10 بهترین براق مو در منزل برای خرید در سال 2019 برای موهای باورنکردنی و براق

 چه کسی دوست ندارد موهای براق را شلاق بزند و تکان دهد؟ اگر کسی هستید که به آینه خیره شده و گریه می کند و موهای کسل کننده و کسل کننده را نشان می دهد ، این محصولی است که می تواند غم و اندوه شما را به شادی تبدیل کند - براق مو! این محصول شگفت انگیز باعث می شود تا مردم در سراسر جهان به سراغ شکاف بروند. کنجکاو برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد درمان؟ ادامه مطلب

 
براقیت مو چیست؟
 
براقیت مو یک روش درمانی نیمه دائمی است که اغلب بین رنگ آمیزی موها برای اطمینان از ماندگاری رنگ و ماندگاری آن صورت می گیرد. از آن برای از بین بردن تن های کسل کننده و برنجی و آرام کردن پروازها و یخ زدن استفاده می شود. فرمول می تواند واضح و روشن باشد و به تقویت رنگ مو فعلی شما کمک می کند.
 
براقیت موها کوتیکول ها را مهر می کند و با درخشش شدید یک سطح صاف به آن اضافه می کند. احیای موهای کسل کننده باعث می شود بدون ریزش و تا 6 هفته ادامه یابد. این روش های درمانی از محو شدن رنگ مو شما جلوگیری می کنند و آن را تا سایه ای تیره تر می کنند. به عنوان مثال ، اگر رنگ موهای شما بلوند است ، براق کننده موی رنگ طلایی به آن می افزاید و رنگ خاکستری را از بین می برد.
 
حال بیایید به 10 بهترین براق مو در منزل که می توانید دست خود را در آن قرار دهید نگاهی بیندازیم.
 
محصولات چک قیمت
قیمت براق EQ براق Redken Shades قیمت را بررسی کنید
براقیت رنگ و براق درخشان رنگ Rita Hazan True Color Ultimate Check Price
براق کننده های رنگ و رنگ جان فریدا برای برونت های گرم را بررسی کنید
براق کننده رنگ dPHue + بررسی درجه حرارت تهویه مطبوع قیمت
قیمت براق و زنگ ویبرانس شوارتزکوپف ایگورا
براق و براقیت رنگ و براق قیمت را بررسی کنید
رنگ Wow پاپ و قفل براق درمان بررسی قیمت
قیمت براق و براق پوسته چکیده قیمت
قیمت براق و براق کننده رنگ TIGI را بررسی کنید
AG براقیت بافت مو قیمت را بررسی کنید
 
10 بهترین براق مو در منزل
1. براق های EQ Redken Shades
 
Redken Shades EQ GlossPinit
Redken Shades EQ Gloss یک رنگ مو است که موهای شما را عمیقاً شرط می کند. به اسیدهای آمینه گندم تزریق می شود که به صاف کردن موهای شما کمک می کند و آن را به نظر می رسد ابریشمی و براق می کند. این موهای برنجی را از بین می برد و رنگ موی تغییر رنگ یا محو شده را فوراً اصلاح می کند. این موها را به آرامی در هم می آمیزد و رنگ می کند و یک سالن مانند را فقط در یک بار استفاده می کند. بهترین بخش این است که این براقیت موها پس از اعمال فقط 20 دقیقه پردازش می شود.
 
طرفداران
 
کاربرد آسان
فوق العاده آبرسان
موهای شما را فوق العاده نرم می کند
نتایج طولانی مدت
 
منفی هیچ کدام
 
 
 
 
بازگشت به TOC
 
2. براقیت درخشان رنگ Rita Hazan True Color Ultimate
 
 
GlossPinit Shine True Color Ultimate Shine True Color Ultimate
این براق لوکس مو در حمام باعث تقویت رنگ مو شما می شود و درخشش ماندگاری ایجاد می کند. این براق برای تقویت درخشش طبیعی موهای شما مناسب است - خواه موهای موج دار یا راست ، موی سرخ یا موی مجعد. در پنج سایه متنوع و متناسب با رنگ مو شما ارائه می شود. این فرمول با پروتئین های پانتنول ، ویتامین B5 و پروتئین های ابریشمی تزریق می شود که به مرطوب شدن و حالت دادن به موهای شما کمک می کند. همچنین ادعا می کند که شجاعت را دور نگه می دارد. با این براق و براق کننده مو و احیای رنگی موهای خود را براق و درخشش دهید.
 
طرفداران
 
کاربرد آسان
روی موهای بدون رنگ کار می کند
نتایج سریع ارائه می دهد
عاری از پارابن و سولفات
منفی
 
بوی تند
3. براق کننده های رنگ سبز فریدا برای برونت های گرم
 
براق کننده های رنگ و رنگ جان فریدا برای Brunettes گرم Pinit
این براقیت مو ادعا می کند که فقط در یک بار استفاده درخشش طولانی مدت به موهای قهوه ای می بخشد. درخشش از دست رفته را دوباره پر کرده و به موهای شما ظاهری تازه می بخشد. این روش درمانی براق فقط مقدار مناسب و براق مورد نظر خود را بدون بلند کردن یا روشن کردن رنگ مو می افزاید.
 
طرفداران
 
ایده آل برای موهای زبر و کسل کننده
موهای شما را نرم و قابل کنترل می کند
به موهای شما آسیب نمی رساند
عاری از آمونیاک و پراکسید
منفی
 
نتایج تأخیر
 
 
بازگشت به TOC
 
4. براق کننده رنگ dPHue + براق کننده + عمیق با تهویه مطبوع بلوند طلایی
 
براق کننده رنگ dPHue + براق کننده + عمیق با تهویه مطبوع ، طلایی BlondePinit طلایی
dPHue Color Boosting Gloss ادعا می کند رنگ مو فعلی شما را تا حد زیادی تقویت می کند. موهای شما را آبرسانی می کند و باعث می شود نرم ، براق و روشن به نظر برسد. فرمول فقط 3 دقیقه موهای زرق و برق دار سالن را برای شما فراهم می کند. این ماده حاوی رنگدانه های فعال است که رنگی پر جنب و جوش و ماندگار به موهای شما می بخشد. این براق کننده مو تن ، طلای بی نظیری را به موهای بلوند می بخشد.
 
طرفداران
 
عاری از آمونیاک و پراکسید
درخشش ماندگار می افزاید
نتایج فوری
ایده آل برای موهای خشک و تیز
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
5. براق و لحن شوبرزکوپف ایگورا ویبرانس و تن
 
Schwarzkopf Igora Vibrance Gloss & TonePinit
Gloss & Tone Igora Vibrance Schwarzkopf یک رنگ ژل نیمه ماندگار است. این ترکیب با فناوری چند مراقبت ساخته شده است که به شما در تنظیم موهای شما کمک می کند تا در حالی که می توانید یک درخشش آینه مانند به آن ببخشید. فرمول به آرامی رنگ موهای فعلی شما را بدون بلند کردن یا روشن کردن آن تیره می کند. این ویتامین ها B3 ، B5 و C است که به ارائه مراقبت های شدید و درخشش برای نتایج چند تن کمک می کند. ادعا می شود 50٪ رشته های خاکستری را پوشش می دهد.
 
طرفداران
 
فرمول متعادل pH
از موهای شما در برابر آسیب محافظت می کند
مناسب برای تمام انواع مو
طول می کشد تا 20 شستشو
منفی
 
پوشش کافی نیست
 
 
بازگشت به TOC
 
6. براقیت و براقیت رنگ و لرزان
 
بی حوصلگی-و-بی حوصلگی-رنگ-براقPinit
این براق کننده مو درخشش و درخشش فوری را به موهای شما می بخشد. این فرمول با اسید پیچیده ، روغن آرگان و مخلوط لغزش تزریق می شود که به نرم شدن هر رشته کمک می کند و ظاهر براق به خود می گذارد. این روش درمانی براق کننده تن های برنجی را خنثی می کند و نقاط برجسته یا نکات برجسته شما را در یک فرایند واحد زنده می کند. ادعا می شود که به درخشش منشوری اضافه می کند که تا سه شستشو می ماند. فرمول سبک و غیر کثیف است.
 
طرفداران
 
مناسب برای تمام انواع مو
عاری از پارابن و سولفات
رنگ موهای شما را به میزان مناسب تقویت می کند
عاری از ظلم و ستم
منفی
 
مستعد لکه
 
 
بازگشت به TOC
 
7. درمان وای رنگ پاپ و براق کردن قفل
 
Color-Wow-Pop-Lock-Gloss-TreatPinit
این براق مو با یک ماده روان کننده روغنی که داخل آن کار می کند ، برای ترمیم و جوانسازی هر رشته و موهای شما ابریشمی و براق است. این محصول ادعا می کند که هنگام استفاده ، خاصیت ارتجاعی و قدرت را در هسته موهای شما بازگرداند. سرم قسمت بیرونی مو را پیچیده و یک لایه کریستالی شفاف تشکیل می دهد. براقیت شدید شدید برای قفل کردن کوتیکول ها و بسته شدن روان کننده ها به غلاف منتقل می شود. به این ترتیب رنگ موهای شما ظاهر می شود و بافت تغییر شکل می یابد.
 
طرفداران
 
ایده آل برای موهای کسل کننده و آسیب دیده
شکستگی و انتهای شکاف را کاهش می دهد
موهای یخ زده
در هر بار استفاده نیاز به محصول کمتری دارد
منفی
 
مانده باقی مانده است
 
 
بازگشت به TOC
 
8. براق تحت تأثیر پوسته
 
Rusk تحت تأثیر GlossPinit
این محصول یک ظاهر طراحی شده موی یک طرفه ، موم ، یک روش تهویه مطبوع و یک پیاز است که قول می دهد موهای شما را فوق العاده نرم و براق کند. این در حالی که از موهای شما در برابر رطوبت و اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند ، باعث براق و بافت طولانی می شود. این محصول یک ظاهر طراحی شده همه کاره سبک و بدون چربی است. این رشته های شما را در برابر آسیب محافظت می کند و ادعا می کند موهای شما را از احساس پر نور ترک می کند.
 
طرفداران
 
عمیقا موهای شما را حالت می دهد
عطر خوب
موهای شما را قابل کنترل تر می کند
موهایتان را به سمت پایین نکشید
منفی
 
مشکلات در دسترس بودن
 
 
بازگشت به TOC
 
9. براق تابشی رنگ TIGI
 
GlossPinit تابشی رنگ TIGI
TIGI Color Radiant Gloss یک کرم دمی دائمی با کارایی بالا است که ادعا می کند ظاهر تون را تکمیل می کند. این درخشش با شدت بالا را که تا 20 شامپو به طول می انجامد ، نشان می دهد. این فرمول با میکروب پیگمان ها و ماژول های اکسیداسیون تزریق می شود که به شما در رسیدن به یک ظاهر ترکیبی کمک می کند. کرم به طور مساوی پخش می شود و به پایان می رسد ، بازتاب دهنده و پر جنب و جوش است. این یک پایه خنثی 100٪ متعادل است که بوی آمونیاک را کاملاً ماسک می کند.
 
طرفداران
 
فرمول عاری از آلرژن
عطر خوب
می توان با یک فعال کننده مخلوط کرد
سریع پردازش می کند
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
10. براقیت بافت مو AG
 
AG GlossPinit بافت مو
براق بافت موی AG با فناوری پیچیده دریایی غنی شده است ، تزریق سه عصاره طبیعی عصاره و روغن غذای دریایی. این مواد سرشار از پروتئین ، مواد مغذی و اسیدهای آمینه هستند. جلبک دریایی غول پیکر مو را تقویت می کند و انتهای شکاف و شکست را کاهش می دهد. جلبک دریایی مثانه ، خزه ایرلندی و جلبک دریایی یک بافت طبیعی نرم ایجاد کرده و به مبارزه با خشکی و شکنندگی کمک می کند. این فرمول حاوی ویتامین های A ، B و C است که به طور طبیعی موهای شما را حالت می دهد و به حفظ پوست سر کمک می کند.
مرجع:ثانیکالا

لعاب مو چیست؟ 10 بهترین لعاب مو برای خرید در سال 2019

 چه کسی دوست ندارد موهای زرق و برق دار و براق داشته باشد؟ در حقیقت ، اکثر خانم ها هنوز در تلاش هستند تا راه حلی برای موهای خشک و کسل کننده پیدا کنند. خوب ، اگر می توانید با این وضعیت ارتباط برقرار کنید ، جستجوی شما به اینجا ختم می شود ، زیرا ما کالای کاملی را کسب کرده ایم که به شما کمک می کند موهای خود را به قفلهای براق و براق تبدیل کنید که در آن خواب دیده اید. بله ، ما در مورد لعاب مو صحبت می کنیم.

 
محصولات چک قیمت
قیمت درخشش براق و درخشان جان فریدا لایه بردار روشن
بررسی قیمت کنرا Curl Glaze Mousse
Oribe Glaze برای بررسی قیمت رنگی زیبا
قیمت بررسی قیمت لعاب تقویت کننده مایع تقویت کننده CHI Volume
Scruples اجرای چک لعاب مجسمه سازی اضافی بنگاه اقتصادی
Framesi Be Yourself Pearl Glaze Check Price
بررسی قیمت سرم Oidid Shine Glaze
درخشش درخشان رنگ Shu Uemura بررسی درخشان درمان قیمت را بررسی کنید
قیمت چک قیمت لعاب یون بلوز
قیمت بررسی قیمت لعاب حرفه ای Hantz
لعاب مو چیست؟
 
لعاب مو یک درمان شیمیایی مو است که حاوی سیلیکون های محلول در آب است که باعث درخشش مو می شود. این می تواند به رنگ یا روشن باشد و رنگ موی نیمه دائمی را برای موهای شما ارائه می دهد. این درخشش را تقویت کرده و همزمان موهای فعلی شما را روشن می کند.
 
لعاب مو حاوی ترکیبات محافظتی است که موهای شما را در برابر آلودگی و گرما محافظت می کند. همچنین موهای شما را مرطوب می کند و به هر رشته خاصیت ارتجاعی می بخشد. می توان از آن برای نظافت و سبک کردن موهای خود استفاده کرد.
 
لعاب مو حاوی سرامیدهایی است که به درون کوتیکولهای مو نفوذ می کنند تا سطح آن را ببندند. به این ترتیب ، موهای شما فقط در یک بار استفاده نرم ، پرزدار و براق می شوند. معمولاً این درمانها تا دو هفته ادامه دارد.
 
 
در حالی که این روش های درمانی در سالن ها استفاده می شود ، می توانید آنها را نیز خودتان در خانه انجام دهید. در اینجا لیستی از 10 بهترین لعاب مو را که می توانید انتخاب کنید گرد آورده ایم.
 
10 بهترین لعاب مو که اکنون باید امتحان کنید
1. براق و براق لایه بردار جان فریدا
 
براق و براق لایه بردار John Frieda - GlazePinit
 
موهای بی جان دارید که به شدت آسیب دیده است؟ براق و براق براق و روشن John Frieda Glaze Glaze را امتحان کنید تا درخشش و بافت ابریشمی به موهای شما بازگردد. این لعاب رنگی با تقویت کننده های خفیف رنگ و درخشش تزریق می شود که باعث افزایش عمق و نشاط هر رشته می شود. این یک رنگ موی دائمی است و رنگ مو فعلی شما را بلند نمی کند و روشن نمی کند. این محصول با الهام از سالن براقیت شدید به موهای شما می بخشد در حالی که منافذ سوراخ دار مناطق آسیب دیده را در کوتیکول ها پر کرده و یک سطح صاف و صاف و یکنواخت ارائه می دهد.
طرفداران
 
برای موهای طبیعی و رنگی ایمن است
شکستگی را کاهش می دهد
عاری از آمونیاک و پراکسید
می تواند به عنوان یک درمان قبل از شستشو استفاده شود
سریع پردازش می کند
 
منفی
 
بوی نامطبوع
 
 
 
بازگشت به TOC
 
 
2. کنرا Curl Glaze Mousse
 
کنرا Curl Glaze Mousse - مو GlazePinit
کنسرت کنرای کنرای کنرا Kenra را درخشش به هر رشته می دهد و تعریف را برای ابعاد چند تنی اضافه می کند. این گل سرخ را کنترل می کند و از موهای شما در برابر رطوبت محافظت می کند. قفل های شما را نرم می کند و شما را با موهای کاملا براق و فوق العاده ابریشمی رها می کند. این یک فرمول بدون خشک کردن است که 60 ساعت نگه دارید و باعث می شود موهای شما قابل کنترل تر باشد. همچنین به طولانی شدن طول رنگ مو شما کمک می کند. فرمول محافظت حرارتی تا 450 درجه فارنهایت را فراهم می کند.
 
