های لب معمولی و مصنوعی صحبت کرده ایم. آنها مملو از مواد ترسناک و مضر مانند فلزات سنگین و رایحه های مصنوعی هستند که می تواند منجر به سرطان یا مشکلات تولید مثلی در زنان و موارد دیگر شود.

 
این رژلب در 5 مقاله برتر رژلبهای طبیعی و ارگانیک ما برجسته شد.
 
فلزات سنگین اغلب بزرگترین نگرانی در رژ لب هستند ، اما فتالات ، عطرهای مصنوعی ، BHA و BHT نیز در این نگرانی قرار دارند. در هر محصول زیبایی که استفاده می کنید باید از هر دو عطر و فتالات جلوگیری شود. این شامل لوازم آرایش ، محصولات مراقبت از پوست ، صابون ها ، لوسیون ها ، محصولات مو ، لاک ناخن و تن دیگر است. عطرها چنین موضوعی هستند زیرا شرکت ها می توانند مقادیر زیادی مواد شیمیایی و مواد سمی را تحت این یک ماده ساده پنهان کنند.
 
از آنجا که FDA به اندازه کافی صنعت لوازم آرایشی را تنظیم نمی کند ، شرکت ها ملزم نیستند آنچه را که در عطر خود گنجانده اند با مصرف کنندگان به اشتراک بگذارند. این مسئله برای مصرف کنندگان مسئله ای ایجاد می کند زیرا آنها کاملاً از آنچه در واقع مالش می کنند و در تمام بدن خود استفاده می کنند ، آگاه نیستند.
 
علاوه بر این ، عطرها به طور کلی با فتالات تثبیت می شوند. اینها مواد شیمیایی هستند که با نقایص هنگام تولد و مشکلات تولید مثلی در زنان و هنگام تولد خانمها مرتبط هستند. همانطور که مشاهده می کنید ، این یک مسئله جدی است و هرگز نباید با استفاده از چنین مواد سمی غیرضروری استفاده شود.
 
پارابن ها همچنین با لب ها نیز مشکل دارند. پارابن ماده نگهدارنده مصنوعی و شیمیایی است که رژ لب و سایر محصولات آرایش را تازه و عاری از باکتری نگه می دارد. اگرچه این برای حفظ مواد آرایشی ایمن مهم است ، اما شما می توانید با مواد نگهدارنده طبیعی مانند ویتامین E به همان نتیجه برسید! پارابن ها بسیار مضر هستند و در تمام کشورهای اروپایی کاملاً مضر هستند زیرا استفاده از آن ها بسیار نا امن است.
خوشبختانه ، بسیاری از مارک های موجود در بازار هرگز از این مواد در رژ لب خود استفاده نمی کنند ، بنابراین می توانید هر روز بدون هیچ گونه نگرانی رنگ لب مورد علاقه خود را بپوشید. W3ll People یک برند بسیار معتبر و محبوب در صنعت زیبایی طبیعی است. آنها جوایز متعددی را برای محصولات شرکتهای بزرگی مانند Allure ، Style ، Vogue ، Elle و موارد دیگر دریافت کرده اند.
 
در این بررسی ، ما به لب کره طبیعی برهنه W3ll People و آنچه می سازد بسیار سالم ، محبوب و بسیار شگفت انگیز است ، توجه خواهیم کرد!
 
مرور
مومیایی کردن لب لب W3ll در بین یک رژ لب و مومیایی کردن لب - در واقع تعادل عالی در بافت و رنگ است. شما از رنگ رژ لب بسیار خوبی می خواهید ، اما با درخشش ، هیدراتاسیون و احساس سبک تر مومیایی کردن لب یا براق لب. با قرار دادن این رژ لب ، لب های شما به طور خودکار احساس هیدراته و چسبندگی یا سنگین نمی کنند زیرا با بسیاری از رژ لب های سنتی حتی از نوع طبیعی و ارگانیک دریافت می کنید.
 
مومیایی کردن لب پر از روغنهای امگا و آلوئه ارگانیک است که به مرطوب نگه داشتن لب و تسکین ، خستگی و لک های لب کمک می کند. این مومیایی نیز از لب های شما در برابر عناصر شدید آب و هوا محافظت می کند ، بنابراین آنها تا حد ممکن زیبا می مانند. همچنین روغن گل سرخ ارگانیک را در مومیایی نیز می یابیم که به هیدراتاسیون کمک می کند.
 