طرفداران
 
حجم را اضافه می کند
ایده آل برای فرهای شکننده و شکننده
فرهای نامرئی
فرهای کاملاً تعریف شده برای شما فراهم می کند
منفی
 
فرمول مهم
 
 
بازگشت به TOC
 
3. Oribe Glaze برای رنگ زیبا
این لعاب تهویه مطبوع با مجموعه امضای Oribe ساخته شده است - ترکیبی از عصاره گل هندوانه ، لیسیر و Edelweiss. این مواد از موهای شما در برابر استرس اکسیداتیو ، پیری و خشکی محافظت می کنند. آنها کراتین های طبیعی تخلیه شده را ترمیم می کنند و نشاط و ارتجاعی موهای شما را بهبود می بخشند. این فرمول حاوی پروتئین quinoa است که از از بین رفتن رنگ موهای شما جلوگیری می کند. همچنین حاوی ترکیبی از گل گل شور و فنجان است که باعث تقویت و محافظت از موهای خشک و شکننده می شود. این لعاب مو باعث درخشش شدید می شود که با استفاده بهبود می یابد.
طرفداران
 
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
وگان و عاری از ظلم و ستم
از موهای شما در برابر اشعه ماوراء بنفش دفاع می کند
نکات برجسته شما را تقویت می کند
موهای شما را نرم ، صاف و ابریشمی می کند
منفی
 
بسیار گران است
 
 
بازگشت به TOC
 
4. لعاب تقویت کننده مایع تقویت کننده CHI Volume
 
مایع ضد لعاب تقویت کننده جلد CHI Volume - GlazePinit مو
مایع تقویت کننده مایع شیشه ای CHI Volume تقویت کننده با فناوری اتصال به همبستگی یونی و کاتیونی تزریق می شود که به ایجاد استحکام و مقاومت در موهای شما کمک می کند. حجم ، بدن و ضخامت موهای شما را تأمین می کند. از موهای شما در برابر استفاده روزمره از ابزارهای طراحی یکنواخت محافظت می کند. همچنین به شما امکان می دهد چندین بافت با نگهدارنده طولانی و انعطاف پذیر ایجاد کنید. این فرمول بی وزن ، درخشش باورنکردنی را به موهای کسل کننده و بی جان می بخشد.
طرفداران
 
عاری از پارابن
حجم اضافه می کند که روزها ادامه دارد
ایده آل برای موهای نازک و خشک
کنترل می کند
منفی
 
بوی بد
 
 
بازگشت به TOC
 
5. Scruples اجرای لعاب مجسمه سازی اضافی را تقویت می کند
 
Scruples لعاب مجسمه سازی اضافی را تقویت می کند - GlazePinit Hair
Scruples Enforce اضافی بصورت مجسمه سازی مجسمه جلویی با مجموعه محافظ محافظ تزریق شده است که به ایجاد بدنی با استحکام اضافی کمک می کند. با اضافه کردن تعریف و بافت به موهای شما ، موهای شما را قالب و شکل می دهد. موهای شما را مرطوب می کند و از رطوبت آن محافظت می کند. این فرمول غیر چسبنده می تواند به عنوان لوسیون تنظیم کننده سبک طولانی مدت استفاده شود.
طرفداران
 
فرمول محلول در آب
به موهای شما حجم می بخشد
موهای ناخوشایند موهای زوزه زده و موها را کنترل می کند
به بدن و قابلیت مدیریت مو شما می بخشد
منفی
 
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
6. Framesi Be Youelfelf Pearl Glaze
 
Framesi Be Youelfelf Pearl Glaze - GlazePinit Hair
این فرمول عاری از الکل یک مایع غلیظ کننده است که باعث می شود بدن و درخشش درخشانی به موهای شما اضافه شود. این تعریف را به موهای شما می افزاید و درخشش بازتابی به آن می بخشد. این استاتیک را کنترل می کند و از موهای شما در برابر رطوبت محافظت می کند. این فرمول دارای خواص ضد پیری است که باعث از بین رفتن درخشش می شود. روی موهای مجعد تا موهای موج دار به خوبی کار می کند.
طرفداران
 
رنگ ایمن
عاری از سولفات و پارابن
دارای محافظ حرارتی و اشعه ماوراء بنفش
شکستگی را کاهش می دهد
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
  منفی
 
مشکلات در دسترس بودن
 
 
بازگشت به TOC
 
7. سرم Oidid Shine Glaze
 
سرم Ouidad Shine Glaze - GlazePinit مو
سرم Ouidad Shine Glaze به خصوص برای افزودن درخشندگی به موهای مجعد ایجاد شده است. این فرمول با میکرو بلورهای تقویت کننده درخشش تزریق می شود که درخشش بازتاب و درخشانی را به هر رشته اضافه می کند. سبک و محلول در آب است و موهای شما را به سمت پایین نمی کشد. این لعاب مو بدون چربی یک محصول مناسب برای یک ظاهر طراحی و شکل دادن به فرهای شماست. می توان از آن برای رفع سریع موهای ناخوشایند و نرم کردن موهای زائد و موهای زائد استفاده کرد.
طرفداران
 
در هر بار استفاده کمی محصول نیاز دارد
ایده آل برای موهای مجعد تا بد بو
درخشش ماندگار می افزاید
منفی
 
نتایج تأخیر
 
 
[بخوانید: چگونه موهای براق در خانه بکشیم]
 
8. درمان درخشان لعاب رنگ شو Uemura
 
درخشش درخشان رنگ Shu Uemura لعاب براق - مو GlazePinit
این ماسک مو مخصوصاً برای موهای با رنگ ایجاد می شود. ادعا می شود رنگ مو شما را حفظ کرده و کوتیکول ها را عمیقاً تغذیه می کند. موهای شما را شرایط می کند و درخشش پر جنب و جوش را به آن می بخشد. این فرمول از ترکیبات عجیب و غریب مانند روغن گلاب مشک و عصاره توت گوجی تهیه شده است که فیبر مو را به شدت تغذیه می کند و از از بین رفتن رنگ مو شما جلوگیری می کند. این محصول می تواند به عنوان یک درمان هفتگی بر روی موهای ریز استفاده شود.
طرفداران
 
عطر خوب
مناسب برای تمام انواع مو
ظاهری صیقلی را ارائه می دهد
نتایج طولانی مدت
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
منفی
 
بسیار گران است
 
 
9. یون بلوند لعاب
 
یون بلوز لعاب - مو GlazePinit
Blonde Glaze Ion ادعا می کند که یک درخشش درخشان را به موهای رنگی ارائه می دهد. موهای شما را براق ، پر جنب و جوش و ابریشمی به نظر می رساند. این لعاب تقویت کننده پوست برای صاف کردن موها و مدیریت بیشتر آن تدوین شده است. تنها در یک بار استفاده ، فرمول باعث می شود موهای شما احساس نرم و شادابی کند. این محصول ادعا می کند بدون در نظر گرفتن موهایتان به درخشش درخشانی طولانی مدت می افزاید.
طرفداران
 
موهای شما را شرایط می کند
موهای کسل کننده و بی جان را زنده می کند
عاری از پارابن
100٪ وگان
منفی
 
بوی نامطبوع
 
 
بازگشت به TOC
 
10. شیک گلی حرفه ای Hantz
 
لعاب حرفه ای Hantz Glaz - مو GlazePinit
این لعاب یک ظاهر طراحی شده حرفه ای یک فرمولاسیون عاری از الکل است که به خوبی روی انواع موهای طبیعی و نرم کار می کند. این محصول ادعا می کند که درخشش ماندگاری را با نگهدارنده محکم و در تمام طول روز و شب می افزاید. این ژل یک ظاهر طراحی شده با خشک کردن سریع باعث ایجاد بافت می شود و امکان شکل گیری کامل را فراهم می آورد. موهای شما را بدون استفاده از بیش از حد نرم و ابریشمی نگه می دارد.
مرجع:ثانیکالا
 

10 بهترین دست بغل برای خرید در سال 2019

 آیا شما در بازی موهای مجعد جدید هستید؟ آیا نمی دانید که کدام یک از گره های فرفری شما را به سبک های سالن کامل می بخشد؟ خوب ، من شما را به خاطر سردرگمی مقصر نمی دانم - زیرا دست های بی شماری برای نوع مو ، طول ، بافت و غیره در آنجا وجود دارد. خواه شما آن موج های ساحلی سکسی ، زنگ های دهه 90 یا فرهای حجمی را بخواهید ، بندهای حلقه ای آن را برای شما پوشانده است.

 
اگر شما مانند من هستید که ترجیح می دهید سالها محصولی را نگه دارید و هنوز هم انتظار دارید که مانند یک حرفه ای عمل کند ، این مقاله برای شما مناسب است. در اینجا 10 دستبند دارای سطح بالا وجود دارد که به شما امکان می دهد رویای خود را برای تمیز کردن فرهای زرق و برق دار انجام دهید نگاهی بیاندازید.
 
محصولات چک قیمت
Remington Pro ½ "-1" ترکه گره با قیمت سرامیک مروارید مروارید
قیمت بررسی گره مخروطی سرامیک Conair Pro Tourmaline
تختخواب سفری تورمالین وایرلس سرامیک وایر بررسی قیمت
Xtava پیچ و تاب پیچ مخروطی ترک با قیمت چک Turmaline
گرگ منحنی گره گرگ چک قیمت
چک لیست قیمت چوب Stafford Chopstick Styler Curling Wand
قیمت بررسی آهن BaBylissPro Nano Titanium ConiCurl
بررسی قیمت گرگ NuMe کلاسیک گرگ
Bestope 5 در 1 ترکه حرفه ای فرش چک قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی گرگ Revlon 3X سرامیک
 
10 بهترین باند حلقه زنی موجود در بازار هم اکنون
1. Remington Pro ½ "-1" ترکه ترکه با فناوری سرامیک مروارید
 
 Remington Pro ½ "-1" ترکه پیچ خورده با فناوری سرامیکی مرواریدPinit
 
فرهای شبیه سالن را در خانه با گره سبک یک ظاهر طراحی شده Remington Pro بگیرید. بشکه 0.5 تا 1 اینچی آن می تواند به شما در ایجاد فرهای همه کاره کمک کند. فناوری سرامیک مروارید یک سالن صاف را به قفل های شما می بخشد. با داشتن گرمای زیاد 410، ، این محصول به سرعت موهای براق به خوبی تعریف شده را در هیچ زمان تولید نمی کند. ویژگی کنترل دیجیتال به شما امکان می دهد دمای ایده آل را انتخاب کنید. ادعا می شود فرهای ماندگار برای هر نوع مو ارائه می دهد. همچنین ، سرامیک پوشش حتی یک توزیع گرما را برای یک ظاهر طراحی سریع ارائه می دهد.
 
طرفداران
با دستکشهای محافظ گرما همراه است
سبک وزن
خاموش شدن اتوماتیک
زمان گرم کردن 30 ثانیه
دو سال ضمانت
دارای نمایشگر دمای LCD
منفی
به مبدل ولت نیاز دارد
 
 
 
2. گره فرش سرامیکی Conair Infiniti Pro Tourmaline - Rasberry
 
گرگ فرش سرامیکی Conair Infiniti Pro Tourmaline - RasberryPinit
 
با این گره فرفری حرفه ای ، فرهای فوری و طولانی مدت دریافت کنید. این امکان را به شما می دهد تا فرهای متنوع با یک بسته بندی واحد ایجاد کنید. این گره فرش دارای یک بشکه مخروطی از 1 تا 1.5 اینچ است که انواع مارپیچ های مرسوم ، مد روز و موج های مختلف را به شما می بخشد. بشکه از تورمالین و سرامیک ساخته شده است که به از بین بردن یخ و گره ها کمک کرده و موهای شما را ابریشمی و براق می کند. حتی بدون داشتن نقاط داغ حتی تا 400 heat گرما نیز فراهم می کند. در 30 ثانیه گرم می شود و گرمای زیادی را برای یک ظاهر طراحی سریع حفظ می کند. پنج تنظیم گرما وجود دارد که می تواند انواع مو را در خود جای دهد.
 
طرفداران
 
آسیب ها را کاهش می دهد
استاتیک را از بین می برد
فرها تمام روز طول می کشد
خاموش شدن به صورت خودکار
منفی
قرار دادن ناخوشایند دکمه ها
 
 
3. گرگ سر توری تورمالین سرامیک ترکه ترکیبی
فرهای حجیم را با تارهای سر توری تورمالین سرامیک ترکه دریافت کنید. این به شما کمک می کند تا موج های ساحلی ساحلی را با حجم ظالمانه ایجاد کنید. گره 1 "به درخشش درخشانی می دهد که تمام روز به طول می انجامد. باعث ایجاد برآمدگی و برهم زدن می شود. بشکه برای یک ظاهر طراحی سریع و آسان تا 400 درجه فارنهایت گرم می شود. با استفاده از این گره مجعد ، مدل موهای مختلفی را ایجاد کنید که ادعا می کند بافت را به موهای لنگ اضافه می کند.
 
طرفداران
ولتاژ دوگانه
سریع گرم می شود
بند ناف 6 فوت
به موهای شما آسیب نمی رساند
به موهای شما ظاهری براق می بخشد
منفی
از ویژگی تنظیم گرما برخوردار نیست.
 
 
4- Xtava پیچ و تاب پیچ مخروطی ترک با بشکه سرامیک تورمالین
 
Xtava پیچش مخروطی پیچ و تاب ترکیبی با Turmaline سرامیک BarrelPinit
گرگ پیچ و تاب Xtava به شما امکان می دهد موجی صاف ، براق و گشاد ایجاد کنید. این یک بشکه سرامیکی طولانی دارد که تا دمای 210 درجه سانتیگراد گرم می شود. دارای 22 تنظیم دما و ویژگی ولتاژ دوگانه است. همچنین دارای یک عملکرد خودکار 60 دقیقه ای در خواب است. فناوری یونی مانع از سرخ شدن و حفظ سلامت مو شما می شود. گرما بدون سوزاندن رشته ها به طور مساوی توزیع می شود. این گره فرش ، روی انواع موهای ریز ، نرمال و درشت کار می کند.
 
طرفداران
دارای دستکش مقاوم در برابر حرارت است
ایده آل برای موهای کوتاه
کنترل می کند
مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده
منفی
برای گرما زمان می برد
 
 
5. گرگ گرگ Curly Curl Wand
 
Ghd Curve Curl Curl Wand Wand
این گره جدید پیچش دار دارای فناوری سه ناحیه ای است که فقط در عرض چند دقیقه به شما زرق و برق دار ، براق و تند و تیز می دهد. این فناوری تضمین می کند درجه حرارت مطلوب به طور مساوی در کل سطح چوب گره ارائه شود. حداکثر دما 365 درجه فارنهایت است که با شش تنظیم دما می توان آن را حفظ کرد. با استفاده از این گره مجعد ، می توانید به سرعت موهای خود را بدون آسیب رساندن به آن سبک دهید.
 
طرفداران
به شما امواج ساحلی بافت می دهد
ولتاژ جهانی
به موهای شما آسیب نمی رساند
دارای ویژگی نشانه نور و صدا برای خاموش شدن است
منفی
بسیار گران است
 
 
6. لی Stafford Chopstick Styler Curling Wand
 
لی Stafford Chopstick Styler Curling WandPinit
ترکیبی ترکیبی Chopstick Le Stafford ادعا می کند که انگشترهایی مانند چوب خراطی به شما می دهد که شما را مانند یک دیوانه 90 جلوه می دهد. این گره منحنی منحصر به فرد دارای یک بشکه مستطیل شکل نی است که می تواند با گرفتن یک محکم به شما موهای محکم ببخشد. بشکه به سرعت تا 200 درجه سانتیگراد گرم می شود. پوشش سرامیکی موهای شما را بدون سر و صدا ، بدون آسیب ، ابریشمی ، براق و سالم حفظ می کند. برای کسانی که موهای کودک کوتاه و یا سرسخت دارند ، این گره پیچش می تواند یک شرط خوب باشد.
 
طرفداران
ولتاژ دوگانه
قابل استفاده توسط بزرگسالان و کودکان است
به شما امکان می دهد موهای کودک تیز و تار را مجعد کنید
سفر مناسب
منفی
در عرض چند ثانیه بسیار گرم می شود
 
 
7. BaBylissPro Nano Titanium ConiCurl Iron
 
BaBylissPro Nano Titanium ConiCurl IronPinit
با گره های نانو تیتانیوم بابلیس پرو ، موهای بلند و مشخص را دریافت کنید. بشکه مخروطی اجازه می دهد فرهای محکم تر با حرکت ابریشمی باشد. این می تواند تا 450 درجه فارنهایت گرم شود و 50 تنظیم دما داشته باشد. فناوری نانو Sol-gel جدید ، گرگ را قوی و بادوام می کند. این محصول یک ظاهر طراحی شده یک پایان صاف ، صاف و بدون حاشیه را تضمین می کند. همچنین ، یک نکته جالب وجود دارد که باعث می شود سبک شما بدون سوختن باشد.
 
طرفداران
آسان برای استفاده
موجهای ساحلی بی نقص به شما می دهد
مناسب برای موهای ضخیم و درشت
بند مفصل گردنده 8 فوتی
منفی
زمان لازم برای گرم کردن دارد
 
 
8. گرگ فرش کلاسیک NuMe
 
NuMe Classic Curling Wand Pinit
میله فرش کلاسیک NuMe با بشکه سرامیکی تورمالین ساخته شده است که با هر بار استفاده ، درخشش به فرهای شما می بخشد. این دستگاه با استفاده از فناوری گرمای دور مادون قرمز ساخته شده است که یون های منفی را برای مبارزه با یخ زدگی منتشر می کند. بشکه گسترده ایجاد موهای بلند و تند و تیز را برای شما آسان می کند. این توزیع حتی گرما را بدون آسیب رساندن به موهای شما تضمین می کند.
 
طرفداران
موهای خود را به سرعت مجعد کنید
بند ناف کاملاً چرخان
امواج ابریشمی و طبیعی به شما می بخشد
منفی
غیر بادوام
 
 
9. Bestope 5 در 1 گرگ حرفه ای
 
Bestope 5 In 1 Curling Professional WandPinit
این گره 5 در 1 پیچ در 5 اندازه قابل استفاده - 0.35-0.75 اینچ ، 0.5-1 اینچ ، 1-1 اینچ ، 0.75-1.25 اینچ و 1 اینچ. این پنج بشکه فر را با بدن ، فرهای موج دار و موج ، فرهای حجمی و مارپیچ به شما می بخشد. بشکه های قابل تعویض یکپارچه روی دسته کلیک کرده و یک ویژگی قفل دارند که از جدا شدن آنها جلوگیری می کند. این بشکه ها از جنس PTC و سرامیک ساخته شده اند که حتی بدون آسیب رساندن به مو شما حتی گرما نیز تأمین می کند. با استفاده از فناوری PTC ، هر بشکه در مدت زمان 60 ثانیه تا 410 درجه فارنهایت گرم می شود.
 
طرفداران
موهای شما صاف و ابریشمی تر می کند
کنترل می کند
مناسب برای انواع مو با هر طول
منفی
غیر بادوام
 
 
10 - چوب ترکیبی سرامیکی Revlon 3X
 
Revlon 3X فرش سرامیکی WandPinit
ویندوز فرش سرامیک Revlon 3X مخصوص موهای خشک و آسیب دیده طراحی شده است. این شامل سه لایه از پوشش سرامیکی است تا از گرمای موهای شما محافظت کند. گرما را به طور مساوی توزیع می کند که به سرعت به موهای شما نفوذ می کند بدون آسیب رساندن به فرهای شما. بشکه مخروطی شکل در چند ثانیه فرهای گشاد به نظر می رسد. 30 تنظیم گرما کنترل دقیقی را برای انواع مو ارائه می دهد.
 
طرفداران
همراه با دستکشهای ضد گرما
مانع از یخ زدگی و ایستا می شود
می درخشد
منفی
می تواند به سرعت قطع شود
 
مرجع:ثانیکالا

10 بهترین شامپوی سپرده گذاری رنگی که اکنون باید امتحان کنید

 این که آیا شما می خواهید موهای خود را رنگ کنید ، سایه فعلی را اصلاح کنید ، یا نکات برجسته خود را تازه کنید ، باید در سالن بمبی بپردازید. اما اگر من به شما بگویم که دیگر نیازی به لمس منظم سالن ندارید ، چه می کنید؟ به نظر غیر ممکن است؟ خوب ، شما می توانید موهای رنگی کامل و مناسب را در خانه با کسری از قیمت به دست آورید! این درست است ، و این همه به لطف یک محصول است - شامپوی سپرده رنگ. این شامپو موهای کسل کننده را صیقل می دهد ، از محو شدن جلوگیری می کند و باعث افزایش شادابی رنگ موهای شما می شود.

 
آیا می خواهید در مورد این محصول شگفت انگیز مو اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ خواندن را ادامه دهید.
 
محصولات چک قیمت
بررسی قیمت قیمت شامپو عمیق و شاداب رنگ جان فریدا
ترکیب شامپو واریز کننده کننده رنگ های خالص - قیمت چک کاکائو
قیمت بررسی شامپو و تهویه مطبوع رنگ TouchBack
قیمت بررسی شامپو با رنگ 3 به 1 رنگ پانکی
بررسی قیمت قیمت شامپو آودا سیاه مالوا
شامپو تزریق رنگ Joico - قیمت چک مس
ردکن رنگ رد شامپو با سپردن رنگ مو بورنج قیمت را بررسی کنید
بررسی قیمت شامپو Oribe Silverati
قیمت بررسی شامپو واریز 3 در 1 رنگ Rage
قیمت بررسی شامپو روشن کننده بلوند خشک Drybar Blonde Ale
شامپو واریز کننده رنگ چیست؟
شامپوهای سپرده رنگ ، پاک کننده های رنگی هستند که رنگ مو را بر روی موهای شما (در حال حاضر رنگی) قرار می دهند. رنگدانه های موجود در این شامپوها به اندازه رنگ مو شدید نیستند ، اما برای رنگ آمیزی و تازه کردن رنگ از قبل در موهای شما کافی هستند. این شامپوها تن های برنجی را خنثی می کنند ، رنگدانه هایی را که با رنگ طبیعی موهای شما آمیخته می شود ، و به حداقل می رساند. برخی فرمول ها موی موقت را در موهای شما می گذارند که باعث می شود رنگ موهای شما روشن تر و شدیدتر به نظر برسد.
 
شامپوهای رسوب رنگ برای رنگهای طبیعی موهای مختلف سایه های مختلفی دارند. در اینجا چگونگی انتخاب مدل مناسب موهای شما آورده شده است.
 
 
شامپو های سپرده گذاری رنگ برای هر رنگ مو
ورزش بلوند - اگر موهای بلوند دارید ، سراغ یک شامپوی بنفش بروید.
قرمز - برای موهای قرمز ، آبرسان و زنجبیل از شامپوی قرمز استفاده کنید.
سبزه - برای موهای تیره ، یک شامپوی آبی انتخاب کنید.
اکنون که می دانید کدام شامپوی سپرده گذاری را برای انتخاب رنگ مو خود انتخاب می کنید ، بهترین موارد موجود در بازار را همین حالا ببینید.
 
10 بهترین شامپو برای سپردن رنگ - 2019
1. جان فریدا سبزه درخشان شامپو عمیق تر رنگ عمیق تر
 
سبزه درخشان جان فریدا درخشان تر و شفاف تر رنگ شامپو عمیق تر رنگ
آیا موهای براق و زیبایی با رنگ تقویت شده می خواهید؟ شامپو سبزه درخشان جان فریدا را امتحان کنید که ادعا می کند رنگ مو شما را عمیق تر می کند و یک درخشش غنی و شاداب را به آن اضافه می کنید. این شامپو که مخصوص الهه های موی قهوه ای ساخته شده است ، موهای شما را تمیز می کند ، رنگ های سبزه را تزریق می کند و آن را برای زیبایی به نظر می رسد. این فرمول با کاکائو و روغن گل پامچال غنی شده که عمق بیشتری به رنگ مو شما می بخشد ، غنی شده است.
 
طرفداران
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
قفل های شما را آبرسانی می کند
نکات برجسته را تازه می کند
فقط برای هر بار استفاده کمی محصول مورد نیاز است
منفی
در ابتدا می تواند موهای شما را خشک کند
 
 
2. شامپو ته نشین کننده رنگی و ترکیبی خالص - کاکائو
 
ترکیب شامپو ضد آرد کننده کننده رنگ های خالص - کاکائو Pinit
با استفاده از این شامپوی رنگی بیش از حد رنگی ، رنگ قهوه‌ای شدید و غنی را به موهای خود اضافه کنید. مخلوط خالص یک شامپوی مرطوب کننده است که باعث اصلاح ، روشن تر و رنگ مو شما می شود. با از بین بردن رنگ های گرم ، غنای تن قهوه ای را حفظ می کند. همچنین از محو شدن جلوگیری کرده و رنگ را با هر بار استفاده عمیق تر می کند. فرمول آن سبک است و بدون اینکه موهایتان را به پایین بکشید به خوبی گره می زند. از آنجا که رنگ پایه آن قهوه ای خنک است ، شامپو به حفظ رنگ های قهوه ای خنثی و خنثی کمک می کند.
 
طرفداران
قوام خامه ای
موهای شما را شرایط می کند
عطر دلپذیر
زمان توسعه کوتاه
عاری از سولفات
منفی
می تواند پوست سر شما را لکه دار کند
3. شامپو و نرم کننده تهویه رنگی موقت TouchBack از طریق مسنجر
 
TouchBack شامپو و تهویه مطبوع Pinit موقت با رنگ موقت از طریق مسنجر
این شامپو و تهویه مطبوع دوتایی رنگ سیاه را به موهای تغییر رنگ اضافه می کند. رنگ تا سه شست و شو طول می کشد. این فرمول با استفاده از فناوری موقت رنگ مو ایجاد می شود که از یونیزاسیون طبیعی برای اتصال رنگ به ساقه مو استفاده می کند. این محصول ادعا می کند که رنگ شما را روشن تر کرده و درخشش درخشانی به آن می بخشد. همچنین ، با جلوگیری از پژمرده شدن رنگ مو ، تنوع تونی را کنترل می کند. بهترین چیز در مورد این محصول این است که خاکستری ها را با آمیختن یکدست آنها به رنگ موی طبیعی شما ، کم رنگ می کند.
 
طرفداران
موهای شما را تغذیه و مرطوب می کند
تعمیر کوتیکول های آسیب دیده
رنگ را تقویت می کند
بسیار رنگی
تقویت می درخشد
عاری از آمونیاک و سولفات ها
منفی
نتایج طولانی مدت نیست
 
 
4- شامپو ضدعفونی کننده رنگ 3 در 1 پانکی + تهویه - تهویه کننده
 
شامپو واریز کننده رنگ 3 در 1 پانکی + تهویه کننده - Pinit Purpledacious
شامپو تهویه + 3-در یک رنگ Punky Color + Conditioner رطوبت را به هر رشته می بخشد و فولیکول ها را برای موهای سالم و براق تقویت می کند. با افزودن درخشش درخشان به آن ، به حفظ رنگ پر جنب و جوش مو کمک می کند. این فرمول همچنین با حفظ بیشتر رنگ در مناطق محو شده به حفظ رنگ کمک می کند. این یک سد محافظ در اطراف شفت ها ایجاد می کند ، زندگی را به موهای شما باز می گرداند. این شامپو به اسیدهای آمینه کراتین ، عصاره های گل Verbascum و quinoa هیدرولیز تزریق شده است که باعث می شود موهای شما به وضوح براق و سالم به نظر برسد.
 
طرفداران
تعمیر کوتیکول های آسیب دیده
درخشش را بهبود می بخشد
حجم را اضافه می کند
موهای خشک را صاف می کند
منفی
پوست خود را لکه دار می کند
 
 
5. شامپو آودا سیاه مالوا
 
شامپو Pinit آوندا سیاه مالوا
شامپو Aveda Black Malva رنگ های دلپذیری را در سایه های طبیعی به ارمغان می آورد و رنگ های قرمز و برنجی را برای ظاهری پر جنب و جوش و از بین می برد. به آرامی مو و پوست سر شما را تمیز می کند. فرمول آن به ترکیب رشته های محو شده به رنگ طبیعی مو کمک می کند. رنگ خاکستری را کم رنگ می کند و به موهای شما ظاهری جوان می بخشد. این فرمول همچنین با اسانس گل و گیاه خالص که موهای شما را تغذیه می کند تزریق می شود.
 
طرفداران
ایده آل برای موهای سیاه و سبزه
فرمول خامه ای
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
عطر دلپذیر
منفی
گران
 
 
6. شامپو تزریق رنگ Joico - مس
 
شامپو تزریق رنگ Joico - مس Pinit
شامپو مس Jouse Color Infuse مس مخصوصاً برای افزودن تون های گرم به مو و موهای بلوند ایجاد شده است. با لمس لرزش فلزی ، رنگ موی سرخ و مایل به قرمز را به موهای شما منتقل می کند. با برنجی ناخواسته مبارزه می کند و 85٪ از لرزش رنگی را تا 18 شستشو حفظ می کند. فرمول آن با رنگدانه های تقویت کننده تن تزریق می شود که به رنگ مو شما عمق می بخشد. این شامپو همچنین با یک مجموعه دفاعی بی نظیر چند طیف ساخته شده است که از از بین رفتن رنگ مو شما جلوگیری می کند و یک فناوری رنگ آمیزی آنیونی که تضمین می کند رنگ برای روزها سالم باقی نمی ماند.
 
طرفداران
کنترل می کند
موهای آسیب دیده را ترمیم می کند
در هر استفاده می درخشید
سریع پردازش می کند
منفی
هیچ یک
 
 
 
7. Redken Color شامپو با رسوب رنگ مو بوراند را گسترش دهید
 
Redken Color ShampooPinit با رسوب رنگ باند را افزایش می دهد
این رنگ شامپوی بنفش را برای موهای بلوند فرموله می کند. رنگ مو شما را تازه می کند و باعث می شود درخشان تر و سالم تر به نظر برسید. رنگدانه ماوراء بنفش آن با یک مجموعه اسید پروتئین سه گانه تزریق می شود که موهای بلوند شما را تقویت کرده ، روشن تر و رنگ می کند و از ظهور رنگ های زرد جلوگیری می کند. این شامپو همچنین موهای شما را تقویت کرده و شکستگی را کاهش می دهد.
 