این مرهم دارای جوهر نعناع وانیلی دوست داشتنی است که از ترکیبات سالم و طبیعی مانند عصاره وانیل و اسانس نعناع حاصل می شود. شما هرگز نمی توانید پیدا کنید که هیچ عطر و طعم مصنوعی در اینجا ساخته شده است.
 
رنگهای کره طبیعی برهنه لبهای W3ll People
 
این مومیایی کردن لب در سه رنگ مختلف ، گیلاس ، طبیعی و برهنه عرضه می شود. اگرچه گیلاس مومیایی کردن لب است ، اما کاملاً رنگی است و لبهای شما را با رنگ قرمز عمیق تری ، بیشتر شبیه به رژ لب سنتی ، اما با درخشش و شدت کمتری خواهد گذاشت. طبیعی گزینه ای بی رنگ است ، منظور آنها این است که لب های زیبا را در طول روز آبرسانی و کمی براق نگه دارید. برهنه یک رنگ مات و مات دارد که به لب شما کمی رنگ می بخشد اما با طبیعی ترین و بی دردسرترین راه ممکن به نظر می رسد. هر سه رنگ برای نگه داشتن در کیف آرایش خود بسیار عالی است زیرا هر یک از آنها ظاهری ، سبک و احساس متفاوتی می دهد که می تواند از روز به شب دیگر تغییر کند ، کار به مهمانی ، فوق العاده خوب.
 
به طور کلی ، موهای زائد W3ll People اگر به دنبال گرفتن رنگ لب هستید گزینه مناسبی است اما می خواهید چیزی با لطافت و کمی براق تر از آنچه که با رژ لب معمولی تهیه می کنید ، باشد!
مرجع:ثانیکالا

فقط کالا بررسی صورت وگان

 پاک کننده های صورت بخش مهمی از روال مراقبت از پوست سالم است. شستشوی صورت شما پوست شما را تمیز و عاری از ترکیب آرایش ، روغن اضافی و مواد زائد محیطی نگه می دارد. شستشوی چهره همچنین می تواند باعث شود پوست شما به عنوان درخشان به نظر برسد و همین باعث می شود جوان تر و شادتر به نظر برسید! چه کسی این را نمی خواهد؟

 
این FaceWas در 5 مقاله برتر پاک کننده های طبیعی و ارگانیک ما برجسته شده است.
 
متأسفانه ، بسیاری از پاک کننده های معمولی برای استفاده در صورت شما نا امن هستند و می توانند به طور کلی بر روی بدن شما تأثیر بگذارند. هر چیزی که روی پوست خود بگذارید از طریق پوست شما جذب می شود و می تواند وارد جریان خون شود. بنابراین ، ما نمی خواهیم مواد و مواد شیمیایی مصنوعی که هر روز سیستم ما را آب می کنند.
 
جستجوی گزینه های مراقبت از پوست که این خطرات غیر ضروری را برای سلامتی ما ایجاد نکند ، ضروری است ، به ویژه هنگامی که امروزه بسیاری از مارک های مراقبت از پوست طبیعی و ارگانیک عالی و مقرون به صرفه در بازار وجود دارد. حتی اگر نمی خواهید پول بیشتری برای شستشوی صورت ارگانیک خرج کنید ، فکر کنید خود را در خانه درست کنید! بسیاری از گزینه ها و دستور العمل های ساده برای انتخاب وجود دارد.
 
فقط کالا شستشوی صورت وگان برای پوست مستعد آکنه
 
اینها نکاتی است که باید به هنگام استفاده از شستشوی طبیعی صورت در ذهن خود داشته باشید که می تواند به پوست طبیعی و آکنه شما کمک کند. ممکن است مارک های زیادی پیدا کنید که ادعا می کنند طبیعی هستند و از مواد آلی استفاده می کنند ، اما این به معنای چندانی نیست. تنها کاری که یک شرکت باید انجام دهد اینست که از یک ماده طبیعی و آلی مانند روغن نارگیل باکره استفاده کند و آنها می توانند ادعا کنند که در عین حال از مواد شیمیایی زیادی استفاده می کنند. شما همیشه باید لیست مواد تشکیل دهنده را بخوانید تا مشخص شود که آیا مارک طبیعی و بی خطر برای استفاده است.
 