طرفداران
ظاهری براق به موهای شما می بخشد
تعمیر کوتیکول های آسیب دیده
فقط برای هر بار استفاده کمی محصول مورد نیاز است
جلوی رنگ شدن موهای شما را می گیرد
منفی
عطر محکم
 
 
8. شامپو Oribe Silverati
 
شامپو Pinit Oribe Silverati
این شامپو مخصوص موهای خاکستری و سفید است. باعث رفع افتادگی و رنگ زرد می شود و درخشش بازتابی به موهای شما می بخشد. موهای شما را نرم می کند و خاصیت ارتجاعی آن را بهبود می بخشد. به آرامی موها و پوست سر شما را بدون خشک شدن تمیز می کند. همچنین رشته های ناعادلانه را لکه دار می کند و باعث می شود موهای شما قابل کنترل تر باشد. این فرمول با رنگدانه های آبی و نقره ای تزریق می شود که به درخشندگی موهای خاکستری و نقره ای کمک می کند. این شامپو بی نظیر از عصاره نقره ای اروپایی تهیه شده است که موهای شما را به شدت هیدراته می کند و از پیری زودرس جلوگیری می کند.
 
طرفداران
بازیابی شور و نشاط و درخشش به موهای کسل کننده
موهای شما را قابل کنترل تر می کند
موهای شما را مرطوب می کند
ایده آل برای احیای نکات برجسته خاکستری و سفید
منفی
گران
 
 
9. N Rage 3-in-1 Shampoo Depo Color + تهویه - N-Digo Blue
 
N Rage 3-in-1 Shampoo Depo Colouring + Conditioner - N-Digo Blue Pinit
این شامپو بلافاصله رنگ شدید را به موهای شما منتقل می کند. موهای شما را مرطوب و ترمیم می کند ، نشاط آن را حفظ می کند و با هر بار استفاده درخشش طولانی مدت به شما می بخشد. فرمول آن با عصاره های گل Verbascum و quinoa هیدرولیز شده که موهای خشک و زبر را مرطوب می کند تزریق می شود. این شامپو ادعا می کند ضمن تقویت کوتیکول ها در سطح سلولی ، رنگدانه های رنگی را به موهای شما منتقل می کند.
 
طرفداران
موهای شما را نرم می کند
پروازهای تیمس
خیلی خوب
فرمول مقاوم در برابر محو شدن
منفی
زمان می برد
مرجع:sanykala

10 بهترین شامپو هیپو آلرژن برای پوست حساس

 آیا شما یک خواننده لیبل هستید؟ آیا قبل از خرید محصول به دنبال کلماتی مانند "ملایم" ، "تغذیه کننده" ، "عاری از مواد شیمیایی" و غیره هستید؟ خوب ، اگر فردی با پوست حساس هستید ، این کلمات به تنهایی نمی توانند همه جادوها را انجام دهند. اگر به دنبال شامپو هایپالرژنی هستید ، روی محصولاتی که توسط FDA و یا متخصصین پوست تست شده اند ، سرمایه گذاری کنید. آنهایی که حاوی پارابن ، فتالات ، الکل و هرگونه عطر نیستند. به ویژه ، ترکیباتی مانند پارابن و سولفات برای کسانی که دچار اگزما هستند ، کاملاً مهم نیست.

 
به خاطر سپردن همه این اطلاعات ، رانندگی تا سوپر مارکت و دویدن در اطراف راهرو شامپو می تواند چالش برانگیز باشد. از این رو ، این مقاله! در اینجا لیستی از 10 بهترین شامپو ضد حساسیت زا آورده شده است. نگاهی بیاندازید.
 
محصولات چک قیمت
چک و قیمت شامپو رایگان و پاک کنید
شامپو طبیعی خالص - قیمت مرکبات و نعنا قیمت را بررسی کنید
بررسی قیمت شامپو DHS پاک
شستشوی کودک و شامپو با Cetaphil با قیمت کالدولای آلی
قیمت بررسی شامپو روغن آرتور Naturals Argan
بررسی قیمت شامپوی تمشک درخت به وان
قیمت شامپو مخصوص روغن فرمول روغن چای Maple Holistic
قیمت شامپو با حجم بالا را بررسی کنید
شامپو + صادقانه شرکت افتخار - قیمت شیرینی وانیل نارنجی شیرین
قیمت چک کردن شامپو فوق العاده آرام و بی نظیر Naturallle Biotera Hypoallergenic
 
10 شامپو Hypoallergenic برتر برای خرید در سال 2019 برای پوست سر حساس
1. شامپو رایگان و پاک
 
شامپو Pinit را رایگان و پاک کنید
 
این شامپوی بدون دارو و ملایم برای پوست حساس به پوست سر و پوست ایده آل است. موهای شما را به خوبی تمیز می کند و باعث می شود بیشتر کنترل شود. از پوسته پوسته شدن و پوسته پوسته شدن جلوگیری می کند. این شامپو فاقد گلوتن به کنترل ترشح بیش از حد سبوس کمک می کند و باعث می شود تا مواد جمع آوری شده و مانده ها در خلیج فارس حفظ شود. برای مبتلایان به پوست سر آلوده ، این فرمول خفیف می تواند به از بین بردن مواد تحریک کننده بدون خشک کردن آن کمک کند.
 
طرفداران
فرمول متعادل pH
عاری از مواد شیمیایی خشن
متخصص پوست و مو
مناسب برای مبتلایان به اگزما و پسوریازیس پوست سر
منفی
هیچ یک
 
 
 
 
2. شامپو طبیعی خالص - مرکبات و نعناع
 
شامپو طبیعی خالص - مرکبات و نعناع Pinit
 
این شامپو حاوی ترکیبی متعادل از پاک کننده ها ، روغنهای اساسی و سایر نرم کننده ها است که بدون خشک کردن موها و پوست سر شما را تمیز می کند. یک چرم نرم تولید می کند که رطوبت بی وزنی را فراهم می کند. ادعا می شود این محصول حاوی 99.95٪ مواد طبیعی است. نعناع و جوهر اکالیپتوس نشانه ای از طراوت را به پوست سر شما اضافه می کند. ترکیب مواد غنی تزریق شده در این شامپو به تقویت ریشه های ضعیف کمک می کند.
 
طرفداران
 
یخ زدگی و شکستگی را از بین می برد
پوست سر را هیدراته می کند
فولیکول های مو را تقویت می کند
پوست سر را تازه و بی بو نگه می دارد
منفی
هیچ یک
 
 
 
3. شامپو شفاف DHS
این شامپو تمیزکننده روزانه می تواند سلامت پوست سر شما را تنها در چند هفته بهبود بخشد. این فرمول بدون هیچگونه مواد شوینده سختی که ممکن است مشکلات پوست سر شما را افزایش دهد تهیه شده است. این شامپو میزان pH پوست سر شما را حفظ کرده و پوست سر و مو را شرایط می کند. بهترین بخش این است که این شامپو hypoallergenic برای افرادی که دارای مشکلاتی مانند شوره سر ، پسوریازیس ، اگزما و درماتیت سبورئیک هستند ، ایده آل است.
 
طرفداران
پوست سر خارش را تسکین می دهد
روغن های اضافی را پاک می کند
پروازهای تیمس
متخصص پوست و مو
منفی
احساس سوزن سوزن را روی پوست سر می گذارد
 
 
4- شستشوی کودک و شامپو با کودن آلی ، از گیاه ساتافیل
 
شستشوی کودک و شامپو با Cetaphil با مواد آلی CalendulaPinit
اگرچه برای نوزادان ایجاد شده است ، این فرمول ملایم برای بزرگسالان نیز مناسب است! Cetaphil Baby Wash And Shampoo با عصاره آلی گلبول قرمز تزریق می شود ، که از گل ماریجولد گرفته می شود. در یک فوم غنی و ملایم قرار می گیرد و در طی چند ثانیه پوست سر و موهای شما را آبرسان می کند. این احساس تازه و آرامش بخش را روی موهای شما می گذارد.
 
طرفداران
عاری از مواد شیمیایی خشن
بی خطر برای استفاده روزانه
بدون پارابن ، رنگ و روغن معدنی وجود ندارد
موهای شما را خشک نمی کند
منفی
عطر محکم
 
 
5- شامپو روغن آرتور Naturals Argan
 
شامپو روغن آرت Naturals آرگان Pinit
این شامپوی تزریق شده روغن آرگان به ترمیم و تقویت رشد مو کمک می کند. موهای خشک و شکننده را با آبرسانی به کوتیکول های آسیب دیده مرطوب می کند. مواد معدنی و روغن های مرطوب کننده موجود در این شامپو به تسکین پوست سر کمک می کند. همچنین التهاب و درد را درمان می کند. این شامپو سرشار از مواد مغذی حاوی موادی مانند آووکادو ، جوجوبا و روغن بادام است که به تقویت رشته های ضعیف کمک می کند.
 
طرفداران
موهای یخ زده
قرمزی پوست سر را درمان می کند
هر رشته را به شدت مرطوب می کند
پارابن- و بی رحمانه
منفی
می تواند موهای شما را چرب کند
 
 
6. شامپو Tree To Tub Soapberry
 
شامپو Pinit Tree To Tub Soapberry
این شامپو ارگانیک با صابون های سرشار از ساپونین تزریق می شود که به متعادل کردن pH پوست سر ، شوره سر شفاف ، معالجه پسوریازیس و ایجاد موهای شما کمک می کند. این فرمول با روغن آلی ارگان ، آلوئه ورا ، بابونه و زیتون تزریق می شود. این مواد ضمن تسکین یک پوست سر خشک و حساس ، موهای شما را صاف می کنند. بهترین بخش در مورد این شامپو این است که تمام مواد تشکیل دهنده به صورت ارگانیک جمع آوری و به صورت دستی جمع می شوند.
 
طرفداران
عاری از مواد شوینده خشن
شوره سر و پوسته ها را پاک می کند
سلامت کلی پوست را بهبود می بخشد
منفی
در ابتدا می تواند موهای شما را خشک کند
 
 
7. شامپو مخصوص فرمول روغن روغنی چای Maple Holistic
 
شامپو Pinit مخصوص فرمول مخصوص روغن چای روغنی Maple Holistic
با استفاده از شامپوی روغن چای Maples Holistics ، سوزش پوست سر را پایان دهید. خارش ، پوسته پوسته شدن و شوره را تسکین می دهد. این فرمول مملو از خاصیت ضد باکتری و ضد قارچ است که به از بین بردن عفونت از پوست سر شما کمک می کند. باعث افزایش گردش خون و رشد موهای سالم می شود. این شامپو مرطوب کننده عاری از سولفات ، پوست سر را مرطوب می کند ، فولیکول ها را تمیز می کند و تنها در یک بار استفاده از خاک را پاک می کند. این ریشه ها را تقویت کرده و خاصیت ارتجاعی موهای شما را بهبود می بخشد.
 
طرفداران
پوست سر را تغذیه می کند
از پوسته پوسته شدن و شپش جلوگیری می کند
ریزش مو را کنترل می کند
منفی
بوی دارویی قوی
 
 
8- شامپو حجمی را پاک کنید
 
 شامپو Pinit حجم دهنده را پاک کنید
شامپو هیپوآلرژنیک Volumizing Cleum فاقد پارابن ، سولفات و سایر مواد شیمیایی مضر است. پوست سر شما را کاملاً تمیز کرده و موهای ابریشمی و براق به شما می بخشد. حجم آن را به موهای چسبناک اضافه می کند و ظاهری کامل تر به آن می بخشد. این پاک کننده ملایم درخشش درخشان را به موهای کسل کننده و بی جان می دهد که روزها ادامه دارد.
 
طرفداران
وگان و عاری از ظلم و ستم
فرمول آبرسان
موهای شما را ضخیم می کند
منفی
می تواند موهای شما را چرب کند
 
 
9. شامپو شرکت Honest Company + بدن شستشو - وانیل شیرین پرتقال
 
شامپو شرکت افتخار + بدن شستشو - شیرین وانیلی Pinit
این فرمول آرام و ملایم 2 در 1 برای کل خانواده مناسب است. این ماده حاوی مواد آلی مانند روغن نارگیل ، پروتئین جوجوبا و quinoa است که به مرطوب شدن مو و پوست شما کمک می کند. این ترکیبات پوست سر شما را تسکین داده و موهای شما را تغذیه می کنند. فرمول موهای شما را بدون استفاده بیش از حد از آن پاک می کند. باعث می شود موهای شما فوراً نرم و تازه به نظر برسد.
 
طرفداران
التهاب پوست سر را درمان می کند
فرمول متعادل pH
کودکان آزمایش شده اند
منفی
در ابتدا می تواند موهای شما را خشک کند
 
 
10. شامپوی فوق العاده ملایم و طبیعی لامپ بیوترا بیوتیرا بی نظیر
 
شامپو Pinit شامپو فوق العاده ملایم Naturelle Biotera Hypoallergenic
شامپو Hypoallergenic Biotera Biotera ، Naturelle به آرامی پوست سر شما را بدون خشک کردن آن تمیز می کند. این گیاه حاوی بابونه و گیاهان آرامش بخش دیگری است که موها و پوست سر شما را تغذیه می کند. در طی دو شستشو ، این شامپو باعث بهبود سلامت کلی پوست سر شما خواهد شد. این فرمول آزمایش شده توسط متخصص پوست است که برای کسانی که پوست سر خارش و خشکی دارند ، به خوبی کار می کند.
مرجع:ثانیکالا

15 محصول ضروری برای موهای زیبا و موج دار

 موهای موج دار کاملاً خیره کننده است. شما می توانید آن مدل موهای کامل ساحلی را به کمک امواج بدست آورید. در حالی که همه در مورد چگونگی نگهداری موهای فرفری احتیاج دارند ، آنها تمایل دارند فراموش کنند که موهای مواج نیز نیاز به مراقبت عاشقانه دارند. بنابراین ، اگر موهای مواج یا موهای زبر دارید ، ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید که چگونه می توانید با استفاده از چند محصول ، زیبایی ظاهری خوشگل را به آن بدهید.

 
بهترین راه برای داشتن موهای مناسب ، خوب نگه داشتن آن است. شستن موهایتان هر روز متناوب ، روغن دادن به آن و اجازه خشک شدن هوا چند روش برای رسیدگی به آن است. اما برای مراقبت از آن نیز باید از محصولات خاصی استفاده کنید. در اینجا لیستی جامع از بهترین محصولات برای بررسی موهای شما موهای زائد وجود دارد.
 
محصولات چک قیمت
قیمت شامپو و تهویه مطبوع کننده روغن آرژانتین LuxeOrganix
قیمت چک کن تهویه مطبوع Silk18
بررسی قیمت روغن آریا استار آرگان
قیمت ژل آلوئه ورا Amara Organics را بررسی کنید
Pureology ابریشم Bodifier حجم دهنده موس چک قیمت
بررسی قیمت کرم تعیین کننده Moroccanoil Curl
قیمت بررسی مایع مهار محافظ حرارتی و گرمایشی مجتمع کراتین
در مورد فر و تهویه مطبوع و تهویه مطبوع و چک کردن Detangler طبیعی Curl-n-Wavy
قیمت بررسی اسپری Detangling بدون حاشیه بدون برف مرطوب و N-Wavy
تیپی تختخواب تری تگ Headpiece Massive Shine Haredpray Price Check Price
 
15 محصول ضروری برای موهای زیبا و موج دار
1. شامپو و تهویه کننده روغن جوان سازی LuxeOganganix
 
شامپو و ConditionerPinit روغن جوانسازی جوان آرگان ، LuxeOrganix
 
برای موهای مواج به شامپویی احتیاج دارید که موهای شما را کاملاً تمیز کرده و به آن حجم دهد. شامپو جوان سازی روغن آرگانکس LuxeOrganix از موهای شما محافظت می کند و آن را تغذیه می کند. این روغن حاوی روغن آرگان است که برای سلامتی مو مفید است. از آنجا که روغن آرگان یک آنتی اکسیدان طبیعی است ، از موهای شما در برابر اشعه های شدید خورشید نیز محافظت می کند.
 
کولر گازی روغن آرگان LuxeOrganix برای موهای مواج شگفتی می کند. مواد طبیعی آن به عنوان یک روش درمانی درمانی مو ، کاملاً تغذیه و جوانسازی موهای شما عمل می کند. روغن آرگان به عنوان یک محافظ UV عمل می کند زیرا یک آنتی اکسیدان است. از آنجا که روغن آرگان نیز ضد قارچ است ، موهای شما را از شر شوره سر و خارش پوست سر حفظ می کند.
 
طرفداران
از مواد طبیعی استفاده می کند که مو را حجیم و براق می کند.
یخ زدگی و خشکی را کاهش می دهد.
می توان برای درمان آبگرم مو به عنوان جوان سازی درمانی استفاده کرد.
عاری از سولفات ها (SLS) ، کلرید سدیم ، پارابن ها ، گلوتن ، فتالات و الکل های خشک شده ، که می توانند به مرور زمان برای موهای شما مضر باشند و باعث ریزش مو و آسیب دیدگی مو می شوند.
می توان از موهای رنگ شده و کراتین استفاده کرد.
مانع از محو شدن سریع رنگ مو می شود.
خارش و شوره را درمان می کند.
منفی
زیاد نمی کند. اطمینان حاصل کنید که موهای خود را با مقدار کافی آب بشویید تا کاملاً از شامپو استفاده شود.
اگر موهای خشک دارید ، استفاده بیش از حد از شامپو می تواند خشکی را در موهای شما تشدید کند.
اگر موهای روغنی طبیعی دارید ، استفاده بیش از حد از تهویه هوا می تواند موهای شما را چرب تر کند.
 
 
2. تهویه مطبوع Silk18
 
Silk18 Leave-In ConditionerPinit
تهویه مطبوع راهی عالی برای زیبایی موهای شما است. تهویه مطبوع طبیعی می تواند برای مدت طولانی در موهای شما باقی بماند و نسبت به حالت های شیمیایی سالم تر باشد. Silk18 از روغن آرگان ، کره shea ، انار ارگانیک ، هیبیسکوس ، گاومیش دریایی ، روغن جوجوبا و عصاره چای سبز برای مرطوب کردن موهای شما و سالم سازی آن استفاده می کند.
 
طرفداران
عاری از پارابن ، سولفات و سیلیکون.
موهای نازک را جوان کرده و آن را سالم و ضخیم می کند.
خشکی و سرخ شدن را کاهش می دهد.
از ریزش مو ، آسیب گرما و شکستگی مو جلوگیری می کند.
حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از ایجاد شوره سر و خارش پوست سر جلوگیری می کند.
منفی
اگر موهای رنگی و سفید دارید ، استفاده بیش از حد از این تهویه مطبوع می تواند آن را خشک کند.
 
 
3. روغن آریا استار آرگان
 
آریا استار آرگان OilPinit
روغن آریا استار آرگان موهای شما را تغذیه می کند. قبل از ماساژ دادن آن به موهایتان ، این روغن را برای چند ثانیه گرم کنید. ماساژ پوست سر خود را فراموش نکنید. همچنین می توانید قبل از شستن موها ، آن را به عنوان ماسک تهویه مطبوع بگذارید.
 
طرفداران
موهای شما را از بیماری های قارچی ، شوره سر و آسیب های گرما محافظت می کند.
موها را سالم و ضخیم می کند.
برای تغذیه بر روی پوست و ناخن ها قابل استفاده است.
منفی
بدون رایحه اضافه شده ، بنابراین بوی روغن آرگان خالص است ، اما بوی چند دقیقه بعد از استفاده از بین می رود.
 
 
4- ژل آلوئه ورا Amara Organics
 
 Amara Organics Aloe Vera GelPinit
ژل آلوئه ورا Amara Organics آلوئه ورا نه تنها می تواند برای زیبایی موهای شما بلکه برای تغذیه آن نیز مورد استفاده قرار گیرد. این ژل به راحتی در کل موها نفوذ می کند. از آنجا که کاملاً طبیعی است ، برای قفل های موج دار شما بسیار مناسب است.
 
طرفداران
موها با آلوئه ورا مرطوب و مرطوب می شوند.
از مو محافظت می کند و به آن می درخشد.
موها را تا تمام کوتیکول ها تغذیه می کند.
قابل استفاده بر روی پوست نیز هست.
منفی
اگر موهای بسیار ضخیمی دارید ، ممکن است این ژل مو خیلی طولانی نماند.
 
 
5. موسسه ابداع کننده ابریشم Pureology
 
Podology ابریشم اصلاح کننده حجم دهنده MoussePinit
موس یک گزینه عالی برای یک ظاهر طراحی شده موهای ضخیم و موج دار است. این امر به این دلیل است که به راحتی گسترش می یابد. زیبایی شناسی موهای شما را براق و نرم می کند. نیازی به نگرانی نیست اگر موهای رنگی دارید زیرا برای محافظت از رنگ موهای خود موثر است.
 
طرفداران
از 10 استفاده می کند
این محصول به تعریف امواج و فرهای شما کمک می کند. آن را قبل و بعد از موهای خود بمالید. موهای شما باید مرطوب باشد. کرم تعیین کننده Curl Morocccanoil از تهویه شدید برای از بین بردن موهای زائد و خوب نگه داشتن موهای شما استفاده می کند ، خواه بخواهید موهای شما موهای مجعد یا فرفری داشته باشد.
 
طرفداران
سرخ کردن را کنترل می کند و موها را حجیم و سرسبز نگه می دارد.
صرف نظر از آب و هوا ، امواج و فرهای شما را سالم نگه می دارد.
مو را نرم می کند.
تعریف را به فر و موج اضافه می کند.
منفی
اگر بیش از حد از محصول استفاده کنید ، موهای شما به جای امواج به موهای شما می رسد.
 
 
7. مه محافظ حرارتی ترمو شاین مجتمع کراتین
 
محافظ حرارتی محافظ حرارتی مجتمع Keratin Complex، Pin Pinit
ترمین شاین کراتین Complex Complex در محافظت از موهای مواج شما در برابر صدمات ناشی از ابزارهای طراحی گرما کمک می کند. قبل از استفاده از موی فر یا آهن آن را روی موهای خود اسپری کنید. این ماده حاوی کراتین است که از شکننده و شکننده شدن موهای شما جلوگیری می کند.
 
طرفداران
برنامه سریع
از مو در برابر اشعه ماوراء بنفش و آسیب های ناشی از وسایل گرمایش محافظت می کند.
موهای شما را سالم و بدون آسیب نگه می دارد.
مو را براق می کند.
بدون سرخ شدن یا خشکی.
منفی
درب شل است و می تواند به سرعت خاموش شود.
 
 
8. در مورد تهویه مطبوع طبیعی Curl-n-Wavy Curl و Detangler
 
در تهویه مطبوع طبیعی Curl-n-Wavy Curl و DetanglerPinit
وقتی موهای مواج دارید ، گره های زیادی پیدا خواهید کرد. این اسپری بدون از بین رفتن و ریزش مو به رفع آنها کمک می کند.
 
طرفداران
این ماده به دفع مو بدون ریزش مو کمک می کند.
عصاره دانه انگور حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از آسیب رساندن به کوتیکول های مو محافظت می کند.
باعث ایجاد شوره سر نمی شود.
مو را نرم و براق می کند.
به عنوان نرم کننده برای مرطوب کردن مو کار می کند.
منفی
باعث تقویت مو یا موهای زائد نمی شود.
 
 
9. اسپری Detangling بدون حاوی برف مرطوب W-N-Wavy
 
SprayPinit Detangling بدون حاشیه بدون برف مرطوب W-N-Wavy
نکته موی موج دار این است که در هوای مرطوب کاملاً به راحتی سرخ می شود. همچنین رطوبت کافی به دست نمی آید. اسپری Wizz-N-Wavy Frizz-Free به شما کمک می کند تا از شر این برآمدگی خلاص شوید.
 
طرفداران
شکستگی مو را کاهش می دهد.
بلافاصله فرس را برطرف می کند.
موها را نرم و بدون لکه دار نگه می دارد.
این ماده را می توان در موهای مصنوعی نیز استفاده کرد.
منفی
هیچ یک
 
 
 
10. شاهکار تیز تیز تیز Headpiece Massive Shine Hairspray
 
Tigi Bed Head գլուխ شاهکار عظیم Shiny Hayspray Pinit
شاهکار موی Tigi Bed Head Hecepray بدون توجه به اینکه مدل مو چیست ، به سالم ماندن موها کمک می کند. مانند ژل مایع سخت عمل می کند ، که می تواند مدل مو را به آخرین سبک خود حفظ کند تا زمانی که محو شود یا از بین برود. این موی مو چند ساعت طول می کشد.
 
طرفداران
این براق و درخشش را به تمام سبک ها و بافت های به پایان رسیده ارائه می دهد.
به هر سبکی می افزاید.
شرکت ماندگاری طولانی
منفی
اگر از این محصول با وسایل گرمایشی استفاده می کنید ، لازم است اسپری هر بخش را با سبک نادرست خود به همان سبک مورد نظر نشان دهید.
 
 
11. شامپو خشک Batist (سرخ شدن)
 
شامپو خشک Batist (سرخ شدن) Pinit
شامپو خشک Batiste می تواند به موهای شما حجم اضافه کند. همچنین برای جذب روغنهای طبیعی که از سر شما جاری می شوند برای جلوگیری از چرب شدن آن استفاده می شود. سبک است و موهای شما را به سمت پایین وزنه نمی کند.
 
طرفداران
100٪ وگان
فرمول بی آب ، خاک و چربی را برای جوانسازی موهای کسل کننده و بی جان جذب می کند.
با اضافه کردن بدن و بافت ، مو را آسانسور می کند.
چند اسپری سریع باعث می شود موها سریع و تمیز و تمیز شوند.
منفی
هیچ یک
 
 
 
12. شامپو نقره ای B Uniq
 
B Uniq نقره ShampooPinit
اگر موهای موج دار خود را رنگ کرده اید و دارای رنگ های زرد ، طلایی ، قرمز یا نارنجی است ، شامپو نقره ای B Uniq می تواند به خلاص شدن از شر آنها کمک کند. به عنوان سپر عمل می کند و موهای شما را از آسیب محافظت می کند. همچنین باعث می شود درخشش و حجم به موهای شما و مهر و موم های رنگ اضافه شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.
 
طرفداران
رنگهای زرد ، نارنجی و قرمز را بعد از رنگ کردن موها دور می کند.
موها را نرم و مجدداً حفظ می کند.
بدون سولفات و بدون پارابن.
رنگ موهای سرد را تقویت می کند.
منفی
برای گرفتن بهترین نتیجه باید تونر را بر اساس رنگ مو مناسب انتخاب کنید.
 
 
13. Sebastian Cellofhanes Revitalizer رنگ مو
 
15-Must-Have-Products-For-Beautiful-Wavy-HairPinit
 
 
هنگام در نظر گرفتن رنگ کردن موهای مواج ، باید مراقب باشید. استفاده از محصولات رنگی حاوی آمونیاک و PPD می تواند باعث آسیب به موهای شما شود. همچنین داشتن موهای مواج به این معنی است که باید تا حد امکان رطوبت لازم را به آن بدهید. به همین دلیل یک رنگ مو بدون آمونیاک مانند رنگ مو موی Sebastian Cellophanes می تواند بهترین تجربه رنگ آمیزی را به شما ارائه دهد.
 
طرفداران
 
با رنگهای آرایشی غیر اکسید کننده FDA و مهار کننده های اشعه ماوراء بنفش که از موهای شما محافظت می شود تزریق می شود.
فرمول با فرمول سرشار از پروتئین و مجموعه اسید درخشش رنگی که به موهای شما براق و سالم و براق می دهد.
حاوی آمونیاک یا پراکسید نیست.
منفی
 
هیچ یک
 
 
 
 
 
14. شامپو تقویت کننده تابش رنه فرتر اوکارا
 
رنه Furterer Okara درخشندگی تقویت کننده ShampooPinit
شامپو تقویت کننده تابش رنه Furterer Okara به شما کمک می کند تا مدت زمان طولانی رنگ موهای شما محو نشود. با داشتن این محصول بدون سولفات می توانید شدت رنگ موهای خود را حفظ کنید. این باعث تقویت رنگ و لعاب رنگ روی موهای مواج شما می شود.
 
طرفداران
این رنگ باعث دوام بیشتر و زنده ماندن آن می شود.
مو را تغذیه می کند.
منفی
می تواند رنگهای قدیمی را که محو شده اند دوباره فعال کنید.
 
 
15. تهویه مطبوع LuxeOrganix
مرجع: ثانیکالا

15 محصول ضروری برای موهای زیبا و موج دار

 موهای موج دار کاملاً خیره کننده است. شما می توانید آن مدل موهای کامل ساحلی را به کمک امواج بدست آورید. در حالی که همه در مورد چگونگی نگهداری موهای فرفری احتیاج دارند ، آنها تمایل دارند فراموش کنند که موهای مواج نیز نیاز به مراقبت عاشقانه دارند. بنابراین ، اگر موهای مواج یا موهای زبر دارید ، ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید که چگونه می توانید با استفاده از چند محصول ، زیبایی ظاهری خوشگل را به آن بخشید.

 
بهترین راه برای داشتن موهای مناسب ، خوب نگه داشتن آن است. شستن موهایتان هر روز متناوب ، روغن دادن به آن و اجازه خشک شدن هوا چند روش برای رسیدگی به آن است. اما برای مراقبت از آن نیز باید از محصولات خاصی استفاده کنید. در اینجا لیستی جامع از بهترین محصولات برای بررسی موهای شما موهای زائد وجود دارد.
 
محصولات چک قیمت
قیمت شامپو و تهویه مطبوع کننده روغن آرژانتین LuxeOrganix
قیمت چک کن تهویه مطبوع Silk18
بررسی قیمت روغن آریا استار آرگان
قیمت ژل آلوئه ورا Amara Organics را بررسی کنید
Pureology ابریشم Bodifier حجم دهنده موس چک قیمت
بررسی قیمت کرم تعیین کننده Moroccanoil Curl
قیمت بررسی مایع مهار محافظ حرارتی و گرمایشی مجتمع کراتین
در مورد فر و تهویه مطبوع و تهویه مطبوع و چک کردن Detangler طبیعی Curl-n-Wavy
قیمت بررسی اسپری Detangling بدون حاشیه بدون برف مرطوب و N-Wavy
تیپی تختخواب تری تگ Headpiece Massive Shine Haredpray Price Check Price
 
15 محصول ضروری برای موهای زیبا و موج دار
1. شامپو و تهویه کننده روغن جوان سازی LuxeOganganix
 
شامپو و ConditionerPinit روغن جوانسازی جوان آرگان ، LuxeOrganix
 
برای موهای مواج به شامپویی احتیاج دارید که موهای شما را کاملاً تمیز کرده و به آن حجم دهد. شامپو جوان سازی روغن آرگانکس LuxeOrganix از موهای شما محافظت می کند و آن را تغذیه می کند. این روغن حاوی روغن آرگان است که برای سلامتی مو مفید است. از آنجا که روغن آرگان یک آنتی اکسیدان طبیعی است ، از موهای شما در برابر اشعه های شدید خورشید نیز محافظت می کند.
 