همچنین باید از شستشوهایی که از عطر در مواد تشکیل دهنده استفاده می کنند جلوگیری کرده و از افشای مواد تشکیل دهنده یا از کجا به وجود آمده فاش نشود. این به طور کلی به این معنی است که منبع عطر غیر طبیعی و فقط یک ترکیب شیمیایی است که در یک آزمایشگاه ساخته شده است. به دنبال گزینه های عطر یا مارک هایی باشید که عطر آنها را از روغنهای اساسی اسانس تهیه کنید.
 
ما همچنین توصیه می کنیم به محصولاتی که لیست کوتاهی از مواد تشکیل دهنده آنها را می چسباند ، چسبیده باشید. همچنین باید مطمئن شوید که می توانید نام ماده را تشخیص داده و بدانید که چیست. اگر نمی دانید چه چیزی است یا به نظر می رسد مانند یک ترکیب شیمیایی ترسناک است ، احتمالاً چنین است.
مرور
اگر به دنبال یک پاک کننده صورت فوق العاده سالم و طبیعی دست ساز هستید ، دیگر نگاه نکنید! شستشوی صورت خوب وگان تقریباً همه چیزهایی است که شما به دنبال آن هستید. این مارک متعهد است که هرگز از پتروشیمی ها ، سولفات ها ، پارابن ها ، فتالات ها یا رنگ های مصنوعی ، عطرها یا طعم دهنده ها استفاده نکند. ما عاشق یک محصول مراقبت از پوست دست ساز خوب هستیم ، بنابراین این شرکت فقط کالاهای دستباف و دست ساز را تولید می کند. همه این گیاهان و مواد معدنی است و هیچ چیز عجیب و بد بو ندارد.
 
فقط آرم کالا
 
شما احتمالاً در حال فکر کردن هستید ، "اوه ، مواد سالم ، وگان ، لوازم آرایشی و بهداشتی دستباف ... این هزینه کل من برای من است." خوب ، دوباره فکر کنید! فقط کالا در مورد ماندن مقرون به صرفه است تا همه بتوانند به محصولات جذاب خود دسترسی پیدا کنند. اگر به جای مناسب نگاه کنید و تحقیقات انجام دهید ، طبیعی نیست که به بازو و یک پا بپردازید.
 
شستشوی چهره وگان آنها به ما نشان می دهد که چربی های طبیعی و گیاهی ارزان قیمت چقدر می تواند باشد. شما می توانید اندازه نمونه آنها را امتحان کنید تا مطمئن شوید که مناسب پوست شما فقط $ 2.32 به ازای هر اونس است ، یا می توانید اندازه آنها را بیشتر از 4 اونس بدست آورید. با قیمت 5.21 دلار ما جرات می کنیم شما چیزی مقرون به صرفه تر از این پیدا کنید.
 
اندازه محصولات شستشوی صورت Vegan اندازه کالاها
نمونه و اندازه طبیعی
احساس خوشبختی نیز در اینجا متوقف نمی شود. این پاک کننده صورت برای پوست های نرمال و حساس است و با پایه ای از صابون های چربی آلی و خاک رس کائولن ساخته شده است. صابون کرچک بسیار ملایم است و خاک رس به جذب همه ناخالصی هایی که در پوست شما کم است کمک می کند. همچنين روغن اضافي را كه عامل شكست ناخوشايند است ، بيرون مي آورد.
 
آنها همچنین صورت خود را با روغن ضروری Palmarosa شستشو می دهند - روغن غیر سمی ، باعث تحریک پوست شما نمی شود و همچنین غیر حساس است. این بدان معنی است که روغن ضد عفونی کننده است و خاصیت ضد باکتری دارد. اما اگر می ترسید این روغن ضروری برای شما نباشد ، به آن حساسیت دارید و نمی خواهید آن عطر را در صورت شستشوی صورت بخورید ، می توانید از آنها بخواهید که آن را به پاک کننده اضافه نکنید. این زیبایی انتخاب یک مارک است که هر کالایی را که ساخته می شود ... سفارشی سازی است! شما همچنین می توانید اضافه کنید دانه های جداشدنی تجزیه پذیر تجزیه پذیر ، یا آنها را نیز می توان ترک کرد.
 
برای بهتر کردن وسایل ، پاک کننده EWG را نیز برای ایمنی و خلوص تأیید می کند. در اینجا چیزی برای ترسیدن وجود ندارد ، و از مواد نگهدارنده ای استفاده نمی شود. مواد لازم شامل مواردی مانند روغن نارگیل ، روغن آفتابگردان ، خاک رس کائولن ، صابون کرچک و آب است.
مرجع:sanykala
صفحه قبل 1 2 صفحه بعد