کولر گازی روغن آرگان LuxeOrganix برای موهای مواج شگفتی می کند. مواد طبیعی آن به عنوان یک روش درمانی درمانی مو ، کاملاً تغذیه و جوانسازی موهای شما عمل می کند. روغن آرگان به عنوان یک محافظ UV عمل می کند زیرا یک آنتی اکسیدان است. از آنجا که روغن آرگان نیز ضد قارچ است ، موهای شما را از شر شوره سر و خارش پوست سر حفظ می کند.
 
طرفداران
از مواد طبیعی استفاده می کند که مو را حجیم و براق می کند.
یخ زدگی و خشکی را کاهش می دهد.
می توان برای درمان آبگرم مو به عنوان جوان سازی درمانی استفاده کرد.
عاری از سولفات ها (SLS) ، کلرید سدیم ، پارابن ها ، گلوتن ، فتالات و الکل های خشک شده ، که می توانند به مرور زمان برای موهای شما مضر باشند و باعث ریزش مو و آسیب دیدگی مو می شوند.
می توان از موهای رنگ شده و کراتین استفاده کرد.
مانع از محو شدن سریع رنگ مو می شود.
خارش و شوره را درمان می کند.
منفی
زیاد نمی کند. اطمینان حاصل کنید که موهای خود را با مقدار کافی آب بشویید تا کاملاً از شامپو استفاده شود.
اگر موهای خشک دارید ، استفاده بیش از حد از شامپو می تواند خشکی را در موهای شما تشدید کند.
اگر موهای روغنی طبیعی دارید ، استفاده بیش از حد از تهویه هوا می تواند موهای شما را چرب تر کند.
 
 
2. تهویه مطبوع Silk18
 
Silk18 Leave-In ConditionerPinit
تهویه مطبوع راهی عالی برای زیبایی موهای شما است. تهویه مطبوع طبیعی می تواند برای مدت طولانی در موهای شما باقی بماند و نسبت به حالت های شیمیایی سالم تر باشد. Silk18 از روغن آرگان ، کره shea ، انار ارگانیک ، هیبیسکوس ، گاومیش دریایی ، روغن جوجوبا و عصاره چای سبز برای مرطوب کردن موهای شما و سالم سازی آن استفاده می کند.
 
طرفداران
عاری از پارابن ، سولفات و سیلیکون.
موهای نازک را جوان کرده و آن را سالم و ضخیم می کند.
خشکی و سرخ شدن را کاهش می دهد.
از ریزش مو ، آسیب گرما و شکستگی مو جلوگیری می کند.
حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از ایجاد شوره سر و خارش پوست سر جلوگیری می کند.
منفی
اگر موهای رنگی و سفید دارید ، استفاده بیش از حد از این تهویه مطبوع می تواند آن را خشک کند.
 
 
3. روغن آریا استار آرگان
 
آریا استار آرگان OilPinit
روغن آریا استار آرگان موهای شما را تغذیه می کند. قبل از ماساژ دادن آن به موهایتان ، این روغن را برای چند ثانیه گرم کنید. ماساژ پوست سر خود را فراموش نکنید. همچنین می توانید قبل از شستن موها ، آن را به عنوان ماسک تهویه مطبوع بگذارید.
 
طرفداران
موهای شما را از بیماری های قارچی ، شوره سر و آسیب های گرما محافظت می کند.
موها را سالم و ضخیم می کند.
برای تغذیه بر روی پوست و ناخن ها قابل استفاده است.
منفی
بدون رایحه اضافه شده ، بنابراین بوی روغن آرگان خالص است ، اما بوی چند دقیقه بعد از استفاده از بین می رود.
 
 
4- ژل آلوئه ورا Amara Organics
 
 Amara Organics Aloe Vera GelPinit
ژل آلوئه ورا Amara Organics آلوئه ورا نه تنها می تواند برای زیبایی موهای شما بلکه برای تغذیه آن نیز مورد استفاده قرار گیرد. این ژل به راحتی در کل موها نفوذ می کند. از آنجا که کاملاً طبیعی است ، برای قفل های موج دار شما بسیار مناسب است.
 
طرفداران
موها با آلوئه ورا مرطوب و مرطوب می شوند.
از مو محافظت می کند و به آن می درخشد.
موها را تا تمام کوتیکول ها تغذیه می کند.
قابل استفاده بر روی پوست نیز هست.
منفی
اگر موهای بسیار ضخیمی دارید ، ممکن است این ژل مو خیلی طولانی نماند.
 
 
5. موسسه ابداع کننده ابریشم Pureology
موس یک گزینه عالی برای یک ظاهر طراحی شده موهای ضخیم و موج دار است. این امر به این دلیل است که به راحتی گسترش می یابد. زیبایی شناسی موهای شما را براق و نرم می کند. نیازی به نگرانی نیست اگر موهای رنگی دارید زیرا برای محافظت از رنگ موهای خود موثر است.
 
طرفداران
از فرمول 100٪ وگان استفاده می کند.
موها را بدون آنکه وزن آن پایین بیاید ، شرایط می کند.
موها را آبرسانی می کند تا آن را حجیم و براق کند.
از محو شدن رنگ مو جلوگیری می کند.
منفی
نگه داشتن طولانی مدت نگه نمی دارد.
 
 
6. کرم تعریف کننده Moroccanoil Curl
 
Moroccanoil Curl Definition Cream Cream
این محصول به تعریف امواج و فرهای شما کمک می کند. آن را قبل و بعد از موهای خود بمالید. موهای شما باید مرطوب باشد. کرم تعیین کننده Curl Morocccanoil از تهویه شدید برای از بین بردن موهای زائد و خوب نگه داشتن موهای شما استفاده می کند ، خواه بخواهید موهای شما موهای مجعد یا فرفری داشته باشد.
 
طرفداران
سرخ کردن را کنترل می کند و موها را حجیم و سرسبز نگه می دارد.
صرف نظر از آب و هوا ، امواج و فرهای شما را سالم نگه می دارد.
مو را نرم می کند.
تعریف را به فر و موج اضافه می کند.
منفی
اگر بیش از حد از محصول استفاده کنید ، موهای شما به جای امواج به موهای شما می رسد.
 
 
7. مه محافظ حرارتی ترمو شاین مجتمع کراتین
 
محافظ حرارتی محافظ حرارتی مجتمع Keratin Complex، Pin Pinit
ترمین شاین کراتین Complex Complex در محافظت از موهای مواج شما در برابر صدمات ناشی از ابزارهای طراحی گرما کمک می کند. قبل از استفاده از موی فر یا آهن آن را روی موهای خود اسپری کنید. این ماده حاوی کراتین است که از شکننده و شکننده شدن موهای شما جلوگیری می کند.
 
طرفداران
برنامه سریع
از مو در برابر اشعه ماوراء بنفش و آسیب های ناشی از وسایل گرمایش محافظت می کند.
موهای شما را سالم و بدون آسیب نگه می دارد.
مو را براق می کند.
بدون سرخ شدن یا خشکی.
منفی
درب شل است و می تواند به سرعت خاموش شود.
 
 
8. در مورد تهویه مطبوع طبیعی Curl-n-Wavy Curl و Detangler
 
در تهویه مطبوع طبیعی Curl-n-Wavy Curl و DetanglerPinit
وقتی موهای مواج دارید ، گره های زیادی پیدا خواهید کرد. این اسپری بدون از بین رفتن و ریزش مو به رفع آنها کمک می کند.
 
طرفداران
این ماده به دفع مو بدون ریزش مو کمک می کند.
عصاره دانه انگور حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از آسیب رساندن به کوتیکول های مو محافظت می کند.
باعث ایجاد شوره سر نمی شود.
مو را نرم و براق می کند.
به عنوان نرم کننده برای مرطوب کردن مو کار می کند.
منفی
باعث تقویت مو یا موهای زائد نمی شود.
 
 
9. اسپری Detangling بدون حاوی برف مرطوب W-N-Wavy
 
SprayPinit Detangling بدون حاشیه بدون برف مرطوب W-N-Wavy
نکته موی موج دار این است که در هوای مرطوب کاملاً به راحتی سرخ می شود. همچنین رطوبت کافی به دست نمی آید. اسپری Wizz-N-Wavy Frizz-Free به شما کمک می کند تا از شر این برآمدگی خلاص شوید.
 
طرفداران
شکستگی مو را کاهش می دهد.
بلافاصله فرس را برطرف می کند.
موها را نرم و بدون لکه دار نگه می دارد.
این ماده را می توان در موهای مصنوعی نیز استفاده کرد.
منفی
هیچ یک
 
 
 
10. شاهکار تیز تیز تیز Headpiece Massive Shine Hairspray
 
Tigi Bed Head գլուխ شاهکار عظیم Shiny Hayspray Pinit
شاهکار موی Tigi Bed Head Hecepray بدون توجه به اینکه مدل مو چیست ، به سالم ماندن موها کمک می کند. مانند ژل مایع سخت عمل می کند ، که می تواند مدل مو را به آخرین سبک خود حفظ کند تا زمانی که محو شود یا از بین برود. این موی مو چند ساعت طول می کشد.
 
طرفداران
این براق و درخشش را به تمام سبک ها و بافت های به پایان رسیده ارائه می دهد.
به هر سبکی می افزاید.
شرکت ماندگاری طولانی
منفی
اگر از این محصول با وسایل گرمایشی استفاده می کنید ، لازم است اسپری هر بخش را با سبک نادرست خود به همان سبک مورد نظر نشان دهید.
 
 
11. شامپو خشک Batist (سرخ شدن)
 
شامپو خشک Batist (سرخ شدن) Pinit
شامپو خشک Batiste می تواند به موهای شما حجم اضافه کند. همچنین برای جذب روغنهای طبیعی که از سر شما جاری می شوند برای جلوگیری از چرب شدن آن استفاده می شود. سبک است و موهای شما را به سمت پایین وزنه نمی کند.
 
طرفداران
100٪ وگان
فرمول بی آب ، خاک و چربی را برای جوانسازی موهای کسل کننده و بی جان جذب می کند.
با اضافه کردن بدن و بافت ، مو را آسانسور می کند.
چند اسپری سریع باعث می شود موها سریع و تمیز و تمیز شوند.
منفی
هیچ یک
 
 
 
12. شامپو نقره ای B Uniq
 
B Uniq نقره ShampooPinit
اگر موهای موج دار خود را رنگ کرده اید و دارای رنگ های زرد ، طلایی ، قرمز یا نارنجی است ، شامپو نقره ای B Uniq می تواند به خلاص شدن از شر آنها کمک کند. به عنوان سپر عمل می کند و موهای شما را از آسیب محافظت می کند. همچنین باعث می شود درخشش و حجم به موهای شما و مهر و موم های رنگ اضافه شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.
 
طرفداران
رنگهای زرد ، نارنجی و قرمز را بعد از رنگ کردن موها دور می کند.
موها را نرم و مجدداً حفظ می کند.
بدون سولفات و بدون پارابن.
رنگ موهای سرد را تقویت می کند.
منفی
برای گرفتن بهترین نتیجه باید تونر را بر اساس رنگ مو مناسب انتخاب کنید.
 
 
13. Sebastian Cellofhanes Revitalizer رنگ مو
 
15-Must-Have-Products-For-Beautiful-Wavy-HairPinit
 
 
هنگام در نظر گرفتن رنگ کردن موهای مواج ، باید مراقب باشید. استفاده از محصولات رنگی حاوی آمونیاک و PPD می تواند باعث آسیب به موهای شما شود. همچنین داشتن موهای مواج به این معنی است که باید تا حد امکان رطوبت لازم را به آن بدهید. به همین دلیل یک رنگ مو بدون آمونیاک مانند رنگ مو موی Sebastian Cellophanes می تواند بهترین تجربه رنگ آمیزی را به شما ارائه دهد.
 
طرفداران
 
با رنگهای آرایشی غیر اکسید کننده FDA و مهار کننده های اشعه ماوراء بنفش که از موهای شما محافظت می شود تزریق می شود.
فرمول با فرمول سرشار از پروتئین و مجموعه اسید درخشش رنگی که به موهای شما براق و سالم و براق می دهد.
حاوی آمونیاک یا پراکسید نیست.
منفی
 
هیچ یک
 
 
 
 
 
14. رنه فراتر
 
مرجع:ثانیکالا

نحوه استفاده از روغن نارگیل برای شوره سر

 شوره سر ، همچنین به عنوان Pityriasis Simplex یا روسری شناخته می شود ، یک بیماری شایع پوست سر است که توسط افراد در هر سنی ، در سراسر جهان روبرو می شود. در اصل ریختن بیش از حد پوست مرده از پوست سر شماست و در اثر پوست سر بسیار روغنی ، خشک یا آلوده ایجاد می شود. ما هنوز علت دقیق شوره سر را مشخص نکردیم و هیچ درمانی دائمی برای این بیماری وجود ندارد. با این وجود روش هایی برای کنترل و به حداقل رساندن مشکل وجود دارد.

 
روغن نارگیل که از گوشت نارگیل های بالغ استخراج می شود ، سرشار از ویتامین ها و اسیدهای چرب است. اینها پوست سر را تغذیه می کنند و باعث تقویت سبوم می شوند. خاصیت ضد میکروبی آن ، همراه با طبیعت نافذ و تغذیه کننده آن ، آن را به یکی از بهترین راه حل های مراقبت از مو تبدیل کرده است.
 
 
دلایل شوره سر چیست؟
روغن نارگیل-برای-شوره سر-کنترل-در-5-موثر-راه 5Pinit
تصویر: Shutterstock
 
یک محیط خشک می تواند پوست سر شما را به سمت چاقی بیش از حد سوق دهد ، و باعث می شود که سبوم بیش از حد ، روغن طبیعی موجود در پوست سر شما باشد. سبوم بیش از حد تمایل به مسدود کردن منافذ و جذب میکروب ها دارد و منجر به عفونت هایی می شود که باعث ایجاد شوره سر می شوند. یکی دیگر از دلایل این بیماری حساسیت به قارچ Malassezia است. اگرچه به طور طبیعی در پوست سر همه اتفاق می افتد ، با خارج شدن از کنترل و تغذیه با سبوس باعث تحریک در بعضی از افراد می شود. حساسیت به مخمر ، خشکی پوست ، شامپو کردن کافی نیست ، و رژیم غذایی شما نیز عواملی هستند که می توانند منجر به شوره سر شوند.
 
 
[بخوانید: 11 علت شوره سر باید از آن آگاه باشید]
 
چگونه می توان از روغن نارگیل برای شوره سر استفاده کرد؟
به راحتی می توانید روغن نارگیل را روی موهای خود بمالید. با این حال ، روش هایی وجود دارد که می تواند به شما در جذب حداکثر مزایای روغن کمک کند. برای درمان شوره سر به طور طبیعی با استفاده از روغن نارگیل دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.
 
1. تهویه عمیق با روغن نارگیل
روغن نارگیل-برای-شوره سر-کنترل-در-5-موثر-راه-7Pinit
تصویر: Shutterstock
 
روغن نارگیل بهترین درمانی برای درمان موهای خشک ، آسیب دیده و بیش از حد پردازش شده است. یک درمان عمیق با تهویه باعث رطوبت موهای شما در حالی که از شر شوره سر خلاص می شوید این کار را حداقل یک بار در هفته انجام دهید تا مسئله به طور موثر کنترل شود.
 
عناصر
2-3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل (بسته به طول مو)
کلاه دوش / حوله گرم
یک شانه دندانه دار گسترده
روش
موهای خود را با شامپو بشویید. شرط نکن
با استفاده از یک شانه دندانه دار ، موهای خود را در حالی که هنوز کمی مرطوب است ، تقسیم کنید. مقداری روغن نارگیل را بین کف دست خود مالیده و استفاده از آن را روی موهای خود شروع کنید.
مطمئن شوید که پوست سر و تمام موهای خود را پوشانده اید ، از ریشه گرفته تا نکات.
موهای خود را بلند کرده و آن را با یک کلاه دوش بپوشانید ، یا آن را در یک حوله گرم بپیچانید (می توانید حوله را با استفاده از یک سشوار گرم کنید). فضای گرم داخل کلاه دوش یا حوله امکان نفوذ حداکثر را فراهم می کند.
بگذارید حداقل 30 دقیقه بماند. همچنین می توانید روغن را یک شبه رها کرده و صبح آنرا بشویید.
موهای خود را به خوبی با شامپو بشویید و اطمینان حاصل کنید که هیچ روغن باقیمانده باقی نمی ماند.
2. ماساژ روغن داغ با روغن نارگیل
روغن نارگیل-برای-شوره سر-کنترل-در-5-موثر-راه-2Pinit
تصویر: Shutterstock
 
ماساژ روغن داغ یکی از سریعترین و کارآمدترین راه های استفاده از روغن نارگیل است زیرا گرما امکان نفوذ حداکثر را فراهم می کند. ماساژ باعث تحریک پوست سر شما و پاکسازی هر گونه روغن و یا ایجاد خاک می شود.
 
عناصر
2-3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل (بسته به طول مو).
 
روش
روغن نارگیل را روی اجاق گاز گرم کنید. آن را بیش از حد گرم نکنید. شما هنوز هم می توانید پس از گرم کردن آن را لمس کنید.
انگشتان خود را درون روغن فرو کنید و از آنها برای ماساژ روغن در پوست سر خود استفاده کنید.
پوست سر خود را به مدت 10-15 دقیقه ماساژ دهید تا زمانی که تمام قسمت ها را پوشانده باشید.
از روغن باقیمانده برای پوشاندن موهای خود استفاده کنید.
بگذارید 30 دقیقه بماند و بعد با شامپوی خوب بشویید.
3. روغن نارگیل و آب لیمو
روغن نارگیل-برای-شوره سر-کنترل-در-5-موثر-راه-6Pinit
تصویر: Shutterstock
 
پوست سر شما به طور طبیعی اسیدی است. از این رو استفاده از آب لیمو که از نظر طبیعت اسیدی است ، برای تمیز کردن و ترمیم آن بسیار عالی است. این ، در ترکیب با روغن نارگیل ، راه حل مناسبی برای شوره سر است.
 
عناصر
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
1 قاشق چایخوری آب لیمو
روش
مواد فوق را مخلوط کرده و این مخلوط را روی پوست سر و موهای خود بمالید.
چند دقیقه آن را ماساژ داده و به مدت 20 تا 30 دقیقه روی آن بگذارید.
آن را با شامپو بشویید.
[بخوانید: چگونه از لیمو برای رهایی از شوره سر استفاده کنیم؟ ]
 
4. روغن نارگیل و روغن جوجوبا
روغن نارگیل-برای-شوره سر-کنترل-در-5-موثر-راه-1Pinit
تصویر: Shutterstock
 
روغن جوجوبا در واقع روغن نیست بلکه یک استر موم است. این شبیه به سبوم تولید شده توسط پوست سر شماست و کاربرد آن باعث افزایش تجمع سبوم اضافی می شود. همچنین پوست سر شما را به این فکر می اندازد که روغن کافی وجود داشته باشد و تولید را کاهش می دهد. اگر یک پوست سر روغنی دارید ، این ترکیب روغن نارگیل و جوجوبا برای درمان شوره سر شما مناسب است.
 
عناصر
1 قسمت روغن نارگیل
1 قسمت روغن جوجوبا
روش
روغن ها را در یک ظرف مخلوط کرده و مخلوط را روی پوست سر و موهای خود بمالید.
روغن را در پوست سر خود ماساژ دهید تا همه سبوم حل شود. چند دقیقه ماساژ دهید تا زمانی که کل ناحیه پوست سر خود را بپوشانید.
 
مرجع:ثانیکالا

آیا روغن نارگیل و آب لیمو می توانند رشد مو را تقویت کنند؟

 به همان اندازه که شما موهای خود را با هر فیبر موجودیت دوست دارید ، می تواند وقتی از رشد خود امتناع ورزد ، شما را ناامید کند. شما ممکن است آن را با هر ماسک روغن و مو در بازار دلسرد کنید ، آن را در معرض هر نوع درمان بدون نسخه و داروی خانگی قرار دهید - و هنوز آن را با سرعتی که می خواهید رشد نمی کند. اما این چیزی است که شما احتمالاً نمی دانید. اگر می خواهید رشد موهای خود را تقویت کنید ، فقط باید به آشپزخانه خود بروید و دو موردی را که احتمالاً (مطمئناً) در انبار دارید - انتخاب کنید - روغن نارگیل و آب لیمو. از شما می پرسید که چگونه و از روغن لیمو و نارگیل برای رشد مو استفاده می کنید؟ خوب ، بگذارید آن را برای شما تجزیه کنم ...

 
چرا از روغن نارگیل و آب لیمو برای رشد مو استفاده می کنید؟
 
روغن نارگیل و لیمو برای مو دو ماده قدرتمند هستند که به دلایل مختلف باعث تقویت رشد مو می شوند. بیایید یک به یک به آنها نگاه کنیم ...
 
روغن نارگیل و آب لیمو برای مو - چرا از روغن نارگیل و آب لیمو برای رشد مو استفاده می کنید
Shutterstock
 
روغن نارگیل برای رشد مو
 
روغن نارگیل مملو از اسیدهای چرب و اسید لوریک است که از ریزش مو جلوگیری می کند و به این ترتیب اجازه رشد آن را می دهد.
روغن نارگیل نه تنها باعث رطوبت آنها از درون فولیکول های مو می شود بلکه از گرما و آسیب محیطی نیز محافظت می کند.
درمان خود با ماساژ روغن نارگیل می تواند گردش خون در آن منطقه را تحریک کرده و به نوبه خود رشد مو را تقویت کند.
این روغن شگفت انگیز حاوی ویتامین E ، ویتامین K و آهن است و همچنین دارای خاصیت ضد قارچ و ضد باکتریایی است که از شپش و شوره سر محافظت می کند و می تواند رشد موهای شما را کند کند.
[بخوانید: بررسی روغن نارگیل چتر نجات]
 
روغن نارگیل و آب لیمو برای مو - آب لیمو برای رشد مو Pinit
Shutterstock
 
آب لیمو برای رشد مو
مقدار ویتامین C آب لیمو برای تولید کلاژن در بدن شما ضروری است. این کلاژن تاثیری در میزان رشد موهای شما دارد.
آب لیمو برای پاکسازی فولیکول های مو و منافذ باز کردن موهایی که می توانند مانع از رشد موهای شما شوند ، بسیار عالی عمل می کند. همچنین برای فعال کردن مجدد رشد مو از فولیکولهای خفته شناخته شده است.
این بیماری سلامت پوست سر را حفظ می کند زیرا خاصیت ضد قارچی دارد و تولید سبوم را کنترل می کند.
آب لیمو همچنین ریزش مو را مهار می کند زیرا ماهیت اسیدی آن به محکم شدن فولیکول های مو کمک می کند.
بنابراین اکنون که می دانید روغن نارگیل و آب لیمو برای تقویت رشد مو بسیار عالی است ، بیایید ببینیم که چگونه می توانید از این ترکیبات برای دلهره کردن موهای خود استفاده کنید!
 
بهترین راه ها برای استفاده از روغن نارگیل برای رشد مو
روغن نارگیل برای مراقبت روزانه مو
روغن نارگیل با شامپو / تهویه مطبوع
درمان تهویه عمیق روغن نارگیل و روغن زیتون
ماسک مو و روغن نارگیل و عسل
روغن نارگیل Neem Infused
روغن نارگیل و روغن درخت چای
روغن نارگیل و روغن کافور
ماسک مو و روغن نارگیل و ماست یونانی
روغن نارگیل ، روغن زیتون و ماسک مو آووکادو
روغن نارگیل ، زرده تخم مرغ و ماسک مو عسل
بهترین راه های استفاده از آب لیمو برای رشد مو
آب لیمو با شامپو
آب لیمو و روغن نارگیل درمان مو
آب لیمو آبکشی کنید
آب لیمو و روغن بادام درمان مو
ماسک موهای آب لیمو و ماست
آب لیمو و Neem ماسک مو را ترک می کند
ماسک موی ژل آب لیمو و آلوئه ورا
آب لیمو ، روغن کرچک و روغن درمانی روغن زیتون
آب لیمو ، برگهای کاری و ماسک روغن نارگیل
ماسک موی آب لیمو ، عسل و روغن زیتون
بهترین راه ها برای استفاده از روغن نارگیل برای رشد مو
1. روغن نارگیل برای مراقبت روزانه مو
 
پینیت
بنابراین ، اکنون که ما دریافتیم که روغن نارگیل به رشد مو کمک می کند (متشکرم ، دانش) ، امروز تنها یک چیز برای شما باقی مانده است - آن را در برنامه روزانه خود بگنجانید! و این ساده ترین روش برای انجام این کار است. روغن نارگیل برای موهای خشک باعث تسکین فولیکول های مو شده و ریزش مو را کاهش می دهد.
 
آنچه شما نیاز دارید
2-3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
نحوه استفاده روغن نارگیل بر روی مو
روغن نارگیل را برای چند ثانیه در مایکروویو گرم کنید.
روغن نارگیل گرم را روی مو و پوست سر خود ماساژ داده و آن را یک شبه بگذارید.
صبح روز بعد با یک شامپوی ملایم بشویید.
این روال را دو بار در هفته دنبال کنید.
بازگشت به TOC
 
[بخوانید: مزایای شگفت انگیز روغن نارگیل برای مو]
 
2. روغن نارگیل با شامپو / تهویه مطبوع
حالا این برای همه خانمهای موهای طبیعی من در خارج وجود دارد. استفاده از هر روغنی روی موهایی که به دلیل تولید بیش از حد سبوس در آن روغنی هستند ، فقط باعث چرب تر شدن آن می شود. این می تواند باعث موهای زائد مستعد شکستگی شود. بنابراین به جای اینکه روغن نارگیل را روی موهای خود ماساژ دهید ، می توانید از آن با شامپو یا نرم کننده استفاده کنید. نه تنها تمام مزایای روغن نارگیل را به دست خواهید آورد بلکه باعث می شود موهای شما احساس نرم و براق کند.
 
آنچه شما نیاز دارید
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
شامپو یا کولر آلی
چه کاری انجام دهیم
روغن نارگیل را به بطری شامپو یا نرم کننده خود اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.
هر بار که موهای خود را بشویید از این محصول تزریق شده روغن نارگیل استفاده کنید.
بازگشت به TOC
 
3. درمان نارگیل روغن نارگیل و روغن زیتون
 
پینیت
وقتی صحبت از روغن درمانی می شود ، روغن نارگیل و روغن زیتون قهرمانان همه جانبه هستند. ترکیبی از این دو روغن با مرطوب کردن پوست سر و تهویه مطبوع ، در مبارزه با خشکی شگفتی می کند
حالا روغن شما این فکر را می کنید که هرگز از بیرون اتاق pooja استفاده نکنید. روغن کافور در تحریک ریشه ها و مبارزه با ریزش مو بسیار عالی است. مخلوط شده با خواص مرطوب کننده روغن نارگیل ، به عنوان یک درمان قدرتمند برای تقویت رشد مو عمل می کند.
 
آنچه شما نیاز دارید
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
2 قاشق غذاخوری روغن کافور
چه کاری انجام دهیم
روغن نارگیل و روغن کافور را در یک کاسه مخلوط کنید.
این ترکیب روغن را روی مو و پوست سر خود ماساژ دهید.
قبل از شستشو با شامپو ، آن را 30 دقیقه بگذارید.
این روال را دو بار در هفته دنبال کنید.
بازگشت به TOC
 
[بخوانید: 38 مزایای شگفت انگیز کافور برای پوست ، مو و سلامتی شما]
 
8. روغن نارگیل و ماسک مو ماست یونانی
یکی از مهمترین دلایل ریزش مو و کندی رشد مو ، خشکی است. و تنها راه حل این مشکل تأمین رطوبت شدید به موهای شما است. تمام 3 ماده موجود در این ماسک موهای مرطوب کننده بسیار خوبی هستند که موهای شما را برای مبارزه با ریزش مو مرطوب کرده و رشد مو را تقویت می کنند.
 
آنچه شما نیاز دارید
4 قاشق غذاخوری ماست یونانی
1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
کلاه دوش
چه کاری انجام دهیم
ماست یونانی ، عسل و روغن نارگیل را مخلوط کنید تا یک قوام خامه ای ایجاد شود.
این ماسک مو را در تمام موهای مرطوب و مرطوب خود بمالید.
روی کلاه دوش بگذارید و به مدت 30 دقیقه روی آن بگذارید.
آن را با شامپو بشویید.
این روال را یک بار در هفته دنبال کنید.
بازگشت به TOC
 
9. روغن نارگیل ، روغن زیتون و ماسک مو آووکادو
روغن نارگیل و آب لیمو برای مو - روغن نارگیل ، روغن زیتون و ماسک موی آووکادوPinit
Shutterstock
 
وقتی می توانید از سلامتی موهای خود استفاده کنید ، چیزی بهتر از ماسک موهای تازه با آووکادو نیست. محتوای ویتامین B و E آووکادو با تعجب با روغن نارگیل و روغن زیتون برای ترمیم انتهای شکاف ، تغذیه موهای شما و تحریک رشد مو کار می کند.
 
آنچه شما نیاز دارید
1 آووکادو
1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
1 قاشق غذاخوری روغن زیتون
چه کاری انجام دهیم
یک آووکادو را بیرون بیاورید و آن را همراه روغن نارگیل و روغن زیتون ریز کنید تا خمیر یکدست شود.
این ماسک مو را در تمام موهای خود استفاده کنید ، از ریشه گرفته تا نکات.
ماسک را به مدت 30 دقیقه بگذارید.
آن را با شامپو بشویید.
این روال را یک بار در هفته دنبال کنید.
بازگشت به TOC
 
10. روغن نارگیل ، زرده تخم مرغ و ماسک موی عسل
فکر استفاده از تخم مرغ بر روی موهای شما ممکن است خوشایند نباشد ، اما به محض انجام این کار ، برگشتی وجود نخواهد داشت. قبلاً می دانید که روغن نارگیل و عسل هیدراته می شوند و موهای آسیب دیده را ترمیم می کنند. اما ، این زرده تخم مرغ غنی از پروتئین است که نه تنها باعث رشد جدید مو می شود بلکه سرعت رشد را نیز سرعت می بخشد.
 
آنچه شما نیاز دارید
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
1 قاشق غذاخوری عسل
1 زرده تخم مرغ
برس رنگ مو
چه کاری انجام دهیم
روغن نارگیل ، عسل و زرده تخم مرغ را با هم در یک کاسه بریزید.
ماسک مو را در تمام موهای خود با یک برس رنگ آمیزی مو بمالید.
برای چند دقیقه پوست سر خود را با انگشتان خود ماساژ دهید.
ماسک را به مدت یک ساعت بگذارید.
آن را با آب خنک و یک شامپوی ملایم بشویید.
این روال را یک بار در هفته دنبال کنید.
بازگشت به TOC
 
بهترین راه های استفاده از آب لیمو برای رشد مو
1. آب لیمو به همراه شامپو
آب لیمو ممکن است یک ماده عالی برای تقویت رشد مو باشد ، اما به دلیل خاصیت اسیدی بودن آن ، باید در اعتدال استفاده کرد. ساده ترین راه برای ترکیب آن در کارهای روزمره مراقبت از مو ، مخلوط کردن کمی در شامپو است. در اینجا نحوه نیاز به انجام آن آمده است.
 
آنچه شما نیاز دارید
1 قاشق غذاخوری آب لیمو
شامپو
چه کاری انجام دهیم
2-3 کف شامپو را در کف دست خود بکشید.
آب لیمو را روی آن بریزید و به آرامی آن را با انگشت مخلوط کنید.
موهای خود را به طور طبیعی شامپو کنید.
هر بار که موهای خود را بشویید این کار را انجام دهید.
بازگشت به TOC
 
2. درمان موهای آب لیمو و روغن نارگیل
 
پینیت
اگر فکر کردید که همه این دو ماده جادویی تحریک رشد مو را انجام می دهند ، به شدت اشتباه می کنید. در هنگام ترکیب ، آنها همچنین با شوره سر مبارزه می کنند ، باعث کاهش خارش در پوست سر می شوند ، موهای شما را نرم می کنند ، از صدمه در برابر آفتاب محافظت می کنند و از لاغر شدن و ساییدگی آن جلوگیری می کنند.
 
آنچه شما نیاز دارید
1 قاشق غذاخوری آب لیمو
3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
چه کاری انجام دهیم
آب لیمو و روغن نارگیل را با هم مخلوط کنید.
این مخلوط را روی پوست سر و در تمام طول موهای خود ماساژ دهید.
یک ساعت آن را بگذارید.
آن را با شامپو گیاهی بشویید و موهای خود را حالت دهید.
این روال را یک بار در هفته دنبال کنید.
بازگشت به TOC
 
3. شستشوی موهای آب لیمو
حال ، همانطور که همه ما می دانیم ، بهتر است به دلیل خاصیت اسیدی بودن آن ، آب لیمو را در موهای طولانی تری نگذارید. بنابراین ، ایمن ترین و راحت ترین راه استفاده از آن بر روی موهایتان ، شستشوی مو پس از شستن مو است.
 
آنچه شما نیاز دارید
¼ فنجان آب لیمو
¾ فنجان آب گرم
چه کاری انجام دهیم
آب لیمو و آب را داخل لیوان بریزید.
بعد از اینکه موهای خود را شامپو کرده و حالت دهید ، به آرامی این آب لیمو را روی سر خود بریزید. در ضمن انجام این کار آن را به پوست سر خود ماساژ دهید.
قبل از شستشو با آب 5 دقیقه روی آن بگذارید.
بازگشت به TOC
 
4- آب لیمو و روغن بادام درمان مو
 
پینیت
همه ما می دانیم که آب لیمو باعث افزایش تولید کلاژن می شود که مسئول رشد مو است. اما آن را با روغن بادام ترکیب کنید و از مزایای شگفت انگیز دیگری مانند بهبود گردش خون در پوست سر خود استفاده کنید و دوباره
مرجع:ثانیکالا

آیا روغن نارگیل از شپش خلاص می شود؟

 شپش صرف ذکر این کلمه کوچک 4 حرفی می تواند هر کسی را در حالت وحشت کامل قرار دهد. منظورم این است که کسی که می خواهد ملاقات های ناخوشایند روی سرشان خزیده شود و خون را از پوست سرشان بکشد؟ و با این حال ، برای بهترین و دقیق ترین ما اتفاق می افتد. بنابراین ، اکنون شما احتمالاً می خواهید به یک تیز پرواز بپردازید و شروع به خرید هر یک از آن درمان های شکننده مبتنی بر شیمیایی در داروخانه کنید. اما صبر کنید! قبل از اینکه پول زیادی به محصولاتی بزنید که به موهای شما آسیب برساند ، نگاهی بیندازید به کابینت آشپزخانه یا دارو ، و من مطمئن هستم که در آنجا یک بطری روغن نارگیل پیدا خواهید کرد. اما ، بیایید یک ثانیه پشتیبان شویم! قبل از اینکه به بررسی چگونگی استفاده از روغن نارگیل برای درمان شپش بپردازیم ، مطمئنم اولین فکر شما پس از فهمیدن شپش در مورد جایی بود که احتمالاً آنها را گرفتید. بنابراین ، اجازه دهید ابتدا درباره آنچه ممکن است باعث آلوده شدن شپش شما شود صحبت خواهیم کرد.

 
علت آلودگی شپش چیست؟
 
بیایید با یک واقعیت کمی شناخته شده ، شروع کنیم؟ اکنون ، همه ما می دانیم که شپش سر انگل هایی هستند که تمایل به اسکان روی سر افراد دارند. اما ، آیا می دانید که آلودگی به شپش سر به طور رسمی با عنوان پدیکولوز شناخته می شود؟ بله ، به اصطلاح اینگونه است زیرا نام علمی رئیس شپشک ، Pediculus humanus capitis است.
 
در مورد چگونگی یا چرا شما با شپش سر منعقد می شوید ، جواب بسیار واضح است - شما هنگام تماس مستقیم یا غیرمستقیم با شخصی که شپش سر دارد تماس با شپش سر قرار می دهید. سردرگم؟ بگذارید آن را برای شما تجزیه کنم:
 
روغن نارگیل برای شپش - علت آلودگی شپشها چیست؟
Shutterstock
 
 
تماس نزدیک شخصی با شخصی که شپش های سر دارد می تواند باعث شود آنها از سر خود به سمت شما منتقل شوند ، این می تواند شامل در آغوش گرفتن آنها ، نشستن در نزدیکی آنها ، خوابیدن در کنار آنها و غیره باشد. بچه های مدرسه که آنها در محله های نزدیک هستند و روزانه چند ساعت با یکدیگر بازی می کنند.
به اشتراک گذاشتن لباس هایی از قبیل کلاه ، کلاه ، روسری (اصولاً چیزهایی که تقریباً به سر شما نزدیک می شوند) با شخصی که دارای شپش سر است.
روغن نارگیل برای شپش - به اشتراک گذاشتن ابزارهای مو با کسی که دارای لیس سرPinit است
Shutterstock
 
به اشتراک گذاشتن ابزارهای مو مانند شانه ، برس ، حوله یا لوازم جانبی مو مانند گیره یا هدبان با کسی که شپش سر دارد.
دراز کشیدن روی تختخواب ، بالش یا کاناپه ای که در 48 ساعت گذشته توسط کسی که دارای شپش سر است استفاده کرده است.
اکنون اگر بزرگسالی باشید که به شپش سر آلوده شده اید ، می تواند بسیار شرم آور باشد. و همچنین گرفتن شخصی که او را در اختیار دارد ، بسیار ساده است. اما نکته ای که باید به خاطر داشته باشید اینست که داشتن شپش سر نشانه بهداشت ضعیف نیست. این برای بهترین های ما اتفاق می افتد ، و بهتر است به جای اتلاف وقت احساس خجالت یا قضاوت ، درمان را سریعتر شروع کنید. و ساده ترین راه برای این کار ، روغن نارگیل است! چطور؟ خوب ، به خواندن ادامه دهید تا بدانید چگونه ...
 
[بخوانید: شامپو ضد شپش موجود در هند]
 
چرا برای درمان شپش باید از روغن نارگیل استفاده کنید
 
اگر شما یک بازدید کننده منظم از interwebz هستید ، احتمالاً با پدیده توده ای که روغن نارگیل است مواجه شده اید. برای همه چیز از تمیز کردن دندان گرفته تا تمیز کردن برس های آرایش استفاده می شود. بنابراین جای تعجب نیست که مردم شروع به سؤال از این کردند که آیا می توان برای خلاص شدن از شر شپش نیز استفاده کرد. این امر حتی بیشتر ضروری شد زیرا با گذشت سالها ، شپشها مقاومت در برابر پرمترین حشره کش را که قبلاً به طور گسترده ای برای درمان آلودگی به شپش مورد استفاده قرار می گرفت ، توسعه دادند.
 
روغن نارگیل برای شپش - چرا باید از روغن نارگیل برای خلاص شدن از شر LicePinit استفاده کنید
Shutterstock
 
 
بنابراین ، البته مطالعاتی برای بررسی اینکه آیا روغن نارگیل در خلاص شدن از شر شپشها مؤثر است یا خیر ، انجام شد. یک مطالعه انجام شده در اسرائیل نشان داد که مخلوطی از روغن نارگیل ، آنیسون و روغن یلانگ یلانگ برای درمان عفونت های شپشک بسیار مؤثر بوده و عوارض جانبی ایجاد نمی کند (1). مطالعه دیگری که در انگلیس انجام شده نتیجه گرفت که یک اسپری روغن نارگیل و آنیسون می تواند یک درمان بسیار مؤثر برای شپش نسبت به محلول پرمترین (2) باشد.
 
اما چگونه روغن نارگیل برای خلاص شدن از شر شپشها کار می کند؟ سه دلیل اصلی برای این امر وجود دارد. اول ، قوام ضخیم آن به خفه کردن شپش ها و از بین بردن دائمی آنها کمک می کند. دوم ، از آنجا که روغن نارگیل چسبناک است ، از انتقال شپش روی لباس و مبلمان جلوگیری می کند ، بنابراین مانع از پخش شدن آنها به افراد دیگر می شود. و در آخر ، حاوی اسیدهای چرب مانند اسید capric ، اسید لوریک و اسید کاپریلیک است که باعث می شود رشته های موهای شما لغزنده و چالش برانگیز باشد تا شپش ها آن را درک کرده و از بین بردن آنها برای شما آسان باشد.
اما شاید مهمترین دلیل استفاده از روغن نارگیل برای درمان شپش این واقعیت است که این یک داروی طبیعی است که مزایای دیگری را برای تهویه مو و ایجاد صاف تر آن به شما ارائه می دهد. از طرف دیگر ، درمان شپش های مبتنی بر شیمیایی که در داروخانه ها انجام می دهید ، می توانند به موهای شما آسیب رسانده و همچنین در صورت مصرف ، عوارض جانبی مانند تهوع ، اسهال و تاری دید را ایجاد کنند.
 
[بخوانید: مزایای شگفت انگیز روغن نارگیل برای مو]
 
اکنون یک روش راه وجود دارد که می توانید از روغن نارگیل برای خلاص شدن از شر شپش ها استفاده کنید. بیایید به برخی از آنها نگاه کنیم ...
 
نحوه استفاده از روغن نارگیل برای شپش
در حالی که روغن نارگیل به خودی خود در خلاص شدن از شر شپش های سر بسیار مفید عمل می کند ، می توانید آن را با چند ماده دیگر مخلوط کنید تا اثربخشی آن را افزایش داده و موهای خود را تقویت کند.
 
1. روغن نارگیل Just Plain Ol
همانطور که قبلاً بحث کردیم ، روغن نارگیل یک درمان شپشک بسیار قوی است. و استفاده از آن بسیار آسان است! در اینجا آنچه شما باید انجام دهید ...
 
نحوه استفاده
روغن نارگیل را در تمام موهای خود بمالید و آن را در پوست سر خود ماساژ دهید.
یک حوله را در اطراف سر خود بپیچید و یک ساعت آن را بگذارید.
حوله را برداشته و شپش ها و تخم ها را با شانه نیترید شانه کنید.
موهای خود را با شامپو و نرم کننده بشویید.
2. روغن نارگیل و سرکه سیب برای درمان شپش
روغن نارگیل برای شپش ها - روغن نارگیل و سیب سرکه سرکه شراب
Shutterstock
 
روغن نارگیل و سرکه سیب ممکن است به نظر یک ترکیب عجیب به نظر برسد ، اما آنها برای خلاص شدن از شر شپشها به خوبی کار می کنند. این امر به این دلیل است که سرکه سیب چسب را که ترشحات ترشح می کند حل می کند تا به ساقه مو شما بچسبد.
 
نحوه استفاده
مقادیر مساوی روغن نارگیل و سرکه سیب را با هم مخلوط کنید ، مطمئن شوید که مقدار کافی از مخلوط را برای استفاده در تمام موهای خود دارید.
این مخلوط را در تمام موهای خود بمالید و آن را در پوست سر خود ماساژ دهید.
روی کلاه دوش بگذارید و به مدت 15 دقیقه روی آن بگذارید.
شپش ها و تخم مرغ ها را با شانه نیترید شانه کنید.
شامپو کنید و موهای خود را حالت دهید.
3. روغن درخت چای و روغن نارگیل برای درمان شپش
روغن درخت چای یکی از آن مواد طبیعی معجزه آسا است که به عنوان یک ضد باکتری و حشره کش قوی عمل می کند. بنابراین ، برای خلاص شدن از شپش ، کاملاً با روغن نارگیل جفت می شود.
 
نحوه استفاده
5 قطره روغن درخت چای را با دو قاشق غذاخوری روغن نارگیل مخلوط کنید.
این ترکیب روغن را در تمام موهای خود بمالید و آن را در پوست سر خود ماساژ دهید.
روی کلاه دوش بگذارید و یک شبه آن را بگذارید.
صبح روز بعد ، موهای خود را بالای کلاه دوش بزنید تا شپش ها خفه شود.
درپوش دوش را برداشته و شپش ها و تخم ها را با شانه نیترید شانه کنید.
شامپو کنید و موهای خود را حالت دهید.
برای جلوگیری از شپش می توانید از این ترکیب روغن درخت چای و روغن نارگیل استفاده کنید.
4- روغن نارگیل و سیر
روغن نارگیل برای شپش ها - روغن نارگیل و سیرPinit
Shutterstock
 
چه کسی نان و سیر سیر را در ماکارونی خود دوست ندارد؟ اما استفاده از سیر با روغن نارگیل برای شپش های سر ممکن است برای برخی خیلی بد بو باشد. با این حال ، سیر به عنوان یک ماده ضد قارچ و ضد قارچ فوق العاده ای عمل می کند که به خلاص شدن از شر شپش ها کمک می کند ، به خصوص هنگام مخلوط کردن با روغن نارگیل.
 
نحوه استفاده
1 قاشق غذاخوری آب سیر را با دو قاشق غذاخوری روغن نارگیل مخلوط کنید.
این مخلوط را روی مو و پوست سر خود بمالید.
روی کلاه دوش بگذارید و یک ساعت آن را بگذارید.
درپوش دوش را برداشته و شپش ها و تخم ها را با شانه نیترید شانه کنید.
موهای خود را با شامپو و نرم کننده بشویید.
[بخوانید: داروهای خانگی با استفاده از روغنهای اساسی برای شپش سر]
 
5- روغن نارگیل ، آب لیمو و چای سبز
هنگامی که صحبت از آلودگی به شپش می شود ، این سه ماده برای ساختن یک سلاح بسیار قدرتمند ترکیب می شوند. در حالی که روغن نارگیل باعث می شود موهای شما بیش از حد لاغر شود تا شپش ها روی آن بچسبند ، اسیدیته آب لیمو باعث می شود محیطی غیرقابل مهار برای آنها باشد. در مورد چای سبز ، خشن بودن آب لیمو را خنثی می کند و باعث کاهش التهاب در پوست سر شما می شود که آن را بیش از حد خراشیده اید.
 
نحوه استفاده
1 قاشق غذاخوری هر یک از روغن نارگیل ، آب لیمو و چای سبز را با هم مخلوط کنید.
این مخلوط را روی موهای خود بمالید و آن را در پوست سر خود ماساژ دهید.
روی کلاه دوش بگذارید و یک ساعت آن را بگذارید.
قبل از شستن موها ، شپش و تخم مرغ را با شانه نیترید شانه کنید.
خوب ، خوشحال نیستید که یاد گرفتید که چگونه از روغن نارگیل برای درمان شپش استفاده کنید؟ من مطمئن هستم بنابراین در زیر نظر دهید تا به ما اطلاع دهید کدام راه حل برای شما بهتر کار کرده است!
مرجع:ثانیکالا
صفحه قبل 1 2 صفحه بعد
x تبلیغات
x بستن تبلیغات